نی نی بیل معتقد است Tyler Bey به بازی نهایی بازی برای مس علاقمندان بسکتبال

زمانی که فصل بسکتبال کالج ملاقات آن ناگهانی و بی سابقه ای در پایان تایلر Bey هنوز نبود برخی از آنچه که در آینده برگزار می شود.

در حالی که در این نقطه همان را می توان گفت برای بخش عمده ای از کشور در مستند به دلیل ترس از گسترش coronavirus COVID-19, بیع حداقل حل و فصل در یک مسیر حرفه ای خود را در آینده. و با توجه به کلرادو مربی نی نی بویل که آینده را شامل نمی شود بازگشت به مس.

یکشنبه شب Bey اعلام کرد از طریق حساب توییتر خود را که او را از ورود به NBA پیش نویس است. اعلام سختی غیر منتظره بود و در عین حال یکی از نکات دقیق وظریف بود که آشکارا وجود ندارد — و یکی که شامل یک شبیه توییتر اعلام شده توسط هم تیمی McKinley رایت IV روز قبل از آن — بود و هر مفهوم است که بیع را نگه دارید گزینه های خود را باز در مورد امکان بازگشت به کالج بسکتبال.

روز دوشنبه بویل تایید کرد که در حالی که وجود دارد می تواند در اواخر تغییر ذهن Bey به احتمال زیاد بازی های برگزار شده است خود را نهایی بازی برای گاومیش.

“از نقطه نظر من فکر نمی کنم تایلر در حال رفتن به بازگشت به مدرسه” بویل گفت. “جایی که او در ذهنی در گفتگو با او. کسانی که همه چیز را تغییر دهید. آن را بسیار سیال وضعیت. اما از نقطه نظر من و در گفتگو با او انتظار ندارم او را به عقب.

“آن تکامل یافته است. این مایع که همه از ذهن ما هستند در حال حاضر. خود را متفاوت است. من فکر می کنم در شرایط که در آن ذهن خود را که او مایل به نوبه خود به حرفه ای بسکتبال.”

بیع یک تاثیر ماندگار در سه فصل در مس پیوستن به صف شروع نیمه راه از طریق خود دانشجوی سال اول فصل و گردآوری 87 شروع می شود در سه سال یک کل است که در رتبه 16 در برنامه تاریخ است.

بیع وارد پیش نویس رتبه هشتم تمام وقت در مس و در مجموع قیمت (800) و 28 در به ثمر (1,113). کار خود را .530 هدف زمینه در صد گره خورده است برای 10th, تمام وقت و 31 حرفه ای, دو-دو برابر روابط کن چارلتون برای نهم-در برنامه تاریخ است.

Bey بود تیم اول تمام Pac-12 انتخاب در 2018-19 و دوم تیم honoree در طول این فصل است. او برنده Pac-12 دفاعی بازیکن سال افتخار پیوستن آندره رابرتسون به عنوان تنها مس بازیکنان را به نفع خود است که جایزه. بیع نیز در میان CU همه رهبران وقت در مسدود عکس (102, 10th) و دزد (98 بستن برای 21).

بیع خواهد بود چهارمین بازیکن در 10 سال بویل عصر به ترک CU اولیه برای پیش نویس پیوستن به الک Burks آندره رابرتسون و اسپنسر Dinwiddie. مسخره ترین پیش نویس باید بیع ثابت به عنوان یک اواسط تا اواخر دور دوم انتخاب کنید.

“او تا به حال خوب سه سال کار حرفه ای,” بویل گفت. “جالب است که شما نگاه کنید در کتاب رکورد در بسکتبال مردان شما تقریبا باید با فصول حرفه ای. او رفت و بیش از 1 ، 000 امتیاز در این سال و بیش از 750 ریباند که بزرگ نقاط عطف. اما آن را سخت به مقایسه دوره زمانی که برخی از بچه ها در حال بازی دو سال یا سه سال و بچه ها در گذشته بازی چهار. من فقط می دانم تایلر رو بهتر از هر سال بود که او در برنامه های ما چیزی است که ما به دنبال. او تا به حال فوق العاده سال, این سال است. او تا به حال برخی از واقعا فوق العاده بازی ها و لحظات برای ما.

“او تا به حال خوب سه سال و کمک به برنامه های ما بهتر است. چیزی که من فکر می کنم همیشه در ذهن من است که او هرگز فرصت بازی در مسابقات NCAA. او می توانست در این سال, اما بدیهی است که این اتفاق نمی افتد.”

بیع خروج باز می شود تا یک سوم کمک هزینه تحصیلی برای بویل برای کار با این بهار, پس از postseason اطلاعیه ها توسط Jakub Dombek و Daylen Kountz که آنها را انتقال از CU برنامه. با استفاده از یکی از آن نقاط به صورت فوری frontcourt کمک خواهد شد و اولویت با علاقمندان هنوز هم در مخلوط برای ققنوس-منطقه جلو جباری واکر. فراتر از پر کردن جای خالی که از علاقمندان به ظاهر برای خود 2020-21 چرخش دادن بیل و کارکنان خود را انعطاف پذیری برای اضافه کردن بهترین در دسترس استعداد به جای احتمالا حل و فصل برای بازیکنان در راستای تحقق نیازهای فوری.

که البته با فرض مس دیگر پیش نویس واجد شرایط junior, رایت در نهایت تصمیم به بازگشت به مس. Standout گارد نقطه یک نقطه از جمله گزینه بازگشت به مدرسه در توییتر خود اعلام و بیل همچنان با اعتماد به نفس رایت را دریافت انتقادات و پیشنهادات صادقانه در پیش نویس روند.

“من فکر می کنم در کل ایده این تست آب چیزی است که اجازه می دهد تا بازیکن کالج برای دریافت بازخورد” بویل گفت. “شما فقط می خواهید مطمئن شوید که بازخورد است که آنها در حال گرفتن مشروع است نظرات و انتقادات و پیشنهادات صادقانه و واقعی بازخورد. مک کینلی به اندازه کافی هوشمند به درک که در آن او است و در آن بازی خود را است. قطعا او می خواهد آینده خود را در NBA به عنوان همه ما انجام دهد. من فکر می کنم مک کینلی در نظر گرفتن رویکرد کمی متفاوت از آنچه تایلر گرفتن و بازخورد او ممکن است متفاوت از آنچه تایلر است. اما من احساس اعتماد به نفس در مورد مک کینلی ساخت یک تصمیم خوب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de