Sushant Singh Rajput خودکشی: خودی و غیر خودی وزن در بر نمی-شروع-if-you-can t-پایان-این نکته

Sushant Singh Rajput خودکشی: خودی و غیر خودی وزن در بر نمی-شروع-if-you-can t-پایان-آن نکته – شیوه زندگی

به روز شده: Jun 21, 2020, 07:15 IST | Aastha Atray بنان | بمبئی

پس از Sushant Singh Rajput خودکشی صنعت را لرزاند با اتهامات سمی آمد ، هستند “مرد” از بالیوود مسئول است ؟

Sushant Singh Rajput. Pic/ Getty Images

Sushant Singh Rajput. عکس/ گتی ایماژ

در مصاحبه با یک روزنامه نگار ارشد پس از بازیگر Sushant Singh Rajput خودکشی در ژوئن 14, دوست نزدیک و اولین مدیر آبیشک کاپور به خاطر نمایش یک فیلم برای رسانه ها و بالیوود برادری که معمولا قبل برگزار شد که یک فیلم بازدید تئاتر. کاپور می گوید: به طور معمول هیچ کس تا کنون claps و یا نشان می دهد درک عمومی در پایان. او تشبیه Sushant به یک بازیگر است که می پرسند “اما چرا آنها رودررو?”, و یکی را شانه “ترک آنها بود; هر کس در خارج [طرفداران خود را] در حال کف زدن.”

اعتبار سنجی از همسالان به وضوح مهم بود برای این بازیگر جوان, 34, که در زمان زندگی خود را در Bandra آپارتمان اگر چه موفقیت نیست دوری کردن از او. آخرین فیلم Chhichhore شدن سال 100 کرور روپیه باشگاه sleeper آمار و Dil Bechara الهام جان سبز را تحسین کتاب The Fault in our Stars در حال آمدن است تا برای یک سال 2020 مستقیم به انتشار دیجیتال.

و این با وجود خیره کننده سفر به موفقیت آغاز شده است که در طبقه متوسط در پتنا خانواده است که نمی توان یک دانشگاه خارجی آموزش و پرورش برای المپیاد ملی برنده برای فیزیک. چند ماه از گرفتن مدرک از دهلی کالج مهندسی, او تصمیم به ترک و راه خود را به بمبئی در فیلم است. نمایش آرام جذابیت در Ekta کاپور-حمایت روزانه صابون Pavitra Rishta, او یکی از نادر تلویزیون ستاره ها به موفقیت متقاطع به فیلم با کاپور Kai Po Che. او به سختی از 10 فیلم در هفت سال زندگی حرفه ای طولانی بود اما متنوع انتخاب از جمله جشن biopic کریکت استار MS Dhoni, که برای او مورد ستایش قرار داد و حتی توسط امثال آمیتا باچان.

اگر چه Sushant دچار افسردگی بالینی به عنوان تأیید توسط خود مشاور و دختر, Rhea Chakraborty در پلیس بیانیه پس از مرگ او, اخبار کانال ها شده اند وزوز با واکنش های از صنعت عامیانه برخی از آنها را قرار داده و آن را به بالیوود دیرینه سیاست و سمی نگرش نسبت به “غیر خودی”. غول مانند Karan Johar, Salman Khan, Sanjay Leela Bhansali و تیم پشت Yash Raj films—استعداد خود را مدیریت آژانس—هدف قرار داده شده است برای پرورش سمی آمد که راب مستحق استعداد خوب کار می کنند.

در سال 2009 انتشار Luck By Chance, Farhan Aktar را outsider شخصیت Vikram, متوجه او است “و آن را” هنگامی که او را دعوت به کارینا کاپور را برای یک حزب. به کارگردانی زویا اختر که اعتبار برای ساخت فیلم است که منعکس کننده یک محیط برای کمال ما آمرزیده شود می تواند باور است که آن را به تصویر کشیده حقیقت—شما واقعا یک ستاره هنگامی که هسته اردوگاه می پذیرد شما را به عنوان خود را.

