TDP جمهور Chandrababu Naidu آدرس حزب سالانه کنفرانس از طریق ویدئو کنفرانس

تبلیغ به عنوان اولین توسط هر حزب سیاسی در این کشور تلوگو Desam حزب سازمان یافته خود در دو بعد سالانه سیاسی کنفرانس محبوب شناخته شده به عنوان `Mahanadu” در Amaravati شروع از امروز در `زوم دیجیتال پلت فرم.”

با توجه به TDP مقامات حزب ملی رئیس جمهور نرا Chandrababu Naidu است پرداختن بیش از 25000 نمایندگان آنلاین امروز و فردا. هر سال در سراسر این تاریخ از این حزب تشکیل شد در سال 1982 در ایالات آندرا پرادش TDP سازماندهی کنفرانس سالانه `Mahanadu’ به galvanise حزب کادرها و رهبران.

خطاب به رهبران و کادر Chandrababu Naidu به یاد می آورد که چگونه Mahanadu بود جشنواره در جایی که هر کس در حزب ملاقات چهره به چهره است. `در حال حاضر با توجه به Covid-19 محدودیت های ما را انتخاب کرده اند این دیجیتال آنلاین مسیر برای ارتباط با همه در حزب به عنوان بخشی از آن دیجیتال اجتماعى کردن. ما خواستار این به عنوان `دیجیتال Mahanadu 2020″ گفت: Chandrababu Naidu در آدرس خود.

گیر کردن در حیدرآباد برای بیش از 50 روز با توجه به مستند Chandrababu Naidu رسیده آندرا پرادش در روز دوشنبه ( 25 مه ). همچنین Naidu تکمیل 25 سال به عنوان رئیس حزب پس از او در زمان بیش از.

با توجه به TDP مقامات در مجموع 17 قطعنامه خواهد شد به تصویب رسید در این Mahanadu که عبارتند از: LG پلیمرها نشت گاز حادثه در ویساکاپاتنام; افزایش در تعرفه قدرت; چالش های مشترک انسان با توجه به Covid-19; موضوع TTD دارایی; عملکرد Jagan دولت در میان مسائل دیگر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>