تامیل نادو اجازه می دهد تا پرواز از دوشنبه, تنها 25 پروازهای ورودی به چنای; کمتر پرواز از ماهاراشترا گجرات

تامیل نادو دولت تصمیم گرفته است که اجازه می دهد تا ورودی پروازهای داخلی از روز شنبه در خط با حمل و نقل هوایی وزارت تصمیم به دوباره شروع به محدود پرواز در سراسر هند است. ورود و خروج پروازها را مبتنی بر مجموعه ای از دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) گذاشته شده توسط دولت.

تامیل نادو در میان کشورهای با افزایش COVID-19 مواردی که درخواست کرده بود که حمل و نقل هوایی وزارت برای از سرگیری عملیات پرواز پس از 31 مارس.

حمل و نقل هوایی وزیر Hardeep سینگ پوری گفته است که وجود دارد خواهد بود حداکثر 25 پرواز ورود در Chennai در حالی که وجود خواهد داشت نه یک کلاه بر خروج. تامیل نادو دولت SOP داخلی برای سفر هوایی ذکر شده است که “تمام تماس های ورودی مسافران آینده در تامیل نادو باید ثبت نام خود را در TNePass پورتال و (اگر بدون علامت) باید تحت 14 روز خانه قرنطینه.

در حالی که وجود خواهد داشت تنها 25 پروازهای ورودی به Chennai وجود خواهد داشت نه یک کلاه در پروازهای آینده به Trichy, مادورای یا Coimbatore.

تامیل نادو دولت نیز تصمیم به نگه داشتن پروازها در آینده از ماهاراشترا و گجرات در حداقل وجود دارد هیچ مسئله برای عامل هر تعداد پرواز از Tamil Nadu.

مسافران به دنبال TNePass خواهد بود لازم به اعلام است که آنها نمی ساکن در مهار منطقه ندارد و علائم تحت قرنطینه و همچنین باید به توافق برسند به گزارش به مقامات اگر آنها نشانه توسعه. این افراد سفر به دولت باید آزمایش COVID-19 مثبت در دو ماه گذشته. در این بیانیه همچنین شامل این شرط که اگر یک مسافر عازم سفر بر اساس اطلاعات نادرست او/او مسئول است.

همه مسافران پرواز به تامیل نادو خواهد بود با مهر قرنطینه مهر با تاریخ و جوهر پاک نشدنی قبل از آنها مجاز به حرکت از فرودگاه.

در هنگام ورود مسافران مورد نیاز خواهد بود برای نشان دادن e-عبور از در فرودگاه خارج شوید. در حالی که مسافران بدون E-Pass خواهد بود نه مجاز به خروج از فرودگاه برای چند روز اول ترتیبات خواهد بود ساخته شده در فرودگاه برای E-عبور ثبت نام به عنوان یک انتقالی تنظیم.

کسانی که مصرف یک پرواز از تامیل نادو را تحت غربالگری پزشکی مندرج توسط مقامات فرودگاه و افراد با علائم ارسال خواهد شد به مرکز درمانی برای تست و قرنطینه. تنها افراد بدون علامت خواهد بود و مجاز به هیئت مدیره پرواز.

در سراسر کشور-مستند که تحمیل شد در ماه مارس تا به حال به معنای تعلیق پروازهای منظم و از چنای. اما بازگشت پروازهای خارجی برای شهروندان شده اند عامل با مصوبات دولت.

“پس از مستند اجرا شد و در مارس 25, 63 غیر برنامه ریزی شده امداد پرواز حمل نزدیک به 10000 مسافران باید عمل در فرودگاه بین المللی چنای تا 24 مارس. از این 51 پرواز در زمان خاموش از چنای حمل بیش از 7500 خارجی مسافر و 12 پرواز به ارمغان آورد بیش از 1800 سرخپوستان رشته در کشورهای خارجی است. ما تا به حال مستقر کافی تیم با احتیاط های لازم در محل به ارائه صاف ترخیص وپیش همه آنها” راجان چودری, کمیسر, گمرک, فرودگاه بین المللی چنای گفت WION.

در طول فاز اول (8-13th مارس) از Vande بهارات ماموریت با هدف بازگرداندن سرخپوستان رشته در کشورهای مختلف, 11 پرواز وارد در تامیل نادو و 9 پرواز فرود در چنای است. از نه دو پرواز وارد شده از دبی و یکی از هر یک از کویت کوالالامپور (مالزی), مسقط (عمان) شیکاگو (ایالات متحده), Dhaka (بنگلادش), مانیل (فیلیپین) و لندن (انگلستان). در مجموع 1691 مسافران فرود در فرودگاه چنای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de