نوردد بی خانمان اردوگاه در دنور در جای دیگر خلاف COVID-19 ارشاد و شمع در خطرات بهداشتی

توسط Jakob راجرز, قیصر سلامت نیوز

ملودی لوئیس زندگی می کند مانند یک خانه بدوش در قلب مرکز شهر دنور.

دکتر سر از چادر سبز در اخیر ماه ژوئن روز 57 ساله با اشاره به چند بلوک دورتر به محل که در آن شهر خدمه برداشت چادر او را از پیاده رو و ميانه در اوایل بهار و به جای آن با محوطه سازی, سنگ, شمشیربازی و علائم هشدار دهنده سوء را نگه دارید.

لوئیس سپس نقل مکان کرد و فقط یک چهارم مایل به ترک پیاده رو با همسایه جدید و به طور بالقوه بی خانمان طرفداران ترس و منابع جدید از قرار گرفتن در معرض به کوروناویروس.

“کجا هستند که ما برای رفتن؟” لوئیس پرسید. “چه چیز دیگری ما می رویم به انجام?”

چندین شهر در سراسر ایالات متحده در حال برخلاف توصیه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری با ادامه نوردد بی خانمان encampments خطر گسترش بیشتر این ویروس در زمانی که مقامات بهداشت به دنبال به دست آوردن دست بالا در این بیماری همه گیر.

چنین مبارزات مربوط به COVID-19 برجسته کشور جاری با مشکل مسکن. و آنها در به نمایش گذاشتن چالش مقامات بهداشت عمومی صورت: کنترل گسترش از coronavirus همچنین خطرات افزایش گسترش از دیگر بیماری های عفونی مانند هپاتیت A است که رشد در میان زباله و مدفوع پهن پیاده رو است که می توان در برخی از encampments.

در دنور لوئیس و صدها نفر دیگر آواره شدند در اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه از بلوک طولانی encampments به عنوان بخشی از آنچه که مقامات شهر می گویند که تلاش مداوم به صورت دوره ای تمیز کردن خیابان های شهر و نگه داشتن بیماری های عفونی کردن. ترین بی خانمان در کمپ منتقل وسایل خود را در فقط چند بلوک که در آن چادر خود را در حال حاضر خط بیش از یک چهارم مایل از پیاده رو.

یک ساعت جنوب در کلرادو اسپرینگز اداره پلیس گفت که آن را در ادامه به دنبال CDC راهنمایی برای جلوگیری از COVID-19 در میان این شهر جمعیت بی خانمان, بلکه آن است ادامه داد: اجرای کمپینگ ممنوعیت در زمان های خاص در اموال عمومی, فروش بلیط, افراد بی خانمان که در حال کمپینگ اگر آنها حاضر به نقل مکان. کسانی که در اردوگاه ها باید گفت یک بولدوزر پاک حداقل یک سایت.

و در سنت لوئیس شهرستان در بخش بهداشت و درمان دستور داد که حذف اردوگاه در نزدیکی شهر باعث اعتراض از بی خانمان طرفداران.

در همه حداقل یک دوجین شهرستانها در ماه های اخیر ادامه داد: از جمله اردوگاه حذف — که می رود در برابر دستورالعمل CDC در میان همه گیر با توجه به قانون ملی مرکز در بی خانمانی و فقر است.

به عنوان برخی از جوامع در ادامه به بازگشایی و به عنوان مرکز کسب و کار خوش آمدید کارکنان و مشتریان برخی از بی خانمان طرفداران ترس چنین نوردد فقط بدتر خواهد شد.

“وجود دارد هیچ استراتژی” گفت: یعقوب Wessley مدیر توسعه و تعامل برای کلرادو ائتلاف برای بی خانمان ها. “که نگرانی ما است: زمانی که آنها رفت و برگشت به این منطقه که در آن هستند [کسانی که بدون خانه] برای رفتن؟”

در دنور یکی از این پاکسازی در اوایل ماه مه مشبک 9,500 پوند زباله و بیش از 50 سوزن امپول به گفته نانسی کوهن سخنگوی این شهر حمل و نقل و زیرساخت های بخش.

