صحبت T20 cricket

صحبت T20 cricket – شیوه زندگی

انتشار: Apr 18, 2020, 15:41 IST | Dalreen راموس | بمبئی

پس از پیروزی آرزو Wisden کریکت کتاب سال در این ماه برای کریکت 2.0: در داخل T20, انقلاب, نویسنده و روزنامه نگار, تیم Wigmore صحبت می کند به اواسط روز در مورد روند نوشتن با همکاری نویسنده فردی وایلد تجزیه و تحلیل و فرمت جا

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

من علاقه مند به دانستن چه هر دو از شما در مورد فکر T20 cricket هنگامی که شما برای اولین بار آن را شنیده. چگونه باز شد شما به قالب ؟

من فکر می کنم ما هر دو به آن باز احتمالا تا حد زیادی به دلیل به کودکان زمانی که در آن ایجاد شده بود – من 12 — ما مخاطبان هدف. من در حال حاضر دوست فرمت های دیگر اما من به یاد داشته باشید تماشای برخی از بازی های اولیه و رفتن به اول فصل و تفکر این احساس چیزی جدید و متفاوت — و است که می تواند لذت می برد و در کنار دیگر فرمت های.

شما ذکر کرده ایم که چرا شما تصمیم به کار با هم در این است. هنگامی که این ایده برای کریکت 2.0 آمده و او را از آن ظهور در یک نمونه و یا از طریق متعدد بحث و گفتگو با یکدیگر ؟

ایده برای کتاب ظهور ارگانیک — ما تا به حال مورد بحث بسیاری از ایده ها در مورد T20 سال و قطعا می خواستم به خواندن چیزی حفر عمیق به فرمت. و چون این واقعا وجود دارد, ما تصمیم به سعی کنید و آن را ارسال کنیم.

چه مدت شما را به کار بر روی کتاب ؟

من برای اولین بار پیشنهاد این مفهوم به فردی در اوایل 2017. ما پس از صرف سال آینده و یا پس با این ایده در backburner تنها پس از انجام چند فصل قبل از آن مصرف حدود یک سال دیگر به پایان آن پس از ما, انگلستان, انتشار قرارداد در سال 2018 است.

شما نیز آگاهانه فکر کردن در مورد که شما نوشتن شد ؟

ما باید آگاهانه تلاش کردند تا مخاطبان به عنوان بزرگ به عنوان امکان پذیر است. یک چیزی که من واقعا دوست دارم وقتی که من خواندن کتاب های ورزشی است که نوشته شود به عنوان inclusively به عنوان امکان پذیر است — بنابراین ما باید آگاهانه توضیح مفاهیم در کریکت به مطمئن شوید که این می تواند در دسترس هر دو برای کریکت آجیل و همچنین کسانی که کمتر در عمق دانش در این بازی شاید به دنبال IPL و می خواهید برای دریافت درک درستی از چگونه این پدیده آمده است. این کتاب نوشته شده به برد هر دو توسط سرسخت طرفداران کریکت و کسانی که با کمتر آگاهی کامل از ورزش است.

شما مصاحبه کردم بیش از 80 نفر در روند نوشتن این. وجود دارد یکی از خاص است که شما را گرامی و چرا ؟

بودند بسیاری وجود دارد می توان آن را سخت به انتخاب یکی. آن را درخشان صحبت کردن به تست افسانه مانند Rahul Dravid و ریکی Ponting مورد T20 و چالش های مختلف از نزدیک شدن به آن – من به یاد داشته باشید Ponting گفت که استراتژی است و حتی مهم تر در T20 از آزمون است که یک چیز شگفت انگیز برای چنین قابل توجه تست کریکت می گویند و نشان می دهد که چقدر تفکر وجود دارد در T20 است که تا حد زیادی شده است از نظر پنهان تا به حال. و بیشتر داستان انسان نیز جالب – بازیکنان مانند رشید خان, Sandeep Lamichhane و Kieron Pollard توضیح چگونه T20 تبدیل زندگی خود را. کسانی که احتمالا من پنج مورد علاقه های شما.

چه اکتشافات شما را در طول راه و آیا روند نوشتن مستلزم هیچ گونه فراموش شده?

سوال جالب! سطح strategising و برنامه ریزی – هر دو برای IPL حراج و مسابقات خود را — جذاب بود و برخی از اسرار IPL حراج — مانند تیم های مناقصه برای بازیکنان آنها واقعا نمی خواهید به درایو به قیمت خیلی تیم های دیگر کمتر از پول نقد. ما تا به حال به از یاد بردن این ایده که پنبه حلاجی شده است که مهم تر از بولینگ در T20. بیشتر ما در آن بیشتر مشخص شد که شما نیاز به مطلقا پنج قوی پرتاب کنندگان به خوبی T20 تیم. این است که احتمالا بزرگترین تفاوت بین CSK و RCB در IPL — CSK به رسمیت شناخته شده اند ضروری اهمیت بازی بولینگ در حالی که RCB شده اند و بیشتر متمرکز بر روی پنبه حلاجی all-stars. و به عنوان ما می دانیم که مشغول به کار نشده.

آیا شما امیدوار است از دیدن یک کتاب اختصاص داده شده به زنان T20 کریکت در آینده ای نزدیک ؟

بله کاملا. آن را بزرگ خواهد بود و پس از T20 جام جهانی خواهد بود وجود دارد هیچ زمانی بهتر از اکنون.

چه چیزی به شما امید است که غذای آماده برای خوانندگان هندی?

من می گویند به دست آوردن درک بهتر از T20 و حتی تغییر راه که خوانندگان تماشای مسابقات IPL. ما امیدواریم که ما کتاب را فراهم می کند پاسخ و درک عمیق تر از T20 که می تواند اضافه کردن به لذت بردن از تماشای بازی. تا به حال بسیاری از جالب ترین جنبه های T20 پنهان شده اند ، ما امیدواریم که ما کتاب کمک می کند تا تغییر است.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de