کشیدن برای یک دوست

کشیدن برای یک دوست – سبک زندگی

به روز شده: May 01, 2020, 08:28 IST | Gitanjali Chandrasekharan | بمبئی

عاشقانه عشق همه خشم است اما می تواند gen-2020 پیدا کردن خوب دوستی در اینترنت?

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

در 23, Shraddha کاملا صریح زمانی که او می گوید: “وجود یک تصویرگر که من دنبال Instagram. من واقعا دوست دارم کار خود را و کلمات و در موارد متعدد مورد ستایش و در واکنش به او و کار او را نشان می دهد قدردانی برای آن را به عنوان به خوبی. اما این در مورد آن. آن را هرگز فراتر رفته است.”

این “که” Shraddha اشاره به نیست رمانتیک ارتباط بلکه برای پیدا کردن و پیدا کردن دوستان جدید. اما از آن آسان نیست. او می افزاید: “انگار دوباره یک روزنامه نگار من می خواهم به کشته شدن به دوستان با. اما در Instagram آن را احساس نمی کند بسیار آلی است.”

این یک اذعان واقعیت است که پیدا کردن دوستان و دشوار می شود به عنوان یک بزرگتر می شود. که در آن کالج و دانشگاه فعالیت های مجاز شما را به ملاقات با افراد جدید به صورت منظم و کودکان از ’90s فقط رفت و در زیر ساختمان ارگانیک یافت دیگر بچه ها به بازی با زندگی کار و روال آن به ارمغان می آورد تمایل به محدود کردن دایره اجتماعی خود را به کسانی که شما را ملاقات بین 9 و 5. اما داشتن دوستان باقی مانده است بخشی جدایی ناپذیر از انسان سلامت روان.

در کتاب جدید خود با عنوان دوستی: تکامل زیست شناسی و قدرت فوق العاده ای از زندگی اساسی پیوند علم روزنامه نگار لیدیا Denworth می گوید: “این [دوستی] در خدمت یک عنصری نیاز به تعلق و باعث لذت جسمی و درد را ما توجه به آن نیاز دارید. به همین دلیل من هنوز هم به یاد داشته باشید این شادی خالص از سوارکاری در تبدیل با من بدون آواز در من ” در بالای ریه های ما. از سوی دیگر گرفتن دعوت به جشن تولد (در سن ده یا سن پنجاه) می توانید مانند یک خیانت در سطح بروتوس و ژولیوس سزار.” او همچنین می نویسد: مشکل در ساخت دوستان جدید نقل مکان کرد به یکی دیگر از شهرستان به عنوان یک بالغ و رشید.

این چالش که سوار Gayatri Sarang, 38, یک marcomm حرفه ای برای رفتن به سرهم بندی کردن بورس به پیدا کردن یک همراه جدید وقتی که او رفت از بمبئی تا پونا چند سال پیش. “به عنوان کسی که زندگی را در همان شهرستان از طریق سال های راست به من 30s, من هرگز تا به حال به فکر می کنم در مورد به طور فعال ساخت دوستان است. مردم می آیند به زندگی شما و آنهایی که شما با کلیک ماندن در. هنگامی که من در نهایت از نقل مکان به یک جای جدید در خود من, من متوجه شدم آن را به برخی از تلاش. من احساس می کنم کسانی که در اینجا زندگی می کردند در تمام طول زندگی خود نمی خرید برای دوستان جدید—آنها خوشحال با آنهایی که آنها تا به حال برای سنین. که برگ افرادی که مثل من نیستند محلی. من نمیفهمد ساده ترین محل برای پیدا کردن آنها خواهد بود آنلاین.”

Sarang اول رفت و در Tinder “از آنجا که دوستان به من گفت این بود که فقط یک برنامه آشنایی, آن را نیز یک محل برای دیدار با مردم”. اما به دنبال مردم در برنامه به معنای برای دوستیابی نیست و همیشه هست. Shraddha که تجربه در آتش زنه شبیه به Sarang را—که در آن رفتن نیست به خوبی می گوید او سپس سعی لولا.

“و با توجه به نیاز آن از هر دو عکس و متن آن کمک به قاضی مشخصات بهتر است. من در بر داشت سخن گفت و به برخی از همفکر مردان است. ما در مورد مسائل اجتماعی و سیاسی ما وابستگی. من تا به حال خوب مکالمات و لذت بردم فقط صحبت کردن. من هرگز به سایتهای دوستیابی به دنبال هر نوع رمانتیک آینده نگر.”

مشکل اساسا همراه با دیگر انتظارات است. “چند روز پیش من همسان با یک کمدین و اصرار داشت که ما را ملاقات کند. او همچنین می خواستم به آن را روشن است که این می تواند به جایی تنها اگر ما به تاریخ. من گفت: من به دنبال هر چیزی و می خواهم به ملاقات و یا آن را کشف کند اما او نمی مانند که بسیار است.”

