Sushant Singh Rajput با اراده و هوشمند او خواهد بود که قطعا در سمت چپ یک خودکشی توجه داشته باشید: Shekhar Suman

شده اند وجود دارد بسیاری از نظریه گردش آنلاین همیشه از Sushant Singh Rajput مرگ با خودکشی در ژوئن 14 و در حال حاضر بازیگر Shekhar اضافه وزن در با ارسال یک سری از توییت کرد و گفت که او شروع یک انجمن به نام عدالت برای Sushant به طوری که دولت می تواند راه اندازی یک نوبت به پرس و جو خود را به مرگ.

Shekhar در زمان خود را به توییتر رسمی رسیدگی و نوشت که او مایل نیست به این باور است که با اراده و باهوش مثل Sushant نمی خواهد ترک خودکشی توجه داشته باشید. او نوشت: “Im تشکیل یک انجمن به نام #justiceforSushantforum.جایی که من التماس فقط در مورد ev یکی به فشار دولت برای راه اندازی یک نوبت به پرس و جو به Sushant مرگ بالا بردن صدای خود را در برابر این نوع از استبداد n gangism و پاره کردن مافیایی.من درخواست خود را پشتیبانی می کند.”

او در ادامه گفت که او معتقد است “که وجود دارد چیزهایی بیشتر از آنچه به ملاقات چشم” در اواخر بازیگر مرگ است. صدای جیر جیر خود را خواندن “آن را شفاف اگر فرض Sushant Singh خودکشی راه او با اراده و باهوش او خواهد بود که قطعا در سمت چپ یک خودکشی توجه داشته باشید. قلب من می گوید من هم مثل بسیاری از دیگران وجود دارد بیش از ملاقات چشم.”

در بعد توییت Shekhar نیز لمس بر بیهاری احساسات به عنوان Sushant مورد ستایش قرار داد از Patna, Bihar به عنوان به خوبی. او نوشت: “Sushant بود بیهاری که چرا بیهاری احساسات است که در خط مقدم. اما من نه در نظر گرفتن این واقعیت است که آن را نگرانی مردم از تمام ایالت های هند وجود دارد و نباید دیگر Sushant نوع تراژدی با هر استعداد جوان در تلاش برای آن را در خود.” Sushant مرگ برانگیخته بحث از قوم و خویش در بالیوود با بسیاری از طرفداران نیز خواستار هر کس به دنبال ستاره بچه ها در سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de