یک بحث نشان می دهد سری که Karan Johar به گروگان برای مدت طولانی بوده است و در مرکز جنجال بیش از حد با کلیپ های متداول با اشاره به مرحوم ستاره بسیار درخشان از نظر. در یک کلیپ از Koffee with Karan, Alia Bhatt می گوید: “که Sushant?”, وقتی پرسیده شد که به لیست مورد علاقه خود را جوان بازیگران به ترتیب اولویت. در یکی دیگر از زمانی که سونام کاپور خواسته است برای رای دادن به بازیگران به عنوان گرم یا نه Johar نام Sushant و سونام واکنش این است که “چی؟”. او بلافاصله به شرح زیر است که با “من معنی نیست که فیلم های خود را. بنابراین من نمی دانم.” Sushant دعوت نشده بود در این نمایش به عنوان مهمان در هر فصل است.

Kangana Ranaut که می پوشد غیر filmi-خانواده نشان افتخار بر سینه او بود او معمول بلانت خود زمانی که او مورد حمله قدرتمند تولید کنندگان و ستاره های فیلم هندی, صنعت, تماس با آنها را برای قوم و خویش به اشتراک گذاری تجربیات شخصی خود از تروما.

اما کسانی هستند که می گویند اگر شما هستند در این بازی شما باید به قوانین بازی. سرگرمی, ویرایشگر که نمی خواهید به توان شناسایی برای داستان در واقع معتقد است که “این خیلی بهتر در حال حاضر”. Groupism است ذاتی بالیوود صفت و بسیار برجسته تر در 1980s و ’90s. و ستاره ها و مدیران همواره بی شرم در مورد کار بارها و بارها با کسانی که آنها می خواهم. آمیتا باچان به عنوان مثال ترجیح داده برای کار با Manmohan Desai و Prakash Mehra. برخی از فیلمسازان را فیلم تنها با Rajesh Khanna. “اگر شما به خوبی با هم کار شما به ادامه کار با این تیم است. و آن را فقط به مدیران و بازیگران. همچنین مدیران و مدیران موسیقی یا DOPs,” او می گوید با این استدلال که Johar به یک هدف آسان است چرا که زندگی شخصی او است ، “او رشد کرده است در اینجا [در صنعت]. آیا شما با رفتن به قاضی او را برای مهمانی با دوستان خود را؟” او در لیست معافیت Johar داده است به تازه واردان از جمله مدیران مانند Shakun Batra که ساخته شده کاپور و پسران یک دارما تولید. “این در واقع تبدیل شدن به حرفه ای تر در حال حاضر وجود دارد برای اولین بار یا. در Sushant مورد او پرشور در مورد پروژه های خاص مانند Paani و Chandamama که رو کنار گذاشته چرا که آنها به نظر می رسید خام به دلایل اقتصادی که در آن زمان داده شده است. او شکسته است. اما می گویند او نبود, گرفتن فیلم ها نادرست است. وجود دارد به اندازه کافی داستان در واقع در مورد او چگونه بود و غیر قابل دسترس برای بسیاری از افراد در بسیاری از مواقع.”

In a Holi shoot from 2013, emerging stars, Sushant Singh Rajput, Siddharth Malhotra and Varun Dhawan, goof around. PIC/GETTY IMAGES
در یک هولی شلیک از سال 2013 در حال ظهور ستاره, Sushant Singh Rajput Siddharth Malhotra و Varun Dhawan, خیط و پیت کردن در اطراف. عکس/ گتی ایماژ

Shekhar کاپور Paani, یک, مربوط به اینده, مجموعه فیلم در 2040 که به نظر می رسد در یک مرد از پایین شهر که در آن وجود دارد به اندازه کافی به غذا خوردن و پس از آن هیچ چیز برای نوشیدن یک پروژه بلند پروازانه اطراف جنگ آب. و Sushant در حال صرف ماه prepping برای نقش internalising آن است. او به همان اندازه غرق در ایده پشت Chandamama به خصوص با توجه به علاقه شخصی در صور فلکی. او همچنین در بازدید از سازمان ملی هوانوردی و فضا (ناسا) به قطار به یک فضانورد به عنوان آمادگی برای نقش.

