در نظر گرفتن یک صفحه از ساعت مودی کتاب: UK, claps برای کارکنان پزشکی درمان COVID-19 بيمار

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس حملات ترس به قلب مردم بریتانیا نخست وزیر بوریس جانسون در زمان یک صفحه از نخست وزیر نارندرا~s کتاب برای تشکر از کارکنان مراقبت های بهداشتی که در حال کار خستگی ناپذیر به مبارزه با شیوع بیماری مرگبار.

در مارس 26, مردم سراسر بریتانیا کف حمایت از کارگران درگیر در مراقبت های بهداشتی و امکانات در چنین بحرانی در ساعت است. بریتانیا نخست وزیر بوریس جانسون همراه با منشأ وزیر دارایی Rishi Sunak همچنین نشان داد و حمایت خود را با کف زدن آنها را خارج 10 خیابان داونینگ.

در همین حال شهروندان انگلستان رفتند به بالکن خود را برای نشان دادن قدردانی برای سخت کوش و شجاع مراقبت های بهداشتی کارگران که در حال قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر به نجات مردم که قرارداد COVID-19.

در واقع این رویداد شد تا به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده در سراسر جهان است که ‘#clapforourcarers’ روند در بریتانیا است.

در پادشاهی متحده وجود دارد در حال حاضر 11,658 موارد مثبت با 578 مرده از شیوع بیماری مرگبار.

این است که در خط با درخواست تجدید نظر از نارندرا نخست وزیر خواست که شهروندان خود را به قدردانی برای کسانی که مبارزه در خط مقدم از COVID-19 نبرد با کف زدن, گاییدن صفحات بازی صدف حلزونی از پشت بام ها و بالکن ها از خانه های خود.

به عنوان به زودی به عنوان ساعت زده 5 ساعت در مارس 22, lakhs از شهروندان در سراسر هند بیرون آمد و به بیان قدردانی خود را نسبت به متخصصان مراقبت های بهداشتی مبارزه با بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در کشور است. در سراسر کشور مردم دیده می شد clanging, ظروف, زنگ, زنگ و کف زدن از ادای احترام به کسانی که در مبارزه با ویروس ها و انجام وظایف خود را با وجود این ‘Janata حکومت نظامی’ مانند پزشکان و کارکنان پزشکی امدادگران و پلیس و نیروهای دفاع و سپاه پاسداران است.

بوریس جانسون همچنین قرارداد coronavirus. در یک ویدیو ارسال شده در توییتر Johnson تایید کرد که او تا به حال طراحی و توسعه یک تب خفیف و علائم زیر را که او در زمان یک آزمون برای COVID-19 که بازگشت مثبت است.

جانسون تایید کرد که بیش از 24 ساعت گذشته, او تا به حال توسعه یافته ‘علائم خفیف’ پس از آن او آزمایش مثبت بود. او در حال حاضر خود منزوی در خیابان داونینگ اما همچنان به رهبری دولت بریتانیا پاسخ از طریق ویدئو کنفرانس.

جانسون در نتیجه تبدیل شدن به اولین رئیس دولت به عموم نشان می دهد که آنها باید آزمایش مثبت برای coronavirus. برخی دیگر از رهبران جهان مانند جاستین ترودو نخست وزیر کانادا و آنجلا مرکل صدر اعظم آلمان نیز در حال اجرا در کشورهای متبوع خود در حالی که در خود انزوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im