Sushmita Sen را باز گشت به یک وب سایت نشان می دهد با عنوان “Aarya’; جزئیات داخل

در دسامبر 2019, Sushmita Sen گرفته بود به او Instagram صفحه و اعلام کرد او باز گشت بر روی صفحه نمایش پس از یک فرصت مطالعاتی از یک دهه است. این بازیگر نوشت قلبی بیان کرد: “من همواره در ترس از عشق که می داند صبر!! این تنهایی باعث می شود من یک فن از طرفداران من!! آنها باید منتظر 10 سال های طولانی برای بازگشت به صفحه نمایش با عشق تشویق من در هر مرحله از راه در طول وقفه…بدون قید و شرط!!! من بازگشت فقط برای شما!!!!! #secondinnings #قدردانی #عشق #ایمان #صبر #showtime من شما را دوست دارم بچه ها!!! #duggadugga”

در حال حاضر طبق گزارش در Bollywood Hungama, Sushmita دیده خواهد شد در یک نمایش با عنوان Aarya خواهد شد که جریان از مارس 29 سال 2020 است. نشان می دهد که مجموعه ای در برابر پس زمینه از راجستان و بازیگر تیراندازی شده است وجود دارد برای مدتی. با این نمایش جدید OTT پلت فرم دیزنی+ Hotstar شبکه جریان وارد می شود هند بیش از حد.

در

صحبت کردن در مورد نشان می دهد یک منبع گفت: پورتال سرگرمی “پس از ادغام دیزنی و فاکس ستاره شبکه آن صبر کنید و تماشا سفر به دیزنی+ و Hotstar ادغام. در حال حاضر با Sushmita Sen جدید نشان می دهد Aarya که علامت بازگشت او به بازیگری پس از ده سال فاصله بازار هند معرفی خواهد شد به دیزنی+ Hotstar.”

این منبع افزود: “این نمایش به کارگردانی Ram Madhwani و تیراندازی به حال شروع در ماه دسامبر 2019. مجموعه ای در برابر راجستانی افت نشان می دهد را ببینید Sushmita بازی شخصیت Aarya.”

در ضمن Sushmita آخرین بالیوود تفرج بود هیچ مشکلی را در سال 2010 منتشر شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de