تیلور Embree پسر جان Embree در میان شش جدید, مربیان, استخدام مس علاقمندان مربی تیم فوتبال کارل Dorrell

ده روز پس از او استخدام شد کارل Dorrell خود را تکمیل کرده است مراسم تحلیف مس علاقمندان فوتبال مربیگری کارکنان.

این دانشگاه اعلام کرد بعد از ظهر جمعه جدید شش دستیار مربیان سه در هر طرف توپ به جفت با چهار مربیان حفظ از مربی سابق مل تاکر رژیم است.

Dorrell اضافه کردن تیلور Embree پسر سابق علاقمندان بازیکن و مربی جان Embree به عنوان او تنگ می رسد مربی و همچنین سابق نبراسکا و ایالتی اورگان هماهنگ کننده توهین آمیز دنی Langsdorf به عنوان quarterbacks مربی/بازی عبور هماهنگ کننده و میچ Rodrigue به عنوان خط حمله مربی.

در دفاعی در کنار علاقمندان اعلام کرد که سابق مس دستیار کریس ویلسون, بازگشت است به تخته سنگ به مربی خط دفاعی که در آن او به پیوستن به Demetrice مارتین (, cornerbacks) و برت Maxie (safeties).

Wilson, 51, حال مربی علاقمندان’ دفاعی linemen در 2000-04 تحت مربی سابق و فعلی مس رادیویی تحلیلگر گری بارنت. جوان Embree, 31, صرف سه سال گذشته به عنوان یک توهین کنترل کیفیت دستیار با San Francisco 49ers تحت Kyle Shanahan.

Dorrell روز جمعه همچنین اعلام کرد درو ویلسون به عنوان مدیر خود را از قدرت و مطبوع; Brian کوک به عنوان دفاعی کنترل کیفیت مربی; Cordae Hankton به عنوان فارغ التحصیل دستیار; سابق مس linebacker و دستیار مربی برایان Cabral به عنوان شخصیت مربی; Bryan McGinnis به عنوان مدیر فوتبال عملیات; Cymone جورج به عنوان مدیر از بازیکن نامزدی و اسکات Unrein به عنوان عملیات دستیار.

علاقمندان باز خواهد شد و بهار در عمل به عنوان برنامه ریزی شده در مارس 16. سیاه و طلا بازی بهار است میله میله برای 1 بعد از ظهر در 25 آوریل در فلسم زمینه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im