مقابله با این ویروس آلوده خواهد شد کثیف و سیاسی متمرد

مقابله با این ویروس آلوده خواهد شد کثیف و سیاسی متمرد – شیوه زندگی

به روز شده: Apr 19, 2020, 08:41 IST | جین Borges | بمبئی

آمریکایی اشاره کرد علم روزنامه نگار سونیا شاه معتقد است که دشمن در جنگ در برابر بیماری های همه گیر نیست و یک کشور دیگر اما صنعتی گسترش در هزینه آب و هوا, سوء استفاده

A file photo of a student holding a poster at Fridays for Future climate strike in Mumbai to protest against governments' inaction towards climate breakdown and environmental pollution. Pic/ Getty Images

یک فایل عکس از یک دانش آموز برگزاری یک پوستر در روزهای جمعه برای آینده آب و هوا اعتصاب در بمبئی در اعتراض به دولت انفعال به سمت تفکیک آب و هوا و آلودگی محیط زیست. عکس/ گتی ایماژ

هر بیماری آغاز می شود به عنوان یک بیگانه مفهوم قبل از آن شروع به تبدیل شدن به آشنا. Coronavirus متفاوت است. اما مقیاس و سرعت که در آن عفونت گسترش یافته است که نگران کننده و برگ هیچ جایی برای آشنایی. علوم آمریکا نگار سونیا شاه که سرمایه گذاری شده است در مطالعه بیماری های عفونی می گوید: “عوامل بیماری زا داشته اند فوق العاده و زیر-گزارش نفوذ در تاریخ بشر به عنوان ما شاهد این آشکار شدن در برابر چشمان ما در حال حاضر است.” شاه است که نویسنده از تب (2010) یک کتاب که در آن او به دنبال تاریخچه و گسترش مالاریا و در سال 2017 عنوان همه گیر: ردیابی Contagions از وبا به ابولا و فراتر از آن.

او شروع به نوشتن در مورد بهداشت و بیماری های عفونی “به عنوان یک راه برای درک ریشه های نابرابری”—کسانی که وجود داشته است که بین زنان و مردان بین فقیر و غنی در بین افراد سالم و بیمار هر دو در درون و در میان جوامع است. “داشتن مالاریا در جامعه خود را به عنوان مثال کاهش رشد تولید ناخالص داخلی. و آن را به شکل ما تاریخچه ما بدن ما حل و فصل الگوهای برای هزاره” او می گوید: در یک ایمیل مصاحبه از بالتیمور. آن را ممکن است بیش از حد به زودی به می گویند که چگونه Coronavirus را تغییر ما است. اما شاه که برای انتشار کتاب جدید خود بعد از مهاجرت بزرگ: زیبایی و وحشت از زندگی در حرکت احساس می کند که دولت “را به حقه بازی بین از دست دادن زندگی و معیشت” یکی از این عبور می کند.

ویرایش گزیده ای از مصاحبه.

کرونا از ویروس ها است در حدود دو دهه گذشته—ما زندگی می کردند از طریق سارس و MERS. این بار البته فشار مرگبارتر است. در عین حال ما آمادگی. همین است ؟

ما به عنوان آماده به عنوان ما می تواند شده اند—یا باید—اگر ما می ساخته منطقی تصمیم گیری بر اساس درک علمی و رویدادهای تاریخی است. اما ما احتمالا آماده تر از ما بودند و از یک دهه پیش. زمانی که برای اولین بار سارس موج زده جامعه علمی بود و در تاریکی به صورت هفته ای و بین المللی همکاری های آهسته و متغیر. ما در حال انجام خیلی بهتر با همکاری علمی در COVID-19. آن را به اندازه کافی واضح است. مشکل این نیست که ما نمی آماده و یا پیشرفت در همه, اما ما آن را انجام بیش از حد به آرامی.

تاج شده است برچسب به عنوان یک ویروس در یک زمان بیش از حد بسیاری از. شما شرح داده ایم این را به عنوان “میکروبی بیگانه ستیزی”. چگونه آن را تغییر راه ما در گیر یک بار آن را بیش از همه?

آن را سیاسی مفید برای رهبران به قربانی غیر خودی که آیا آنها مردم را از یک کشور دیگر و یا یک موسسه مانند که یا رقبای سیاسی و یا حیوانات وحشی. که externalises تهدید که recuses آنها را از پاسخگویی. اما حقیقت این است که ما اقدامات خود را ارائه فرصت ها برای این ویروس به گسترش است و ما اقدامات خود را که دستگیری آن است. به قربانی دیگران بازیگران این اپیدمی به عنوان یک مشکل از تهاجم که در آن ما منفعل قربانیان. که مبهم هر دو ریشه های آن و درمان آن.

