تدی رایلی توضیح می دهد که چرا خود را Instagram نبرد با Babyface به تعویق افتاد


Illustration for article titled Teddy Riley Explains Why His Instagram Battle With Babyface Was Postponed

عکس: دیوید لیوینگستون (گتی ایماژ)

R&B طرفداران گذاشته بود خود را بهترین کوچ ” متناسب برای آخرین Instagram موسیقیدان زنده بازی کردن تدی رایلی در مقابل Babyface. این مراسم قرار بود به جای روز یکشنبه 5 آوریل یک روز بعد از شدت-بازدید T-Pain/Lil Jon نبرد اما از آن اعلام شد که صبح که جنگ به تعویق افتاد.

رایلی در یک Instagram مصاحبه زنده با رادیو شخصیت Charlamagne باشگاه برویدd به بحث در مورد آنچه اتفاق افتاده است. فوق العاده تولید کننده و مبتکر New Jack Swing صدا است که محبوب در میان هنرمندان مانند بابی براون, Keith Sweat و سنگین D توضیح داد که Babyface احساس شد ، اما در واقع وجود خواهد داشت یک نبرد در هفته های آینده. (“هیچ کس حمایت از,” او گفت:.)

تبلیغات

چه چیز دیگری است که جلوگیری از جنگ از رفتن بدون دردسر? رایلی می گوید که IG زندگی یک ساعته حد مانع یک رویداد صاف; پس از یک ساعت جریان ضربات هر کس و میزبان برای شروع بیش از همه چیز.

“ما واقعا می خواهید این کار درست انجام شود و ما نمی خواهیم این توقف از Instagram,” او گفت: Charlamagne نشان می دهد قبل از آنها سوئیچ نبرد به برنامه Omnisplayer به جای استفاده از Instagram.

“[Omnisplayer] ساخته شده بود برای آنچه که ما می خواهید به انجام,” او می گوید. “من فکر نمی کنم من می خواهم برای رفتن سر با [Babyface] و ما را عقب و جلو رفتن. ما نیاز به واسطه ها. بنابراین من فکر کردم این چیزی است که بزرگ خواهد بود برای [Omnisplayer] را به سطح دیگری است.”

Instagram زندگی جنگ است و باید بیش از ما در روزهای هفته و weeknights. اول بسیار پیش بینی جنگ بین Timbaland and Swizz Beatzدر حالی که R&B ترانه سرایان Johnta Austin و Ne-Yo, hip-hop تولید Mannie Fresh and Scott Storchو هیپ هاپ هنرمندان و تولید کنندگان T-Pain and Lil Jon باید مبارزه در این هفته از میان بسیاری دیگر.

تبلیغات

ما امیدوار Babyface می تواند به بهبودی کامل را به زودی به عنوان این Jordache شلوار جین نمی پوشند خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de