Tablighi Jamaat بيماران ساخت هرزه, حرکات, در, پرستاران, رومینگ, برهنه, در بیمارستان: Ghaziabad CMO می نویسد به پلیس

ساعت پس از دهلی نو نوشت: دولت به سرمایه کمیسر پلیس به دنبال depolyment کافی نیروی پلیس در قرنطینه مراکز و بیمارستان که در آن افرادی که با حضور Tablighi Jamaat رویداد در Nizamuddin مرکز نگه داشته شده است مجاور Ghaziabad افسر ارشد پزشکی (CMO) نوشته شده است به پلیس محلی گفت که Jammat شرکت کنندگان شده اند رومینگ برهنه داخل MMG بیمارستان منطقه و ساخت و هرزه حرکات و سخنان در پرستاران.

در نامه CMO گفت که این زندانیان که قرار داده شده است در زیر مشاهده می بدرفتار با کارکنان بیمارستان.

“این Jamaati بیماران شده است romaing aroung بدون شلوار و گوش دادن به زشت و ناپسند موسیقی. آنها درخواست کارکنان را به آنها ارائه bidis و سیگار و ساخت هرزه حرکات در کارکنان زن. این nursed شده اند که شکایت کتبی در این راستا” در این نامه به عنوان خوانده شده.

این CMO furhter خواسته پلیس علیه miscreants آن را به عنوان تبدیل شدن سخت است برای درمان این افراد است.

امروز قبل از دولت دهلی نو به دنبال استقرار کافی نیروی پلیس در بیمارستان ها و مراکز قرنطینه در دهلی نو. بیماران به خصوص کسانی که از انتقال Nizamuddin مرکز در حال ایجاد یک نظم و قانون مشکل است.

در نامه ای به کمیسر پلیس دهلی SN Shrivastava سلامت و خانواده وزارت رفاه از دولت دهلی نو گفت که این تبدیل شده است بسیار دشوار را برای کارکنان بیمارستان برای رسیدگی به این وضعیت است.

n چهارشنبه شمالی راه آهن رئیس روابط عمومی افسر (CPRO) دیپاک کومار گفت که ساکنین Tughalakabad قرنطینه مرکز که با حضور جماعت مذهبی در Nizamuddin, ‘بدرفتاری و آزار’ کارکنان در حال حاضر وجود دارد و تف, پزشکان از حضور در آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im