کودک شیرین ری بهترین سس فرو بردن با توجه به خوانندگان ما


اگر چه بسیاری از گزینه های نامزد نبودند سس فرو بردن در همه (معلوم است حتی درست دموکراسی ناقص), کودک شیرین ری سس BBQ شده است انتخاب بهترین سس فرو بردن توسط خوانندگان ما پس از دو دور رای گیری. کودک شیرین ری در زمان خانه 1,039 آرا تقریبا نیمی از مجموع 43%.

به عنوان بسیاری از نظر اشاره در پست دومخیلی از موفقیت آن می تواند chalked به این واقعیت است که آن را نزدیک ترین رقبا در نظر گرفته نمی سس فرو بردن توسط اکثر استانداردهای انسان.

تبلیغات

در حالی که گرم سس مانند frank’s RedHot و والنتینا فوق العاده داغ در حال خوشمزه و هیچ یک از نرخهای پایین در سس تند. و رک و پوست کنده چه جهنم است Monical را?

شاید شما می تواند استدلال می کنند در حمایت از مای شگرد سس فلفل قرمز شیرین به عنوان dippable اما آیا واقعا با ادعا های مختلف mustards جهان, نه به ذکر یخچال من? Methinks نیست.

بدون در نظر گرفتن, شما آن را برداشت بنابراین در اینجا آن است که: کودک شیرین ری درخت گردوی امریکایی & شکر قهوه ای سس BBQ گفته بهترین سس شما می توانید شیب را nuggies در.

تبلیغات

کودک شیرین ری سس BBQ (درخت گردوی امریکایی & شکر قهوه ای)

تبلیغات

تبلیغات

Frank’s RedHot فلفل هندی سس

تبلیغات

تبلیغات

والنتینا فوق العاده داغ داغ مکزیکی, سس

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>