هولدن ماتیوز
عکس: St. Landry در محله کلانتر Dept.

آخرین بهار طی 10 روز سه سیاه کلیساها در لوئیزیانا به آتش کشیده شد. آن یک عمل شنیع که برانگیخته خاطرات یک مقدار تیره تر زمان در تاریخ کشور ما ،

NBC گزارش های خبری که هولدن ماتیوز مرد مسئول در حال حاضر التماس کرد گناه. ماتیوز چهره سه فقره عمدی آسیب به مذهبی اموال. کسانی که به تنهایی تشکیل یک فدرال جرم و جنایت نفرت و حمل حکم به 2o سال هر تعداد. او همچنین مجرم در یک تعداد از استفاده از آتش به ارتکاب جنایت و جنایت است که به طور بالقوه می تواند خالص او را به 10 سال حبس. علاوه بر این, ماتیوز مواجه است اتهامات عنوان شده علیه دولت که عبارتند از: دو فقره ساده آتش سوزی از ساختمان های مذهبی و یک تعداد از تشدید آتش سوزی از ساختمان های مذهبی.

تبلیغات

محققان گفته اند که مسابقه نبود یک عامل اصلی در چه ماتیوز انجام داد. او علاقه به “بلک متال” یک تو رفتگی در دیوار subgenre از فلزات سنگین است که تمایل به برگزاری ضد مسیحی views. U. S دادستان با صدور بیانیه ای که گفت: “ماتیوز بستری برای تنظیم این آتش سوزی به دلیل شخصیت های مذهبی از این ساختمان ها در تلاش برای بالا بردن مشخصات خود را به عنوان یک فلز’ نوازنده با کپی کردن مشابه جنایات در نروژ در 1990s. 

که درست میشه ؟ ؟ من سوال اصلی این است که چرا او را سوزاند سه سیاه کلیساها اگر مسابقه نبود عامل ؟ اعتراف میکنم من نیست شده است به لوئیزیانا اما من فکر نمی کنم آن را غیر منصفانه است که فرض کنیم که وجود دارد مقدار زیادی از سفید کلیساها در دولت. سوزاندن کلیساها در کل فقط یک کردن چیزی برای انجام. در عین حال آن را احساس می کند به خصوص هدف قرار دادند که این تنها سه, سیاه, کلیساها است. آن را مانند این محل بیش از یک شب این هفته تلاش. پس از انجام برخی از تحقیقات وجود دارد یک ژانر فرعی در زیر سبک نئو-نازی فلزی سیاه و سفید. بنابراین آن را نمی کشش می گویند نژاد ممکن است برخی از نقش در سوختن از کلیساها. یکی از وحشتناک اما به اندازه کافی ، که یک الگوی.

تبلیغات

یک جنایت نفرت یک جنایت نفرت, آیا آن را با هدف قرار دادن یک گروه خود را بر اساس دین و نژاد و تمایلات جنسی. در عین حال من احساس می کنم مثل یک cop-out گفت: “او دوست داشت فلزی آن در مورد دین نیست مسابقه است.” این یکی از آن موارد نادر که در آن justiم در حال خدمت در عین حال نقطه احساس می کند به طور کامل از دست رفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de