“دنور مسئولیت را به آدرس نا امن و ناسالم و غیربهداشتی شرایط تأثیر جامعه ما” کوهن گفت: در یک ایمیل.

برخی از شهرستانها گفت: سرعت چنین نوردد کاهش یافته است به طور چشمگیری در طول بیماری همه گیر.

سیاتل مقامات انجام چهار جمله نوردد از اواسط ماه آوریل تا اوایل ماه ژوئن — هر یک با توجه به “شرایط” گفت: Kevin Mme یک سخنگوی سیاتل بشر در بخش خدمات. که در مقایسه با 303 چنین اردوگاه حذف در سه ماه آخر سال 2019.

هونولولو ایجاد یک منطقه اختصاص داده شده برای مردم را به اردوگاه و “قرنطینه” حدود دو هفته قبل از حرکت به پناهگاه در صورتی که آنها تا به حال COVID-19. اما برخی از کمپ های بی خانمان که حرکت نمی کند به حال خود را در اردوگاه برچیده باعث آنها را برای پراکنده کردن از طریق جامعه است.

هدف این بود برای محدود کردن گسترش ویروس در حالی که تشویق گردشگران به حرکت در داخل خانه گفت: Marc الکساندر مدیر اجرایی این شهرستان در دفتر مسکن.

حتی بسیاری از بی خانمان طرفداران می گویند CDC را هدایت روشن است و از جمله تلاش نمی تصویب جمع اوری. اگر فردی مسکن واحد در دسترس نیست ، CDC می گوید: بی خانمان در کمپ باید اجازه داده شود تا در محل باقی می ماند در طول بیماری همه گیر. چادر باید حداقل 12 فوت از هم جدا و در اردوگاه های بیش از 10 نفر باید ارائه دست-ایستگاه های شستشو و ضد عفونی کننده دست.

“پاکسازی encampments می تواند باعث شود مردم به پراکنده در سراسر جامعه و شکستن ارتباط با ارائه دهندگان خدمات” CDC ارشاد گفت. “این افزایش بالقوه برای بیماری های عفونی گسترش یافته است.”

یاکوب راجرز قیصر سلامت نیوز

دیوید اسکات بارهای منابع را به چادر خود نزدیک 22 خیابان در مرکز شهر دنور. او نگران نوردد بی خانمان encampments چون دنور مقامات به او گفت که او می تواند بازگشت پس از پیاده رو تمیز هستند. “تا زمانی که آنها آن را به جایی که ما در حال گرفتن تمیز نمی جاروب آن را به همه حق می گوید:” اسکات.

در حال حاضر این بیماری آلوده شده است برخی از افرادی که فاقد مسکن دائمی. در کلرادو برای مثال حداقل 483 مردم بی خانمان آزمایش مثبت برای COVID-19, مقامات دولتی گزارش ژوئن 14. نزدیک به 80% زندگی در دنور.

میزان عفونت در اردوگاه با این حال معلوم نیست. هیچ کدام از 50 کمپ های بی خانمان در مرکز شهر دنور که توافق به کروناویروس تست در اوایل ماه ژوئن مثبت بودند و با توجه به کلرادو ائتلاف برای بی خانمان ها. اما نظرسنجی های مختلف یک ماه قبل از آن نشان داد نزدیک به یک چهارم از 52 نفر تست شده در نزدیکی یک بی خانمان مرکز خدمات آلوده به این ویروس با وجود نشان دادن هیچ نشانه ای ندارند.

در مرکز شهر دنور encampments ده ها تن از چادر ایستاده با هم بسته بندی شده که اغلب کمتر از یک پا از هم جدا در طول پیاده رو. به سختی هر کسی می پوشد ماسک و بسیاری در چادر جامعه گفت: ویروس کم است در فهرست خود را از نگرانی.

چند دست شویی ایستگاه همراه با توالت های قابل حمل در این منطقه ارائه شده توسط یک حمایت محلی ، اما آنها همیشه دارای آب است.

برای برخی از کمپ های بی خانمان وضعیت بهتر است به ماندن در پناهگاه.

