معبد در ایودیا ساخته خواهد شد در VHP مدل: Ram Janmabhoomi متولی Champat رای

رم معبد در ایودیا خواهد بود ساخته شده است در مدل پیشنهاد شده توسط Vishwa هندو Parishad (VHP), شناور توسط سازمان تقریبا 30 سال پیش Champat Rai, دبیر Shri Ram Janmabhoomi Tirtha Kshetra اعتماد تایید کرده است.

رم لالة بت خواهد شد معطوف به یک فیبر معبد و جانبازان باید به دنبال نعمت را از طریق شیشه های ضد گلوله. “پنج فوت طول و گسترده فیبر معبد تحت ساخت و ساز در کلکته. وجود خواهد داشت نه هر گونه تغییر در رم معبد مدل” VHP معاون رئیس جمهور Champat Rai در ایودیا را Karsewakpuram گفت.

رئیس جمهور Shri Ram Janmabhoomi Teerth Kshetra اعتماد Nritya گوپال داس گفت که ساخت این معبد است که انتظار می رود برای شروع در شش ماه آینده.

به تازگی تشکیل Ram معبد اعتماد در چهار شنبه انتخاب Nitya گوپال داس به عنوان رئیس جمهور خود را در حالی که نخست وزیر نارندرا مدیر سابق وزیر Nripendra Misra منصوب شده است به سر معبد کمیته ساخت و ساز رم Janmabhoomi در ایودیا.

در ضمن Ram, لالة بت خواهد شد معطوف به یک فیبر معبد و جانبازان باید به دنبال نعمت را از طریق شیشه های ضد گلوله. “پنج فوت طول و گسترده فیبر معبد تحت ساخت و ساز در کلکته. وجود خواهد داشت نه هر گونه تغییر در رم معبد مدل” VHP معاون رئیس جمهور Champat Rai در ایودیا را Karsewakpuram گفت.

“افرادی که در حال صحبت کردن در مورد ایجاد تغییرات در مدل نمی خواهید Ram معبد ساخته شود به هر گونه تغییرات به مدل تاخیر خواهد ساخت Ram, mandir,” او اضافه شده است.

رم Janmabhoomi اعتماد به هفت نفر از اعضای پنج نامزد عضو و سه امنا.

تصمیم به ساخت معبد گرفته شده است از نظر دیوان عالی کشور حکم که به کارگردانی دولت به شکل اعتماد در عرض سه ماه و پنج هکتار زمین برای اهل سنت مرکزی وقف هیئت مدیره. مهلت پایان دادن به شد در فوریه 9.

نقطه عطفی در حکم دیوان عالی کشور در رم Janmabhoomi-ببری مسجد مورد تحویل داده شد نوامبر 9 سال گذشته است.

رم معبد در ایودیا است به احتمال زیاد در سال 2022 یک متولی از Shri Ram Janambhoomi Tirth Kshetra گفته بود Zee News در یک مصاحبه اختصاصی هفته گذشته است.

Kameshwar Chaupal گفت: 67 هکتار زمین برای اولین بار خواهد بود metered و وارد و سپس سنگ تهداب گذاشته خواهد شد. ساخت این معبد برگزار خواهد شد در روز بسیار فرخنده روز.

نارندرا نخست وزیر خواسته خواهد شد که برای ذخیره کردن پایه و اساس سنگ قوچ معبد او گفته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>