Tahira Kashyap تعطیل شایعات ادعا بود بخشی از Ramanand ساغر را ‘Ramayan’

Ayushmann, عناوین ساخته شده پس از آن اعتقاد بر این بود که مادر خود را در قانون برجسته در Ramanand ساغر را ‘Ramayan’. Tahira Kashyap در حال حاضر رفته روز روشن است که مادر او را نشان می دهد به هیچ وجه اجازه دهید به تنهایی ایفای نقش Trijata.

Tahira گفت: “هیچ حقیقتی وجود ندارد به این گزارش ها مادر من خانم آنیتا Kashyap بازیگران در Ramayan نشان می دهد. همه این گزارش ها نادرست است. او یک اموزش و پرورش است و بدون ارتباط با این نمایش ندارند.”

Dipika Chikhalia که نقش سیتا در نشان می دهد تایید کرده بود همان به Navbharat Times. صحبت کردن در مورد شخص مرموز او گفت که خانم بود نه یک بازیگر و سفر از سورات. او همچنین به ذکر است که ‘Trijata’ تصور یک دختر بچه در حالی که او مشغول به کار بود در نشان می دهد و بر این باور بودند که او خوش شانس با یک دختر به دلیل, او در ‘Ramayan’. Dipika ذکر شد که بحث در این مجموعه برای مدتی.

Trijata نشان داده شده است به عنوان سیتا کمک هنگامی که الهه دستگیر شد Raavan قرار داده و در اسارت در سریلانکا را Ashok Vatika. شخصیت بسیار دوست داشتنی شده توسط مخاطبان پشت در 80s و در حال حاضر پس از تکرار در Doordarshan بینندگان هیجان زده بودند به می دانم که دقیقا نقش خوب شیطان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im