‘سوئیچ تمام چراغ در خانه خود را به مدت 9 دقیقه در ساعت 9 در مارس 5’: ساعت مودی درخواست تجدید نظر به هند در پیام ویدئویی

نخست وزیر نارندرا مودی روز جمعه خطاب به ملت از طریق یک پیام ویدیویی که در آن او به دادگاه تجدید نظر به شهروندان هند را به گرد هم می آیند به شکست تهدید از بیماری کروناویروس (COVID-19) بحران است که در حال گسترش مانند آتش سوزی در سراسر کشور.

در یک منحصر به فرد گزاره نخست وزیر خواسته هر شهروند به خاموش کردن همه چراغ در خوابگاه خود را در مارس 5 در 9 ساعت و نه دقیقه و به جای آن نور یک شمع و یک ” دیا ” و یا موبایل خود را به چراغ قوه برای علامت گذاری هند در مبارزه با کروناویروس. هدف از این تمرین مودی گفته است که به تقویت اعتماد به نفس در قلب شهروندان با تحقق این واقعیت است که هیچ کس به تنهایی در این بحران آنها در این کار با 130-کرور دیگر سرخپوستان که در مجموع مبارزه با این بحران است.

“امروز وقتی کرور از مردم در داخل خانه های خود را, برخی از ما ممکن است تعجب که چگونه ما را به مبارزه در این نبرد در برابر COVID-19 همه به تنهایی. پرسش ممکن است در ذهن شما. اما لطفا به یاد داشته باشید هیچ یک از ما به تنهایی. قدرت 130 کرور روپیه هندی است که با هر یک از ما” گفت: نخست وزیر مودی.

ماه گذشته نخست وزیر بود و یک آدرس به ملت خواسته شهروندان به رعایت یکJanta مقررات منع رفت و آمد (و مردم را منع رفت و آمد)’ در مارس 22 برای جلوگیری از گسترش عفونت کروناویروس. برای این مناسبت مودی به حال به دادگاه تجدید نظر به مردم به صدای جرنگ جرنگ, ظروف, حلقه, زنگ و کف زدن برای پنج دقیقه در ساعت 5 بعد از ظهر به درود می فرستم حرفه ای بهداشت و درمان مبارزه با COVID-19 شیوع در کشور است.

Lakhs از شهروندان در سراسر هند بود بموقع موظف و آمد به بیان قدردانی خود را در چنین شیوه ای به عنوان به زودی به عنوان ساعت زده 5 بعد از ظهر روز یکشنبه.

با اشاره به نمایش وحدت, نخست وزیر مودی امروز گفت: “راه شما پرداخت می شود قدردانی به مردم مبارزه با COVID-19 مارس 22 تا تبدیل شدن به یک مدل که در حال شبیه سازی توسط کشورهای دیگر است. این ‘Janta مقررات منع رفت و آمد و زنگ زدن, زنگ, clanging, ظروف ساخته شده در کشور آگاه از آن وحدت میان این زمان به چالش کشیدن.”

این است که نخست وزیر مودی اولین پیام پس از اعلام 21-day مستند در مارس 24.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im