Sushant Singh Rajput را شرکت ستاره Anushka Sharma, Parineeti Chopra, دیگران سوگواری مرگ خود را

Sushant Singh Rajput درگذشت پیش از آن در روز بعد از فانی خود باقی مانده بودند در آپارتمان خود. این بازیگر خودش را کشته بود با حلق آویز. خود شرکت ستاره Anushka Sharma, Parineeti Chopra و دیگران سوگواری 34 ساله جويد.

در حالی که آنوشکا او را به نام ‘بیش از حد جوان و درخشان’ به دور تا به زودی, Parineeti به سادگی اعلام کرد که او را از دست “Sush’. جدا از آنها خود را ‘درایو’ شرکت ستاره ژاکلین فرناندز همچنین سوگواری بازیگر مرگ. او اظهار داشت که او را “خیلی متاسفم” و فیلمی ستایش بازیگر.

آنوشکا کار با Sushant در ‘PK’, که, ویژه, Aamir Khan در نقش سرب است. از سوی دیگر Parineeti به نظر می رسد با Sushant در ‘Shuddh Desi Romance’ یک فیلم آن نیز مشخص شده Vaani Kapoor را برای اولین بار. Vaani به نام Sushant او “اولین شرکت ستاره’.

Sushant نیز به Disha Patani و Kiara Advani در اولین فیلم ‘M. S Dhoni: The Untold Story’. این Neeraj Pandey کارگردان بود و بسیار دوست داشت. در حالی که Sushant به عنوان MS Dhoni بود بی نظیر مخاطبان نیز یافت Disha Patani زیبا در cameo و ‘Kabir سینگ’ مشهور Kiara Advani نیز به دست آورد ستایش آن. دو زن بازیگران نیز سوگواری Sushant جويد.

اینجا پست های خود را:

Sushant آخرین اکران ‘Chhicchore’ ویژه, Shraddha Kapoor. آخرین فیلم او قبل از مرگ بود ‘درایو’ با ژاکلین بود که تولید شده توسط Karan Johar. فیلم را دیدم حاضر انتشار در Netflix بکشد. Sushant گذشته تا کنون فیلم خواهد بود ‘Dil Bechara’, که در آن شرکت ستاره تاریخ Sanghi و مدیر Mukesh Chhabra خود را در اولین. این فیلم نیز به احتمال زیاد به انتشار آنلاین با توجه به COVID-19 وضعیت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de