تامیل نادو پیشی 60,000 Covid-19 نفر از 55 درصد بهبود نرخ

تامیل نادو پیشی گرفته است و در عین حال یکی دیگر از گریم نقطه عطف 60,000 کل coronavirus موارد است. این می آید در یک روز زمانی که دولت شاهد بالاترین و در عین حال شمارش 2,710 موارد است.

در حال حاضر کل COVID-19 موارد در دولت جنوب ایستاده در 62,087. آن را در ژوئن 3 که در تامیل نادو کل مورد تعداد تا به حال نقض 25,000-علامت گذاری به عنوان و آن را گرفته به سختی 18 روز برای دولت به رکورد بیش از 35000 مورد جدید.

دولت را بالا بهبود میزان 55 درصد (34,112 بهبود)باقی مانده است یک پوشش نقره ای. تاکنون 794 نفر در وزارت امور خارجه را تسلیم مرگبار بیماری همه گیر.

در زمانی که همه کشورها در سراسر هند شده اند در یک “باز کردن” حالت از ژوئن 1, Tamil Nadu, دولت, برای اولین بار بود دوباره تشدید مستند به دلیل افزایش موارد است.

پس از ژوئن 19, Tamil Nadu در شهر چنای و سه نفر از مجاور آن ولسوالی شده در 12 روز مستند تا 30 ژوئن. این مستند اعلام شد با توجه به بالا بودن تراکم جمعیت در این مناطق و این واقعیت است که بیش از 82 درصد از دولت کل COVID-19 نفر از اینجا.

افزایش نگرانی در مورد در مناطق جنوبی تامیل نادو دولت روز دوشنبه اعلام کرد یک مستند در مناطق تحت مادورای منطقه از جمله مادورای شرکت محدود Paravai شهر Panchayat و برخی روستایی بلوک. این مستند که به طور گسترده شبیه به یک است که به اجرا در چنای موثر خواهد بود از 23 ژوئن تا 30 ژوئن.

در هفته های اخیر شده است وجود دارد تعداد بیشتری از موارد جدید از مناطق مختلف در تامیل نادو پس از خروج دسته جمعی از مردم از چنای به مکان های مادری خود.

قابل ذکر است که در تامیل نادو بوده است و انجام بیشترین تعداد تست در هند. با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط دولت 9.19 لاخ نمونه و 8.76 لاخ افراد آزمایش شده اند. در روزهای اخیر دولت همواره با انجام بیش از 20 ، 000 آزمون به صورت روزانه.

طی جلسه روز دوشنبه وزیر بهداشت Dr Vijayabaskar گفت که وزیر Edappadi K Palaniswami را COVID-19 نتایج آزمون بازگشت منفی است. یک تعداد انگشت شماری از نمایندگان متاثر شده اند COVID-19 در دولت و چند مقامات دولتی نیز متاسفانه از دست نبرد خود را به این ویروس مرگبار است. تا کنون یک وزیر و یک MLA از حزب حاکم باید آزمایش مثبت در حالی که یکی از مخالفان AIADMK MLA تسلیم به این ویروس در حالی که یکی دیگر از MLA است که تحت درمان است. در هفته گذشته یک افسر پلیس و یک مقام ارشد وزیر امور خارجه در وزیر را از دست داده بود خود را به نبرد در برابر ویروس.

روز شنبه پس از بازرسی تجهیزات پزشکی Palaniswami گفته بود که دولت 83 COVID-19 مرکز آزمون که بالاترین در کشور است. او افزود که وجود دارد 17,500 تخت نگه داشته و آماده در چنای. او همچنین خواست مردم را به پوشیدن ماسک و دنبال فیزیکی فاصله زمانی که جسارت کردن.

در حال حاضر تامیل نادو است 27,178 فعال موارد که 22,001 در چنای و آن در مناطق مجاور به تنهایی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de