تکنولوژی بوم MLB برنامه های کمک به زنان برای پیدا کردن شغل در بیس بال

مسا, Ariz. — راشل Folden نمیفهمد چیزی اوایل در طول بهار اول آموزش با توله شیکاگو — مدتها قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس محو فعالیت های تیم.

هیچ یک از بازیکنان مراقبت از همه که زیاد است که یکی از مربیان خود یک زن است. همانطور که برای دختران او برخورد آنها مراقبت بسیار است که یکی از این مربیان است.

“من تا به حال کاملا چند مردم برسد که دختران خود را مانند چسب به تلویزیون تماشای بیس بال در حال حاضر و یا دختران خود را می دانم که وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس راه است که آنها می توانید به بازی بیس بال آنها مجبور به انتخاب سافتبال بانوان” Folden گفت. “من شنیده ام که از بسیار کمی از مردم در واقع.”

لیگ اصلی بیس بال است فشار همان پیام است. با توجه به اهميت نمایندگی وقتی که می آید به رشد بازی کمیسر دفتر همچنان به دنبال راه هایی را به زنان و اقلیت ها به این ورزش است.

موسسه تنوع و اخلاق در ورزش (جزر و مد) در فلوریدای مرکزی به بیس a C جنسیتی استخدام در تازه ترین تنوع گزارش که صادر شد در ماه آوریل گذشته یک نقطه از سال گذشته به 70. اما MLB امیدوار است ولگردی و قانونی شکنی استخدام بیش از زمستان است نشانه آن است که تنوع آن خط لوله برنامه در حال کار است.

الهام Nakken شد اولین زن مربی در لیگ برتر کارکنان هنگامی که او به نام یک دستیار جدید تحت San Francisco Giants مدیر گیب Kapler. Folden کار کردم با توله خود را به عنوان رهبری برخورد آزمایشگاه تکنولوژی و چهارمین مربی برای rookie-سطح مسا. راشل Balkovec استخدام شد و به عنوان جزئی لیگ ضربه زدن مربی با نیویورک یانکیز.

ورونیکا Alvarez کار با اوکلند دو و میدانی در بهار آموزش برای دومین سال متوالی و کریستینا Whitlock استخدام شد و به عنوان جزئی لیگ مربی با سنت لوئیس کاردینالز.

“من در اینجا برای یک دلیل” Nakken گفت. “من در اینجا به تاثیر. مردم به فکر می کنم آنچه که آنها می خواهند به فکر می کنم, اما آن را به عقب می رود که احساس مسئولیت. من قصد دارم به در آمده و خرد کردن و فشار و کار بسیار سخت است.”

Nakken, Folden, Balkovec آلوارز و Whitlock باید اتصال به زمین یک برنامه توسعه در زمستان جلسات طراحی شده است که به عنوان سمبل زنان به بیس بال عملیات خط لوله است.

“در زمینه ما باید از این فرصت برای قرار دادن واقعا برخی از قوی ترین زن داوطلبانی که در خارج وجود دارد در مقابل کارکنان از این باشگاه گفت:” لیز بن ارشد هماهنگ کننده روابط کار و پخش برنامه های MLB. “این سال ما در واقع تا به حال یک دسته از کارکنان رسیدن به ما درخواست اگر آنها شرکت می تواند در زمینه, و آنها واقعا هیجان زده به دریافت فقط در مقابل زن کار نامزدها و آنها را تامین کند.”

لیگ اصلی بیس بال نیز در حال سرمایه گذاری بیشتر در زنان بیس بال و سافتبال (persian) مراسم و برنامه ها به دنبال شناسایی و ایجاد ارتباط با زنان علاقه مند به کار در بازی است. بیس بال را افزایش تکیه بر تکنولوژی و همچنین ایجاد فرصت های بیشتر برای زنان.

“این در حال حاضر تبدیل شدن به آن را واقعا نمی به همان اندازه در مورد خود بازی زمينه گفت:” تایرون بروکس, مدیر ارشد, از MLB را در زمینه مدیریتی و تنوع خط لوله برنامه. “این مطلب در مورد شما با داشتن یک skillset است که می تواند در چگونه یک تیم است که در مورد تلاش برای توسعه بازیکنان. بدیهی است که تکنولوژی در حال حاضر بازی های بزرگتر و بزرگتر نقش خود را در توسعه بازیکن.”

Folden, 33, بنیانگذار Folden Fastpitch یک شمال ایندیانا شرکت فراهم می کند که بیس بال و سافت بال آموزش بر اساس بیومکانیک و فناوری اطلاعات. Folden یکی از شش خواهر و برادر بازی چند ورزشی در حالی که او در حال رشد بود تا در کالیفرنیا و پس از آن بود که ستاره مشت برای مارشال دانشگاه تیم سافتبال.

Folden همچنین در خدمت به عنوان یک ضربه مشاور برای نخبگان آموزش بیس بال است که اجرا شده توسط Justin سنگ. در حالی که کار با هم در یک زن و شوهر از سافت بال و بیس بال معاملات Folden گفت سنگ او می خواست به درگیر در بیس بال سمت. بنابراین او یک فرصت به اطراف بیشتر بیس بال مردم چیزی است که او واقعا لذت می برد.

سنگ و سپس در زمان یک موقعیت با توله در ماه اکتبر.

“هنگامی که او به استخدام به عنوان مدیر برخورد ما رانندگی به میشیگان به انجام سافتبال مشاوره معامله و او می رود ‘هی من کار کردم با توله,'” Folden به یاد می آورد. “من می دانستم که او بود مصاحبه برای آن است. او می رود “من این کار را کردم و او می رود” من می خواهم به شما می آیند با من کار می کند.'”

سنگ توصیه می شود Folden برای مصاحبه. مت Dorey, مدیر ارشد, از, بازیکن, توسعه برای توله گفت: این تیم تحت تاثیر قرار گرفته بود.

“ما نیاز به دست آوردن استعداد است که درک بسیاری از داده های مبتنی بر طرح است که ما در تلاش برای پیاده سازی” Dorey گفت: “او یک قهرمان در این زمینه است.”

Folden گفت: او درمان شده است مانند فقط یک مربی با شیکاگو است. او زمان زیادی را صرف گوش دادن در اوایل به دنبال یادگیری بیشتر در مورد بازیکنان و فرآیندهای خود را.

“اما آنها به من می آیند برای نظر هر یک بار در در حالی که شما باید قادر به ارائه است که” او گفت:, “و سپس اگر آن را خوب اطلاعات آنها اهمیتی نمی دهند به عنوان طولانی به عنوان آن را به آنها کمک می کند.”

Folden همچنین به اشتراک گذاری تجربیات خود را با دیگر زنان در سراسر بازی. او متون با Balkovec و او در تماس منظم با جسیکا مندوزا پس از بازی در برابر یکدیگر در نرم افزار سافت بال.

زمانی که Balkovec آغاز یک صندوق برای COVID-19 امداد Folden کمک و تشویق دیگران برای پیوستن به این تلاش.

“یک خواهری اگر شما فکر می کنم که برای تلفن های موبایل خیلی قشنگ, اما این نوع از چیزی است که آن را” Folden گفت. “که در آن ما می توانید در تماس با یکدیگر و آن را مانند ما در این زمینه های مشترک. ما می توانید به هر یک از دیگر به عنوان اگر ما در حال حاضر می دانیم هر یک از دیگر, پس از آن فوق العاده مفید برای فقط باید که تعامل با این زنان برای اطمینان حاصل کنید.”


Sourcing & روش

AP بیس بال نویسنده جینی McCauley کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net