داستان ما در مورد بیماری های همه گیر ارائه ما به عنوان قربانیان از طبیعت است. اما در گذشته شما صحبت کردم در مورد چگونه آن را در واقع راه دیگری در اطراف. اگر ما نمی قربانیان چه کسانی است ؟

که یکی از راه های به داستان و این منجر به برخی از سیاست راه حل های بسته شدن مرزهای شاید یا immobilising مردم تلقی آلوده. اما آنچه علم به ما می گوید این است که فقط به عنوان هر انسان دیگر واسطه فاجعه ما هر دو قربانیان و مجرمان است. حیوانات میکروب که باعث شیوع رمان بیماری بیشتر وجود داشته در حیوانات بدون ضرر برای سال. آنها تبدیل به عوامل بیماری زا به دلیل فعالیت های انسانی.

Sonia Shah. PIC COURTESY/Glenford Nuñezسونیا شاه. حسن نیت ارائه میدهد عکس/Glenford Nunez

شما به اشتراک گذاشته ام نگرانی خود را در مورد سرعت که در آن عوامل بیماری زا شده اند در حال ظهور و گسترش در گذشته بوده است. چقدر از این است که انسان ساخته شده است ؟

جهانی صنعتی ماشین که gobbles تا زیستگاه حیات وحش و کشتی کالاها و مردم از یک گوشه از راه دور سیاره دیگر است که به طور گسترده دخیل در ظهور بسیاری از رمان پاتوژن ما شده ایم از دیدن بیش از 50 سال گذشته یا بیشتر. پس از سال 1940 شده اند وجود دارد صدها نفر از این پاتوژن های نوظهور و یا دوباره در حال ظهور به مکان های که در آن آنها هرگز قبل از دیده شده است. SARS-Cov2 فقط آخرین. بسیاری از آنها را از بدن حیوانات. آنها باید ریخته به بدن انسان به لطف صنعتی بسط و انجام شده است در سراسر این سیاره را از طریق سفر ما شبکه.

بسیاری از کارشناسان آب و هوا ادعا کرده اند که تاج فقط یک هشدار از بدترین است. آیا شما فکر می کنم که بیماری های عفونی در حال رفتن به از نگرانی هنگامی که اثرات تغییر آب و هوا واقعا آمار ما ؟

اثرات بحران آب و هوا در حال حاضر احساس می شود. پاتوژن ها و بردارها در حال حرکت به مکان های جدید که در آن آنها نمی تواند زنده ماندن قبل از آن است و در نتیجه شیوع پشه بیماری های منتقله و tick-borne بیماری در جمعیت هایی که هرگز تجربه این. گرم شدن دریاها در حال کمک به وبا رشد باکتری. شاید بزرگترین تاثیر تغییر آب و هوا را در, بار بیماری است که به سادگی با تغییر الگوی خود را. این بدان معناست که بیشتر مردم مواجه خواهد شد جدید پاتوژن که به معنی بار سنگین تر از بیماری, از آنجایی که آنها نمی خواهد که هر گونه به دست آورد و ایمنی به آنها.

شما ذکر شده نیاز به یک رویکرد متفاوت به خصوص توسط کشورهای در حال توسعه وقتی که می آید برای مقابله با سرایت. ملی هند مستند است و تحت تاثیر فقیرترین فقرا. چه رویکرد آیا شما فکر می کنم می شده اند بهتر است ؟

جهانی مستند لازم بود چون در آن زمان دولت تصمیم به عمل ما دیگر ظرفیت به درک که در آن ویروس است که در واقع در حال حاضر. اگر ما می خواهم شروع غربالگری و آزمایش قبل از آن در هنگام نیاز را همسان تست ظرفیت ما ممکن است قادر به ردیابی آن و جلوگیری از این حیوان اقدامات است. آنها خواهد شد که اثرات مرگبار در فقیر و به حاشیه رانده مقیاس آن را آشکار می شوند بعد. بدیهی است که اجتماعی فاصله و بهداشت دست نیست راه حل های که در دسترس هستند برای همه. صدای آنها ساده و آسان است اما در واقع برای بسیاری از آنها به عنوان غیر قابل دسترس به عنوان یک 10000 $در درمان سرطان است. در دراز مدت ما نیاز به قادر به ارائه مسکن امن و تمیز آب به عنوان اساسی حقوق بشر و همچنین برای محافظت از سلامت عمومی است.

از مطالعات قبلی چه مدت شما فکر می کنم آن خواهد بود قبل از اینکه ما به بازگشت به زندگی عادی زندگی می کند ؟

ما باید پی در پی امواج از عفونت هر یک بیت شیب کمتر از گذشته است. کسانی که می تواند موفق با گسترده تست/غربالگری و تماس با ردیابی; راه پراکنده شیوع فلج اطفال یا سرخک هستند. اما بسیاری از کشورها نمی خواهد که ظرفیت های فنی و یا به اندازه کافی موثر حکومت برای آن است. آنها احتمالا مجبور به توسل به متناوب خاموش شدن ناگهانی است که در آن دولت را باید به حقه بازی بین از دست دادن زندگی و معیشت. که خواهد شد در یک یا دو سال تا زمانی که ما یک واکسن یا توسعه گله ایمنی. آن را کثیف و سیاسی متمرد. اما من معتقدم که ما به عقب بر گردیم به کسب و کار به طور معمول بسیار سریع تر از اکثر مردم در حال حاضر انتظار می رود برای بهتر یا بدتر.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im