T. I. توضیح می دهد که چرا او رفتار خود را از دختران و پسران متفاوت


Illustration for article titled T.I. Explains Why He Treats His Daughters and Sons Differently

عکس: غنی خشم (گتی ایماژ)

چند می تواند فراموش کرده ام به “پرده بکارت-دروازه” رسوایی نوامبر 2019. جنجال درگیر آتلانتا-تربیت رپ و اصطلاحنامه علاقه مندان T. I. رفت در یک پادکست ساخته شده و ادعا می کند که او خواستار خود 18-year-old daughter Deyjah‘s متخصص زنان برای بررسی, پرده بکارت, در جهت اطمینان حاصل کردن بکارت دست نخورده است. مدت کوتاهی پس از او متنبه برای این تهاجم آشکار به حریم خصوصی تجاوز والدین مرز و مستقیم جهل در مورد سیستم تولید مثل زنان هر دو آنلاین و در Jada Pinkett Smith Facebook تماشای سری قرمز جدول صحبت کنید.

تبلیغات

T. I. توضیح داده شده در قسمت اخیر خود Vh1 نشان می دهد T. I. & کوچک: دوستان و خانواده Hustle چرا او رفتار دختران خود را متفاوت از او رفتار فرزندان خود را که او می گوید که برای “حمایت می کند.”

“باید صادقانه با شما من فقط احساس نیاز به محافظت از دختران از دل شکستگی,” او می گوید: در این کلیپ. “بنابراین برای من این مورد اطمینان حاصل کنید که دختران من رشد به عنوان شاد و سبکبار توسط خارجی ها افزایش سرعت احساسات خود را به عنوان امکان پذیر است. این بدان معنا نیست که من نمی خواهم من به تاریخ و یا تجربه. آن را فقط بدان معناست که من می دانم که آنها را نگه دارید به کسانی که تجارب و من نمی دانم چگونه است که ترجمه خواهد شد زمانی که آنها از آن آمده است.” T. I. دارای هفت فرزند—سه دختر و چهار پسر.

تبلیغات

T. I. به دختر خوانده Zonnique گفت: زندگی برای تلفن های موبایل است که stepdad او قطعا بیشتر overprotective وقتی که می آید به زنان در زندگی خود به خصوص دختران خود را و او امیدوار است که او جوانترین دختر اری برنده زن ندارد به تجربه آن را به عنوان بد به عنوان او و Deyjah اند.

“مادر من همیشه استدلال می کنند شما اهمیتی نمی دهند که پسران را در تاریخ به شما اجازه دوست دختر خود را,” او توضیح می دهد.”شما می دانید ما در دیدار با دوست دختر خود, این همه سرد آن را مانند یک چیز منظم. اما شما می دانم که اگر من در یک رابطه, و من را دوست پسر من بیش از تمام خانواده است به صحبت کردن با او. او را به رفتن به خارج با بالا میآید و باید این hourlong مکالمات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im