اجتناب از کسانی که از محدوده تنگ و همراه با خطر ابتلا به بیماری “حس مشترک” گفت: ارین لورن, 19 است که بی خانمان شده و در هفت سال است. یک رفت و برگشت به رهبری او را به حرکت و نزدیک به جنوب Platte River در سمت غرب از مرکز شهر.

“این در خانه ما” لورن گفت. “ما در حال صدمه زدن به هیچ کس.”

همه بی خانمان در کمپ دیدن دنور پاکسازی به عنوان پس نابکار. گفت: بسیاری از آنها گفته شد توسط دنور مقامات که آنها می تواند پس از بازگشت شهرستان خدمه اسپری کردن پیاده رو.

“تا زمانی که آنها آن را به جایی که ما در حال گرفتن تمیز نمی جاروب آن همه حق است” گفت: David Scott, 53.

اما برخی از کسانی که آواره قبلی نوردد می گویند که اعتماد شکسته شده است.

ملودی لوئیس بود و دور از چادر او در طول سال های اخیر پاکسازی و بازگشت به پیدا کردن که شهرستان خدمه حال ضبط بسیاری از وسایل از جمله حداقل یک چادر دوچرخه و برخی از کفش. او حاضر به رفتن به پناهگاه تا حدودی به دلیل خطر بیماری. به عنوان لوئیس مربوط داستان خود را با یک علامت از یک lamppost چند پا دور است یادآور قبلی اردوگاه پاکسازی.

“ما سعی می کنید به چشم پوشی از آن” لوئیس گفت: از جمله هشدارهای. “مسائل ما و ذهن ما هرگز امن است.”

به منظور محدود کردن گسترش coronavirus برخی از سازمان های غیر انتفاعی و شهرستانها — از جمله سنت لوئیس و جاهای دیگر انجام نوردد — بدست خلاق باز انزوا پناهگاه برای مردم تجربه COVID علائم و کمک به برخی از به خصوص در معرض خطر حرکت مردم به پرداخت متل اتاق.

اخیر نوردد نیز باید تجدید گفتگو در دنور در مورد اینکه آیا برای ایجاد تحریم اردوگاه های مناطق که در آن مردم می توانند زمین چادر و در زندگی اجتماعی فاصله جوامع با یک شهر برکت و رحمت است.

در جای دیگر چنین تنظیم اردوگاه قرض دادن افراد بی خانمان ثبات در حالی که افزایش شانس که caseworkers می توانید مشتریان خود را زمانی که مسکن در دسترس می شود گفت: تام Luehrs, مدیر اجرایی, St. Francis مرکز بی خانمان خدمات سازمان در دنور.

در حال حاضر در سان فرانسیسکو به طور موقت ایجاد چند جمله encampments با مجموع ظرفیت حدود 200 نفر است.

“برخی از مردم در خیابان برای سال” Luehrs گفت. “و این است که جایی که آنها احساس می کنید بهترین مورد زندگی, چرا که شاید ما داده نشده آنها گزینه های بهتر به عنوان یک جامعه است.”

کالین Echohawk co-صندلی سیاتل استمرار مراقبت ائتلافی از سازمان ها و سازمان های غیر انتفاعی کار به آدرس بی خانمانی گفت: او همدردی با مسئولان شهرستان که نیاز به حقه بازی رقابت بهداشت عمومی تهدید. سیاتل یکی از آخرین مناطق به صورت شیوع هپاتیت A در آن بی خانمان جامعه است.

اما Echohawk سوال که آیا بیشتر می تواند انجام شود به منظور محدود کردن تاثیر نوردد.

“چه نا امید کننده در مورد این است که شما آنها حرکت می کند و سپس آنها را فقط نقل مکان کرد و به دیگر encampments و سپس در زمان خود را با آنها COVID-19 و با آنها در زمان خود هپاتیت A” Echohawk گفت. “این یک معضل واقعی.”

قیصر سلامت اخبار بهداشت ملی و سیاست اخبار سرویس. این یک سرمقاله مستقل برنامه هنری بنیاد خانواده کایزر جواد که با وابسته نیست و Kaiser Permanente.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de