که احتمالا به همین دلیل سرهم بندی کردن BFF, دوستیابی نرم افزار نسخه برای دوست-ساخت—آنها همچنین یک پلت فرم شبکه های به نام سرهم بندی کردن شبکه—به نظر می رسد مانند آن را برای ساخته شده است مدرن و روز دوستان-سالک. در عین حال تجربیات کاربران ما صحبت نکرده همسان.

30 ساله که نمی خواهید به توان شناسایی می گوید که نمی شود یک محلی در بمبئی او فکر برنامه خواهد بود یک راه سرگرم کننده برای دیدار با دوستان دیگر از همکاران و یا بدنسازی رفقا. “من همچنین می دانم که افرادی که خوب ساخته شده اند تماس از طریق برنامه های شبکه های, و فکر کردم آن می تواند کار کند.” او در آن تنها برای چند روز هر چند. قرار داده و آن را یک تجربه خوب.

مانند نرم افزار دوستیابی, او در بر داشت بسیاری از catfishing پروفیل با تصاویر. در شانس کردن او را دامنگیر در مشخصات او بلافاصله آغاز شده و در حال ارسال عکس. “من با حذف برنامه. در حال حاضر سایت های دوستیابی تنها برای دوستیابی.”

کاربر دیگری به حال خیلی بد تاریخ. “او به نظر می رسید به یک پس زمینه مشابه به عنوان من می گوید:” کاربر مایل به شناسایی و اضافه کرد “او کاملا انگشت شماری که ما ملاقات کرد ، در پنج دقیقه اول او راه اندازی شد و به بیهوده گویی در مورد چگونه اخیر تاریخ تا به حال سمت چپ رشته در یک مهمانی چرا که او نوشید بیش از حد. او به من گفت او را وحشتناک و رفت تا سفارش LIIT—اول از سه. به عنوان وعده داده شده رفتار او به طور فزاینده دشوار است که مسئولیت رسیدگی به. او به طور کلی اطلاعات غلط و در عین حال استدلال با اعتماد به نفس کامل در مورد علم و سیاست به من گفت برخی از اطلاعات شخصی است که TMI و سپس او اصرار داشت که در راه من با نوار manager. من گفتم: من می خواستم به خانه بروم و او در آستانه از اشک. سرانجام پس از چند ساعت از او به دلیل خودداری از من رزرو تاکسی و منعکس. ما هرگز دوباره ملاقات کرد. من رفت و هرگز در سرهم بندی کردن بورس دوباره یا نه.”

این کاربر در حال حاضر با توسل به رفتن به سعی و آزمایش روش های پیدا کردن دوستان—رفتن به رویدادها و کارگاه های آموزشی به امید پیدا کردن افراد همفکر.

به عنوان Sarang آن قرار می دهد شاید به همین دلیل دوست آنلاین-شکار کار نمی کند این است که “بدون پایه با داشتن رایج در محافل اجتماعی مردم را کمی مهار و خوب با اینکه به طور کامل—ظالمانه—douchey. زیرا بدترین چیزی شما را انجام خواهد داد ؟ آنها را مسدود. سپس آن را به فرد بعدی. وجود دارد بدون ترس از اجتماعی عکس العمل. نیز وجود دارد هیچ یک به اثبات داستان های خود را با شما و یا همه چیز را در ارزش اسمی و یا شما نمی کنند.”

بنابراین وجود دارد هیچ امیدواریم که اینترنت ارائه می دهد ؟

29 ساله در منطقه سر یک edutech, راه اندازی, Stacy تا به حال شانس. “من استفاده می شود Tinder چند سال پیش برای پیدا کردن همکار مسافران در بالی, فیلیپین امان و کانکون که من برای گروه من می توانید پیوستن به بازحمت حرکت کردن و انجام سایر فعالیت ها در مکان های دور افتاده ، من استفاده می شود به عنوان آتش زنه من نمی دانم در مورد برنامه های دیگر در آن زمان است.”

او می گوید: او نگهداری می شود مشخصات خود را باز برای سن و جنس و غیره یافت می شود مردان و زنان مسن تر و جوان تر. “برخی از آنها به دنبال کنسول. بسیاری از مثل من بودند انفرادی مسافران و فقط به دنبال شرکت است.” در حالی که او به پایان رسید تا دیدار تنها چند مورد ‘تاریخ’ “معمولا صرف برخی از توریست-y فعالیت هایی مانند نوردی فرود با طناب و یا غواصی. آن را سرگرم کننده برای یک روز و پس از آن من خداحافظی کردن.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>