بنیانگذار تبلیغات شرکت قطرات باران, رسانه, Rohini Iyer به نظر می رسد به توافق برسند. در یک سری از رسانه های اجتماعی پست Iyer گفت, Sushant نمی مراقبت برای اعتبار سنجی. “او نمی دهد یک f*** در مورد شهرت و یا نظرات خود را. او اهمیتی نمی دهند در مورد این افرادی که مشغول نوشتن در مورد عدم ارتباط با او. برای ثبت او اهمیتی نمی دهند در مورد اینکه در تماس باشید. او متنفر جعلی, دوستان, تماس های تلفنی و بحث کوچک. او را رد کرد و خود را از طرف شما نیست اجتناب او. او را رد کرد و خود را به لابی. او نیاز ندارد اردوگاه او پادشاهی خود را. او یک خارجی است و او هرگز در مورد مراقبت بودن خودی” او نوشت.

Hansal مهتا شناسایی چگونه با شکست یک پروژه می تواند تاثیر هوشمند داشته باشید. مرد پشت تحسین فیلم مانند علیگر شهيد و Simran می گوید: در پایان مخاطب را تماشا خواهد کرد که آنها می خواهند به تماشای مهم نیست که چه گروهی تعلق دارند ، قوم و خویش ممکن است منجر به یک ستاره بچه گرفتن پا در درب اما او موفقیت بستگی به شایستگی. چه گل آلود آب او فکر می کند که روابط عمومی و ماشین آلات و رسانه ها. “هنگامی که پرداخت می شود, اخبار, معرفی شدند, آن را در مورد ترویج یک فیلم است. در حال حاضر آن را تبدیل به مورد propping و پایین کشیدن. کور موارد اغلب زشت و آسیب رساندن به یک فرد روان است.” مهتا اذعان به رفتن را از طریق یک زمان خود را پس از انتشار Simran که ستاره دار Kangana Ranaut. “من احساس خودکشی اما من نگه داشته و کاری و که من نگه داشتم.”

یک روابط عمومی حرفه ای این نویسنده به سخن می گوید به عنوان یک خارجی آن را دشوار است به حتی کیسه یک فرصت است. “تا زمانی که Kiara [Advani, بازیگر] آیا MS Dhoni و Fugly هیچ کس مراقبت که او بود. اما آن را پس از Lust داستان [حمایت شده توسط Karan Johar] که زندگی او را تغییر داد, چگونه او درک شده در زمان به نوبه خود. اما که آن را هنوز هم مانند فیلم در حال ساخته شده برای او. او ستاره در Shershaah بعدی است که تولید شده توسط Karan. اما آن را بسیار کوچک ، آن را مانند او در میان چیزهای دیگر, که در آن فیلم نوشته شده ، قبل از Lust داستان او را نشسته می گویند در ردیف شش در یک فیلم; در حال حاضر او ساخته شده است آن را به ردیف یک است.” او پشت این ادعا است که روابط عمومی و استعداد سازمان حیاتی هستند به یک ستاره را به دلیل موفقیت آنها کمک به تنظیم صحنه برای یک تصویر پا. “اگر من سازگار تفاهم و گفتگو با یک روزنامه نگار در مورد یک بازیگر, این احتمال وجود دارد که یک روز که روزنامه نگار انجام خواهد داد, داستان, در, بازیگر, و فقط می خواهم که یک تصویر ساخته شده است. و بیشتر به دنبال خواهد داشت. اما اگر کسی می گوید یک روابط عمومی حرفه ای می تواند خراب مشاغل, من مطمئن هستم. اطلاعات کور موارد مثلا معمولا از کسانی که در مجاورت نزدیک به این ستاره است.”

مشغول به کار به طور خلاصه با Sushant در گذشته او خواستار جاه طلب و مشتاق به جز در زمان های اخیر. “او تبدیل شده بود ساکت و در دسترس نیست. او خواهد ناپدید می شوند برای مدت طولانی تغییر شماره خود را.

من می دانم که یک مدیر برجسته بود و در تلاش برای در تماس گرفتن با او و نمی تواند چرا که تلفن او خاموش بود. در پایان چگونه شما رسیدگی به این شهرت و این که آیا شما نمایش اخلاق کاری قوی نیز مهم است.”

