Tejas پذیرفته به 18 توسط اسکادران جنگنده های نیروی هوایی, فرمانده مارشال RKS tony addison پرواز جنگنده

دومین اسکادران از هواپیماهای جنگی نور Tejas جنگنده بود operationalised در نیروی هوایی هند روز چهارشنبه در نیروی هوایی ایستگاه در سولور.

نیروی هوایی هند رئیس RKS tony addison پرواز شماره 18 اسکادران ‘پرواز گلوله’ از نیروی هوایی هند در سولور هوایی در روز شنبه. اسکادران مجهز شد LCA Tejas FOC هواپیما و دوم خواهد شد IAF اسکادران پرواز LCA Tejas.

اولین LCA-Tejas FOC استاندارد هواپیما نیز به اتمام قرارداد خود را تست پرواز پذیرش در عرض 12 ماه از این استاندارد تهیه و انتشار در فوریه 2019.

این Tejas FOC آن موفقیت آمیز اولین تست پرواز در بنگلور فقط یک زن و شوهر از سال پیش در 17 مارس سال 2020 است.

HAL را تکمیل کرده است تولید همه SU 30 MKI قرارداد به هال توسط نیروی هوایی اسرائیل در طول سال جاری است و انتظار برای دریافت چند اضافی سفارشات برای SU-30MKI. با این و انتظار می رود منظور 83 MK1A LCA است که پاک توسط DAC و 15 LCH محدود تولید سری هواپیما است که در مراحل نهایی از بحث سفارش کتاب است که به احتمال زیاد برای رسیدن به یک سالم موقعیت در طول سال مالی آینده 2020-21.

جنگنده ها در حال حاضر در عمل 20 Tejas جت در اولیه عملیات ترخیص کالا از گمرک (IOC) در 45 اسکادران در حالی که 18 اسکادران نیز باید 20 جت در FOC نسخه با 16 جنگنده و 4 مربیان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>