طالبان راز روابط با پاکستان ISI در معرض در نامه

نامه ای مرتبط با طالبان کرده است فاش کرد که این گروه راز روابط با پاکستان هوش استقرار. ناشناس, نامه منتشر شده به رسانه ها گفت: Inter-Services Intelligence یا ISI قابل توجهی کنترل طالبان است.

“من دعوت شد تا به قطر صلح دیدار با امارات. متاسفانه زمانی که من وارد قطر شده بود وضعیت بدتر از کویته پاکستان به عنوان ISI هنوز هم نقش فعال میان طالبان و نمایندگان. ملا برادر از طالبان را در قطر مستقر در دفتر سیاسی در مقابل اما در پشت دیوارهای آن همه تا ISI که در هر مرحله و تصمیم ساز از طالبان را” در این نامه آمده است: بدون شناسایی نویسنده است.

همانطور که در افغانستان تایمز گزارش این نویسنده تا به حال دیده می شود که ISI برای باز کردن دسترسی به هر عضو از گروه های سیاسی و نمایندگان طالبان دیده می شد راه رفتن آزادانه در داخل سفارت پاکستان در قطر.

“موضوع دیگر من شاهد است که اعضای اتاق بودند به اتهام جاسوسی برای ISI در برابر هر یک از دیگر. در بازگشت برای برخی از کمک هزینه تحصیلی و پاکستان ID کارت ISI منصوب ناب ترین مردم از ما frontier, جاسوسی خود را به عنوان چهره” در این نامه ادعا می کند.

در این نامه می گوید که مذاکرات صلح بود اول قرار بود امضا شده توسط شیر محمد عباس Stanikzai, اما ISI را جایگزین او برادر به عنوان امضاء کننده است.

“در مورد یک زن و شوهر ساعت قبل از مذاکرات صلح امضای Maulavi شهاب الدین Attal خبرنگاران است که ایران نمی خواهد به امضا اند. اما برادر دریافت یک تماس تلفنی از اسلام آباد و گفته شد که مرضیه نباید امضای این توافقنامه را به عنوان او تا به حال کلامی اختلاف با ISI, General Asim و که او پیش از آن در افغانستان نظامی و آموزش دیده بود در هند. پس برادر به نام مرضیه و گفت که خود او خواهد امضای این توافقنامه است. مرضیه هوشمند بود به طوری که او این پیشنهاد را پذیرفته” نامه است.

“پس از آن مقامات قطر و طالبان ceremonials آمد و جریان ملا در مورد آینده صبح امروز نشست. قطر گفته است که قبل از صلح مراسم راهنمای خواهد آمد به اتاق خود را و می تواند منجر شما به سالن و او خواهد بود پستال مردم در خط مقدم که در آن مقامات ارشد خواهد بود مجموعه ای از جمله وزیر امور خارجه مایک Pompeo,” در این نامه اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im