تامیل نادو شرح زیر است ماهاراشترا گسترش مستند تا مارس 31

ساعت پس از ماهاراشترا دولت اعلام کرد که یک فرمت به سراسر کشور مستند فرمت تا 31 مه تامیل نادو دولت در زمان همان مسیر است. با این حال وزیر K Palaniswami اعلام تسهیلات جدید مانند از سرگیری حمل و نقل عمومی در 25 منطقه پس از یک وقفه تقریبا دو ماه.

به عنوان طولانی به عنوان آن را برای خدمات ضروری سفر در این مناطق خواهد شد و اجازه داده شود آزادانه. از سوی دیگر بین دولت سفر خود ادامه خواهد داد و نیاز به دولت مجوز CM گفت.

باقی مانده در 12 منطقه از جمله سرمایه چنای, وجود خواهد داشت هیچ تغییری در محدودیت خواهد شد و آنها همان است که در مرحله سوم از مستند که به پایان روز یکشنبه. تاکسی و دیگر وسایل نقلیه در اینجا اجازه خواهد داشت فقط برای استفاده های پزشکی و نیاز به e-عبور می کند به عملکرد.

Palaniswami گفت که او تا به حال یک بحث با مقامات بالا و پزشکی و بهداشت عمومی و کارشناسان که پیشنهاد به گسترش مستند تا مارس 31 و نگه داشتن در محل محدودیت هایی از جمله بسته شدن مدارس و کالج ها و اماکن مذهبی در حالی که این تسهیلات در حال حاضر در محل باید ادامه یابد.

جدید تسهیلات در 25 منطقه از جمله Coimbatore, سالم, ساییده شدن Tirupur, نمککل و کرور که در آن مردم اجازه خواهد داد که مردم را به استفاده از دولتی و خصوصی اتوبوس برای رفت و آمد در منطقه است و آنها لازم نیست “TN e-pass” اجازه (برای مسافرت), او گفت:.

در تمام دولت تمام مدارس و موسسات آموزشی مکان های عبادت سینما تئاتر و میله را همچنان بسته باقی می ماند. پارک ها و سواحل و مجتمع های ورزشی خواهد بود ماندن بسته شده است.

اما معلمان و آموزشی کارکنان که انتخاب شده اند برای ارزیابی کلاس 12 exam papers باقی خواهد ماند معاف از محدودیت.

با توجه به داده ها از وزارت بهداشت و رفاه خانواده تامیل نادو گزارش کرده است 10,585 موارد COVID-19 تا کنون از جمله 74 مرگ و میر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de