تایوان اهدای 100,000 ماسک های پزشکی به کلرادو بهداشت ، کوری گاردنر می گوید

تایوان متعهد به اهدای 100,000 ماسک به کلرادو به عنوان بخشی از یک بزرگتر اهدای تجهیزات پزشکی به ایالات متحده آمریکا, کلرادو سناتور می گوید.

بهداشت ، کوری گاردنر یک یوما جمهوری خواه چهارشنبه اعلام کرد که آسیا متحد اهدا خواهد شد 2 میلیون ماسک برای ایالات متحده که نیمی از آن را به دولت فدرال و نیم دیگر به فردی متحده است. کلرادو را دریافت 10 ٪ از 1 میلیون ماسک در حال ارسال به طور مستقیم به ایالات متحده.

ماسک انتظار می رود برای رسیدن به در کلرادو در هفته آینده با توجه به گاردنر.

“این افتخار بزرگی برای کار با رئیس جمهور Tsai (Ing-ون) برای پیشبرد دوستی میان آمریکا و تایوان و من می خواهم برای تشکر از همه تایوان از طرف متخصصان پزشکی در کلرادو که به شدت نیاز به ماسک که تایوان است لطف اهدا” گاردنر در بیانیه ای گفت.

“تایوان است که بیش از تمایل به کمک به جهان ضرب و شتم COVID-19 همه گیر و این باور نکردنی عمل سخاوت است که بیشتر به همین دلیل است که تایوان باید اعطا وضعیت ناظر در سازمان جهانی بهداشت” سناتور اضافه شده است.

تایوان رئیس جمهور در بازدید از دنور در تابستان گذشته و استقبال توسط یک گروه بزرگی از حامیان همراه با یک تعداد انگشت شماری از نرم افزار-چین معترضان. گاردنر که صندلی مجلس سنا فرعی در شرق آسیا و اقیانوس آرام نیز در آن حضور داشتند.

اشتراک دو هفته عضویت در خبرنامه برای دریافت اخبار سلامت ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de