تاج محل 1989: پیدا کردن معنای عشق در 80s

عشق چیست ؟ شما را مجبور به نشستن را از طریق چهار ساعت دقیق بصری درمان است که تاج محل 1989 برای اطلاع از پاسخ به این همه سوال مهم فیلسوفان و محققان از تمام رنگ ها و سنین خواسته اند از زمان بسیار قدیم. من نیز شروع به تماشای این جدید Netflix هند ارائه برای پیدا کردن یک پاسخ است که تمام تجربیات زندگی واقعی شکست خورده اند به من بدهید.

آیا من ؟ بله! اما نه فقط در خطوط لکنو که هفت قسمت از این Pushpendra Nath Misra-کارگردان فیلم “محمد” ساخته مرا به اما در حافظه هر داستان عاشقانه من تا کنون زندگی می کردند. شده اند وجود دارد داستان که من رمان های من سفید munched و فیلم تماشا کردم که فراتر از ابعاد متوسط, اما, همه, همراه, پاسخ بود و در سال 2020 سفر به سال 1989.

این چیزی که این crowdy مجموعه چهار داستان عشق دوخته با هم باعث چیزی در شما. اصرار به نوشتن شعر نیست یک با یک پاره قلب اما یکی با درخشان تشویق در چشم خود را. اصرار به سقوط در عشق با یک یار با یک جوان آرمانگرا و انقلابی با همسر از 15 سال و با سابق جنسی-کارگر شما ازدواج هرگز. این داستان عشق شما می خواهید برای زندگی به عنوان یک استاد دانشگاه پرتاب tukbandi در هر جمله طلا-مدال فلسفه دانشجویی زندگی می کردند که فلسفه یک جوان دستکاری روح که مرتب بین دوستی و در نهایت در می یابد زمین در دامان انتظار ‘مارکس بدون ریش’.

تاج محل 1989 نیست و بدون نقص خود را. آنهایی که بزرگ من باید ادعا. اما بزرگترین ؟ آن شما را ندارد و دلتنگ. شاید به این دلیل که من زندگی می کردند بسیار در داستان است که پس زمینه به نظر می رسید بی ربط و یا شاید به این دلیل که وجود ندارد بسیاری از زمینه به جز یک پرتاب از 80s آمار Doordarshan سری Karamchand. یک قطار در فیلم نشان داده شده را نگاه نمی کند مانند آن متعلق در 80s. دیگر جزئیات به اندازه کافی به شما را در دوران عشق, حروف, راز روابط و آتش زنه-کمتر آهسته عاشقانه.

فراموش نکنید که توجه شما را به عقب به 80s, آن را نمی کند حتی شما را به ‘Nawabo Ka Shahar’به جز چند شوت از لکنو دانشگاه. من برای یک, در انتظار نگه داشته به دیدن لکنو یک شهر با آن همه افتخارات و tehzeeb در سال 1989. هر مدیر را اجبار به محدود ما را به اتاق شد و آن را تنها ساخته شده من می خواهم برای دیدن لکنو ،

من نا امید شد.

اما این انتقاد من regaled شما اگر Misra نیست که این گوهر را از یک داستان همراه کمتر از معتبر 80s, Lucknow. داستان دیالوگ و بازیگران ارائه آنها من هیچ شکایتی علیه. من برای تمام معایب خاص خود زندگی می کنند داستان سوئیچینگ بین شخصیت های بودند که به دنبال پیدا کردن پاسخ به تمام سوال مهم.

و در پایان من.

عشق است که شما می توانید زندگی خود را برای شخص دیگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im