نی نی بویل, خوش بینانه, پس از پایان ناامید کننده به مس علاقمندان’ امیدوار کننده فصل و فهرست در شار

چند هفته پس از یک وعده فصل به پایان رسید که متاسفانه آن را به عنوان به طور ناگهانی مربی نی نی بیل همچنان خوش بینانه در مورد که در آن علاقمندان بسکتبال برنامه می توانید از اینجا بروید.

مس شد 21-11 و یک قفل به مسابقات NCAA که میرم برنامه پنجم رقص در 10 سال تحت بویل. که با وجود پایان فصل در پنج بازی ترمز ماشین که به اوج خود رسید با از دست دادن در دور اول Pac-12 مسابقات قبل از آن و جنون مارس لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من می خواهم بازیکنان ما به درک که آنها انجام برخی از چیزهای واقعا خوب در این سال حتی اگر قطعا فصل نیست پایان راه ما می خواستیم” بویل گفت. “اگر شما به تاریخ نگاه کلرادو بسکتبال (21 برنده) است که خیلی خوب رفو. گره خورده است که در مدرسه رکورد به طور منظم فصل برد و ما به پایان رسید شماره 25 در شبکه رتبه بندی.

“بنابراین بسیاری به آن افتخار کنیم و این برنامه در شکل بزرگ به جلو رفتن. من احساس خوبی در مورد کلرادو بسکتبال و که در آن است امروز.”

حتی با این که خوش بینی بیل می داند که وجود دارد فوری استخدام کار باید انجام شود و تصمیم گیری های مهم پیش رو برای دو تا از مس را ستاره.

برای اولین ماده علاقمندان دو امضا استخدام در سال 2020 کلاس پیشتاز مدرسه دومینیک کلیفورد (دولت Gatorade بازیکن سال) و Columbine را لوقا اوبراین (CHSAA کلاس 5A بازیکن سال). اما علاقمندان در حال حاضر نگاه کنید به اضافه کردن یک زن و شوهر بیشتر بازیکنان به کلاس پس از سال اول به جلو Jakub Bombek و دوم گارد Daylen Kountz هر دو اعلام کرد قصد خود را برای ورود به انتقال پورتال.

برای دومین ماده McKinley رایت IV پنج شنبه اعلام کرد از طریق توییتر که او وارد 2020 NBA پیش نویس روند در حالی که حفظ خود را واجد شرایط و تایلر بیع است “تست آب” با توجه به بیل.

“آنچه تست آب به نظر می رسد مانند در حال حاضر در مقابل آنچه در آن است در سال گذشته یا دو کاملا متفاوت است (به دلیل coronavirus بحران)” بویل گفت. “بسیاری از ناشناختهها و در حال حاضر وجود دارد سوالات بیش از پاسخ وجود دارد برای بچه ها مثل مک کینلی و تایلر.”

در میان تمام قطعیت علاقمندان پتانسیل فهرستی از انتقال مطمئن شوید که شامل دانشجوی سال اول Keeshawn Barthelemy چهار ستاره استخدام خارج از تورنتو است.

“ما تا به حال Keeshawn Barthelemy redshirting این سال به عنوان یک گارد به عنوان نوعی از بیمه اگر McKinley برگ, اما همچنین به عنوان یک مرد که می توانید با مک کینلی در backcourt اگر او می آید” بویل گفت. “این طرح هنوز در جای خود و در حال حاضر ما قادر خواهیم بود که احتمالا در مقابل دادگاه پلیر بیمه برای تایلر, اگر او را ترک و دیگر به عقب بازیکن دادگاه های اضافی عمق در حال حاضر که Daylen چپ و شین Gatling فارغ التحصیل شد.”

اگر هر دو رایت و بیع انجام تصمیم به بازگشت — هنوز هم امکان با رایت نام به ظاهر نیست در اکثر زمان mock drafts و Bey پیش بینی شده در هر نقطه از اواخر دور اول به از پیش نویس — بیل معتقد است مس به راحتی می توانید ساخت 2019-20 که دیدم علاقمندان رسیدن به عنوان بالا به عنوان شماره 16 در AP نظرسنجی.

“اگر هر دو آنها را من فکر می کنم ما در حال مشروع top 25 تیم در حال رفتن به سال آینده” بویل گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im