تاتا گروه مرتکب 1,500 تومان کرور روپیه نسبت به مبارزه با COVID-19

صنعتگر راتان تاتا در روز شنبه اعلام کرد که تاتا اعتماد مرتکب تومان 500 کرور روپیه برای لوازم پزشکی و نسبت به تامین قطعه از تجهیزات است که کمک به مبارزه با بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع آن در حال گسترش مانند آتش سوزی در کشور است.

در انتشار رسمی راتان تاتا رئیس بازنشسته از گروه تاتا گفت: “COVID-19 بحران یکی از سخت ترین چالش های ما را به عنوان یک نژاد. تاتا اعتماد و تاتا شرکت های گروه را در گذشته افزایش یافته است به نیازهای کشور است. در این لحظه نیاز ساعت است که بیشتر از هر زمان دیگری است.”

این بیانیه افزود: “تاتا است ارتکاب تومان 500 کرور روپیه برای: تجهیزات حفاظت فردی برای پرسنل پزشکی در خطوط مقدم; سیستم تنفسی برای درمان افزایش موارد; تست کیت برای افزایش سرانه تست; راه اندازی مدولار امکانات درمان برای بیماران آلوده و مدیریت دانش و آموزش سلامت کارگران و عموم مردم است.”

تاتا رئیس نیز با ابراز قدردانی عمیق برای اعضای تمام سازمان های که در حال مبارزه با کروناویروس در خط مقدم قرار دادن زندگی خود را در خطر است.

“تاتا اعتماد تاتا و پسران و تاتا گروه شرکت های پیوست توسط متعهد محلی و شرکای جهانی و نیز دولت برای مبارزه با این بحران در ایالات بهداشت عمومی همکاری پلت فرم که در تلاش برای رسیدن به بخش های است که محروم و محروم,” او اضافه شده است.

تاتا و پسران نیز اعلام اضافی تومان به 1000 کرور حمایت نسبت به COVID-19 و فعالیت های مرتبط.

بیانیه ای از تاتا و پسران رئیس N Chandrasekaran, خواندن, تاتا و پسران اعلام اضافی تومان.1000 کرور حمایت نسبت به COVID و فعالیت های مرتبط. ما با هم کار کنند با تاتا تراست و ما رئیس بازنشسته آقای تاتا و خواهد بود به طور کامل حمایت از طرح های خود را و کار در یک شیوه مشارکتی برای آوردن تخصص کامل از این گروه است.”

“علاوه بر طرح های بیان شده توسط تاتا اعتماد ما هستند و همچنین در آوردن فن های لازم و آماده سازی خود را نیز تولید همین زودی در هند” در بیانیه ای گفت:.

آن را بیشتر گفت: “این کشور در مواجهه با یک وضعیت بی سابقه ای و بحران است. همه ما را به انجام آنچه در آن طول می کشد برای کاهش و بهبود کیفیت زندگی جوامع ما در خدمت است.”

(با آنی ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im