استعداد manager کار کرده است که با برخی از بزرگترین ستاره ها در کسب و کار می گوید که برای آنها هم خودی و بیگانه بیا با مجموعه خود را از چالش است. “خودی باید خود را ثابت کند شایسته از اصل و نسب خود را در حالی که خارجی است برای اطمینان از استعداد خود صحبت می کند چرا که همه او است. اما که می شود گفت, اگر, فردا, می گویند من باید به فشار تازه وارد Shanaya کاپور, من می دانم که او در حال حاضر یک تصویر [ایجاد و در رسانه های اجتماعی]. اما با یک خارجی, من می خواهم که به کار زیادی بر روی آن است.” از او بپرسید اگر مردم نقش زیرا آنها می دانند که پس یا متعلق به برخی از اردوگاه و او می گوید wryly “البته که اتفاق می افتد. اما شما می توانید تنها حفظ آن برای دو یا سه پروژه. شما باید به یاد داشته باشید که این کسب و کار است و اگر تولید خانه شرط بندی R20 کرور در یک ستاره آنها را با فشار فیلم و یا برخی از ستاره به طوری که آنها سنگین بازده سرمایه گذاری خود را. بله aspirational یک ستاره و یا کسی که با یک تصویر است که به احتمال زیاد برای دریافت قوی تر حمایت.”

Meera Chopra
میرا چوپرا

بازیگر میرا چوپرا پسر عموی به Priyanka و Parineeti Chopra و ستاره دار مقابل Akshaye Khanna در سال گذشته تحسین فیلم بخش 375. او گفت: در یک توجه داشته باشید در توییتر “ما در حال کار و زندگی در یک industrywhich بی رحمانه سرد و بی رحم… من معذرت می گویند اما هیچ کس می گه در مورد آنچه شما در حال رفتن را از طریق.” او گفت: این نویسنده است که با وجود اینکه نامزد دریافت جایزه برای عملکرد خود را به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل زن, او در بر داشت آن را سخت برای پیدا کردن یک لباس برای پوشیدن دارم به تابع جایزه. “طراحان ترجیح می دهند که لباس Shanaya کاپور نه من. می توانید آن را به شما اگر شما اجازه دهید آن را. آن را در مورد خویش و قوم پرستی چرا که در همه جا وجود دارد. مشکل این است که یک هسته گروه احساس می کند که مالکیت این صنعت که ما خارجی ها به آن دسترسي داشته باشند. ما نگه داشتن اشتیاق به بخشی از این خانواده که بسیار تنها روند. آنها را به تماس شما در روز تولد شما و متن اگر فیلم خود را به خوبی انجام می دهد اما که در آن است. و این کباب فرهنگ در حال حاضر گرفته شده و مردم نمی دانند که آن لطمه می زند. تا شما واقعا معروف شما نمی خواهید به بخشی از این cenacolo و شما را به بیماری خود را به بالاتر از آن است.”

اما پذیرش نمی آید به راحتی زمانی که شما می دانید بهترین دسترسی به عضویت در این باشگاه منحصر به فرد. Ranvir Shorey می گوید هنگامی که او آمد به بمبئی 20 سال پیش او متوجه شد که ورود به قدرتمند باشگاه استوار است که شما می دانید. “اما من نیز می گویند که هر کس در کسب و کار مانند آن است, بنابراین شما باید برای پیدا کردن آنچه شما متناسب. من تصمیم به چشم پوشی از افرادی که نادیده گرفتن من است.” از او بخواهید اگر او در مورد مراقبت از احزاب نبود او دعوت کرد و او scoffs “من انداخته اند بهتر طرفین از آنها. این غم انگیز است که شما کار سخت و عاشقانه اما نمی تواند آنچه را به شما. من تا به حال به جمع اوری آرزوهای من چون من می دانستم که من که قرار بود به یک جریان اصلی فیلم و یا یک جایزه. من می خواستم چاپلوسی بود اما توبیخ. عضویت به قدرتمند باشگاه باید به هر کسی که به خوبی انجام. ما باید برای تغییر نظام است.”

