Telangana پلیس دیده می شود لگد زدن عزادار پدر در ویدئو ویروسی به حالت تعلیق

پس از این تصویری از یک عزادار پدر شتم توسط یک Telangana police constable, N Sridhar استقبال خشم دومی به حالت تعلیق در روز چهارشنبه برای خود حساس رفتار.

“پلیس پاسبان N Sridhar قرار داده شده تحت تعلیق” Chandana Deepti در شارژ سرپرست پلیس سنگرددی منطقه گفت. حادثه رخ داده در پتنچرو در نزدیکی حیدرآباد در روز چهارشنبه.

با توجه به گزارش های رسانه های, مدیر کل پلیس M Mahendar ردی در یک کنفرانس مطبوعاتی با افسران پلیس و ماموران در دولت با اشاره به نمونه ای از یک پاسبان پلیس, N Sridhar و هشدار آنها را برای جلوگیری از چنین غیر مسئولانه رفتار در آینده که ممکن است آسیب شهرت اداره پلیس.

یک ویدئو نشان داد یک پلیس پاسبان لگد زدن یک مرد در اعتراض به شرایط اطراف مرگ او 17 ساله در Velimela, سنگرددی منطقه. این حادثه اتفاق افتاد پس از Sandhya Rani, دانشجو, متوسط سال اول (11th استاندارد) تا به حال گفته خودکشی در خوابگاه از یک کالج خصوصی در Velimala ایجاد کرد. پلیس واصل اولین اطلاعات گزارش (شاه) در برابر دانشکده مدیریت و سهل انگاری بعد از پدر Chandrashekhar شکایت کرده است که او مبتلا به تب برای آخرین بار یک هفته اما کالج مقامات حاضر به خانه خود ارسال و یا ارائه خود را با درمان مناسب.

بدن دختر بود از نگهداری در سردخانه در بیمارستان دولتی در پتنچرو برای کالبد شکافی زمانی که دختر بستگان و دانش آموزان به اجبار در زمان دور بدن به دانشگاه و اعتراض در محل به تقاضای عدالت است. پس از یک در حالی که پلیس آمد پراکنده معترضان و حمل بدن دختر به بیمارستان است. آن است که در آن زمان که پدر دختر سعی در مسدود کردن راه خود را با پرتاب خود را به زمین و حلق آویز شد به تابوت زمانی که پاسبان او را لگد.

در واکنش به حادثه راما رائو پسر وزیر K چاندراسکار رائو بود پرسیدم نشان دادن همدلی در زمان غم و اندوه مانند این است که پایه حسن نیت ارائه میدهد که انتظار می رود از پرسپولیس استعفا داد.”

در ضمن, کالج, مقامات روز چهارشنبه اعلام کرد یک جبران تومان 15 لاخ به دختر خانواده است. خانواده بعد از انجام آخرین حج خود را در روستای مادری در Mahabubnagar.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>