هدف CVS به طور موقت نزدیک فروشگاه ها به علت اعتراض خطرات

هدف و CVS به طور موقت بسته شدن برخی نقاط پس از برخی از آنها آسیب دیده و در طول آخر هفته تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید.

گفت: هدف آن بود که بسته شدن 105 فروشگاه در 10 ایالت از جمله 46 فروشگاه در کالیفرنیا و 33 در مینه سوتا که در آن شرکت است و بر اساس آن تظاهرات بیش از فلوید مرگ آغاز شد. هدف نیز بسته شدن برخی از فروشگاه ها در, کلرادو, پنسیلوانیا, ایلینوی, New York, گرجستان, اورگان, میشیگان و تگزاس.

CVS نمی گویند که چگونه بسیاری از فروشگاه های آن بسته شده بود اما از آن گفت: توقیف محل هستند و در بیش از 20 ایالت و ناحیه کلمبیا. یک سخنگوی این شرکت گفت: داروخانه ها در بسته فروشگاه را نشان می دهد مشتریان به نزدیکی CVS به طوری که آنها می توانید نسخه پر شده است.

“کارمند و ایمنی مشتری اولویت ما است تا ما به طور مداوم نظارت بر تظاهرات به عنوان آنها رخ می دهد در جوامع ما در خدمت بود و فروشگاه ها در صورت نیاز برای کمک به اطمینان از ایمنی کارکنان و مشتریان” CVS در بیانیه ای گفت.

فلوید که سیاه بود و دست به دستبند, درگذشت در حالی که دستگیر شدن توسط پلیس مینیاپولیس سوء ظن از گذراندن یک لایحه تقلبی در مه 25. تلفن همراه تصویری نشان داد که یک افسر درک چوین فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای چند دقیقه در حالی که فلوید التماس هوا و در نهایت متوقف شد. چوین در حال حاضر چهره های قتل و طرح اتهامات. سه تن دیگر از افسران که در زمان دستگیری از کار اخراج شدند اما متهم شده است.

“ما دل شکسته از مرگ جورج فلوید و درد آن است که باعث جوامع در سراسر کشور” هدف در بیانیه ای گفت. “تمرکز ما باقی خواهد ماند و ما اعضای تیم ایمنی و کمک به جامعه ما زخم التیام یابد.”

گفت: هدف کارکنان در فروشگاه که در حال بسته خواهد پرداخت تا 14 روز از جمله حق بیمه آنها درآمد ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. آنها همچنین قادر خواهد بود برای کار در مکان هدف که باز باقی می ماند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de