تیم 85 بدهد فعلی تیم هند یک اجرا برای پول خود را: راوی بنارس

تیم کریکت هند سر مربی راوی بنارس معتقد است که این تیم از 85 بهتر از هر تیم کریکت هند.

بنارس همچنین گفت که در سال 1985 طرف بهتر است از یکی که مسجل 1983 جام جهانی. او همچنین اضافه کرد که آنها حتی می تواند مشکل جاری در ODIs.

“هیچ تردیدی در مورد آن. آنها (تیم 85) به هر تیم که هند قرار می دهد تا در سفید-توپ کریکت یک اجرا برای پول خود را. که تیم 85 را به این تیم یک اجرا برای پول” بنارس گفت: در ‘سونی ده گودال توقف’ نشان می دهد.

“من یک قدم جلوتر و می گویند این تیم از سال 1985 بود که یک تیم قوی تر در مقایسه با سال 1983.”شما می دانید که من بخشی از هر دو تیم من بازی در جام جهانی سال 1983 و 1985 زمانی که شما نگاه مرد به مرد 80 درصد از 83 تیم بود و هنوز هم وجود دارد اما پس از آن برخی از جوانان است که شما در آن وجود دارد مانند یک Sivaramakrishnan, Sadanand Vishwanath, Azharuddin که آن نوع از بچه ها در آمد برای اضافه کردن به تجربه شما در حال حاضر 83 (و آن) فوق العاده بود.”

بازیکن سابق صحبت در مورد چگونه برنده سری تست در استرالیا در 2018-19 برای اولین بار در 71 سال خاص بود.

“این فوق العاده است برای بخشی از کسانی که دو تیم به عنوان یک مربی که سری در استرالیا در حال رفتن به بسیار بسیار ویژه و سخت به ضرب و شتم چرا که تیم نبود مورد ضرب و شتم در 71 سال توسط هر آسیایی تیم. شده اند وجود دارد بسیاری که رفته اند وجود دارد تلاش خود را, و هر کس می داند که چقدر سخت است به ضرب و شتم استرالیا در استرالیا در آزمون مسابقه کریکت اما در سفید-توپ کریکت شما نمی توانید ضرب و شتم 1985 به عنوان یک بازیکن. به نفع هر دو فوق العاده است” بنارس گفت.

سازمان دیده بان آبی انقلاب از دوشنبه تا شنبه از ساعت 8:30 PM on Sony شش و سونی شش کانال های HD.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de