افکار خود را در حال تکرار بازیگر گلشن Devaiah که تشبیه این دسته به کارتل. “آنها وجود دارد در همه جا از مصاحبه به تولید برای توزیع در بازاریابی است. برخی از خوب بکار بردن قدرت در خیرخواه راه برخی از آنها پس خوب نیست می گوید:” کانادا بازیگر شناخته شده برای کار خود را در Afsos و داستان های ارواح. در مصاحبه زودتر به این مقاله او اعتراف کرد که او پیدا کردن آن سخت به شکستن به بالیوود. “یک-لیستر تعریف شده است نه فقط از طریق کار می کنند اما آنها می دانند که. هر کس لیسید یک** و باندهای قدرت به آنها ارائه پذیرش. برخی می دانید که چگونه به بازی بازی خوب برخی سعی می کنید اما موفق برخی مانند عرفان [خان] رد به آن بازی است. چه Sushant بود من مجبور به فکر کردن در مورد سفر من. من سعی کردم به لرزش دست راست و سمت راست یک** و به من اعتماد نمی کند طعم و مزه خوب است. اما Ranvir مناسب است. به این معنی که او می تواند یک انتخاب متفاوت زمانی که او در یک جای بد.”

Devaiah می گوید: او می داند که از استعداد است که در سمت چپ این صنعت به دلیل آنها نمی تواند رسیدگی ناگفته قوانین. “این فشار برای به دست آوردن یک شغل به دریافت جایزه شده است. این مشکل حتی زنده ماندن ترک به تنهایی رشد. و از آن بدتر برای زنان است. آنچه که ما می توانید انجام دهید این است آن را قبول محافظت از خودمان و ساخت یک سیستم پشتیبانی است.”

یک روزنامه نگار که با این نسخهها کار با بازیگران برجسته می گوید پذیرش اجتماعی است که به عنوان مهم به عنوان فرود پروژه های بزرگ. “حتی یک جایزه سبک برگزار می شود توسط یک نشریه دارای نگهبانی لیست مهمان. حتی اگر کسی فیلم ساخته شده است آن را به جشنواره کن آن معنا نیست که آنها دعوت خواهد شد. هنگامی که مستقل و بازیگر بود که مطلع جایزه نشان می دهد سازمانده که او را دیر وارد شد تاخیر 15 دقیقه دیگر. مجله لغو شد. که رخ نمی داد اگر او یک ستاره بچه.”

به خوبی شناخته شده, بازیگر و هنگامی که یک صنعت بچه, Raveena Tandon گفت: در گفتن tweet: ميانگين دختر بچه باند از این صنعت است. اردوگاه وجود دارد. سرگرم کننده ساخته شده از حذف از فیلم قهرمانان خود را دوست دختر journo chamchas و حرفه ای خود را از بین بردن جعلی رسانه های داستان است. گاهی اوقات فرصت های شغلی از بین می روند. شما در تلاش برای نگه داشتن شناور. برخی از زنده ماندن است. بعضی نمی کنند.#oldwoundsrevisited.”

Sushant Singh Rajput hugs director Vikas Bahl outside a Bandra restaurant as he leaves with former partner Ankita Lokhande, after the success party for Piku hosted by Deepika Padukone. PIC/GETTY IMAGES
Sushant Singh Rajput, آغوش, مدیر, Vikas Bahl خارج از Bandra رستوران او به عنوان برگ با شریک سابق Ankita Lokhande پس از موفقیت برای طراح جنایی میزبانی Deepika Padukone. عکس/ گتی ایماژ

و به این ترتیب آشکارا آن را نه فقط در خارج اما هر کسی که با داشتن یک اجرای خوب. Vivek Oberoi, به نظر می رسید به سقوط کردن بالیوود نقشه عمومی خود را پس از زد و خورد با سلمان خان بیش از آیشواریا رای با وجود اینکه نام یکی از بالیوود مهمترین خام استعدادهای او پس از همکاری موفق با Ram Gopal Varma. در یک توجه داشته باشید Oberoi نوشت: پس از Sushant مرگ او گفت: “من از طریق سفر خود من از درد می توان آن را بسیار تاریک و تنها.” Aamir Khan برادرزاده عمران خان که راه اندازی شد در بالیوود با هیاهوی بسیار شده است از کار در حالی که برای. یک فیلم مانند اتصال نیست همیشه به نجات آمده است. Adhyayan Suman, Shekhar Suman را می گوید که هنگامی که شما به پایین و حتی افسردگی را جدی گرفته شود. “وقتی که من بیرون آمد چند سال پیش در مورد بهداشت روان مبارزه من به نام نا امید و یک بازنده. شما باید به معروف افسردگی خود را نیز به موضوع می گوید:” Suman که عمل در Raaz و Jashnn قبل از او توجه خود را تبدیل به یک حرفه ای در موسیقی است. “من شده اند در تلاش [به ساخت حرفه ای] برای نه سال من به عنوان مثال از قوم و خویش کار نمی کند. من نمی فهمم که چرا من هرگز—فیلم من نقش در فیلم رو بررسی بیحوصلگی حرف زدن. برای یک فیلم که واقعا خوب روابط عمومی گفته شد که او تا به حال به مطمئن شوید که نام من نمی آمد تا در تبلیغات و خواسته شد به بحث در مورد این ستاره بزرگ به جای. من یک بار ملاقات یک مدیر در لا و در خواست جلسه هنگامی که او پشت در بمبئی. او به من شماره اش و پس از آن برای یک سال تمام هرگز برداشت من تماس بگیرید.”

The outsider که از آن ساخته شده بزرگ RJ که انتقال به زیبایی به فیلم, Ayushmann, تایید, در کتاب خود, ترک خوردگی, کد که شکستن دور از آسان است زمانی که او بازگو زمان او ملاقات Karan Johar که داد او را در اتاق شماره تلفن ثابت. “من بسیار هیجان زده و با خودم فکر کردم, ‘ab toh زندگی مجموعه ای چینگ های. Ab mujhe کوی سنگ ناهی sakta. Ab toh معرفی Ayusmann Khurrana چینگ های توسط Dharma Productions.’ روز بعد من تماس گرفته شده تعداد Karan به من داده بود. آنها گفتند: Karan نبود ، روز بعد از آن من به نام دوباره و به آنها گفت: او مشغول بود. و در نهایت من حباب پشت سر هم هنگامی که پس از آن روز آنها به صراحت به من گفت “ما فقط کار با ستاره و نمی تواند با شما کار می کنند” او می نویسد: در این کتاب است.

یک بازیگر است که بخشی از این صنعت به سه دهه می گوید که محاکمه و تعقیب جادوگران در برابر Johar و شرکت. است که ناخواسته برای. “یا بازی یا نیست. Uday Chopra [برادر به یاش راج قلمه و تولید کننده Aditya Chopra] نمی تواند کار خود را به را خاموش و در حال حاضر در LA. می YRF تغییر دهد ؟ می تواند آنها را ساخته اند او را به یک ستاره ؟ نوع چرخش او تجارب هولناک است. این اتفاق می افتد به هر کس و در همه جا. شما باید به مبارزه.”

این دسته را شکست

Karan SRK

Karan Johar ارزش های قدیمی دوستان و دوست دارد به اویختن با مردم او در اطراف و می داند که برای مدت طولانی. این شامل Shweta Bachchan, Twinkle Khanna کارینا کاپور خان-صنعت همه بچه ها و دوست خوب, Shah Rukh Khan همسر Gauri. مدیر Mahesh Bhatt دختر Alia Bhatt که او راه اندازی در بالیوود (او او را پدر دوم) و کمال رانبیر کاپور (قلمه از بالیوود اولین خانواده Kapoors) نیز در این باشگاه است.

Swar

این همچنین شامل کسانی که تازه از صنعت مانند Deepika Padukone و شوهر, Ranveer Singh, مدیر Ayan Mukerji که رانبیر را bestie. تازه واردان مانند ویکی Kaushal و Kiara Advani تحت KJo را بال

Sonaam Kapoor

سونام کاپور دارای درجه یک و فکری دسته از دوستان که به صورت نسبتا زیادی خواهری از جمله طراح مد Masaba گوپتا (دختر بازیگر Neena Gupta) طراح Shehla خان خواهر رئا و اری برنده زن به للا هتل امپراتوری Samyukta Nair. Indie بازیگر Swara Bhaskar یک دوست خوب در خارج از ممتاز کودکان و نوجوانان ،

Sallu Kat

سلمان خان به علاقه مندی های خود ندارد و هر گونه تلاش برای پنهان کردن آنها چه کسانی هستند. Jacqueline Fernandez, سوناکشی سینها, پس از شایعه, دوست دختر کاترینا کایف, مدیر Abbas Ali Zafar, فیلمساز Sajid Nadiadwala بخشی از cenacolo.

Karina

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK