‘بازمانده از 20 سال به نظر می رسد غیر قابل تصور’: آبیشک باچان توصیف دو دهه سفر در بالیوود

این بعد از 20 سال به عقب JP Dutta معرفی دو بازیگر در بالیوود آبیشک باچان – پسر آمیتا باچان و جایا باچان کارینا کاپور خان – دختر Randhir کاپور و Babita خواهر Karisma Kapoor. این فیلم با عنوان پناهنده شد یک دوره درام و پس از آن هیچ راه بازگشتی برای این بازیگران است. آنها شده اند بخشی از چندین ضربه فیلم در این دو دهه است. امروز Abhishek در زمان به صفحات رسانه های اجتماعی و به قلم یک توجه داشته باشید در تکمیل 20 سال در صنعت فیلم.

او شروع به نوشتن “هنگامی که شما با داشتن سرگرم کننده! #RoadTo20 امروز 20 سال پیش JP Dutta را پناهنده شد. مارک معرفی ارادتمند شما و @kareenakapoorkhan به دنیای فیلم. شما اولین فیلمی است که همیشه عزیز ترین و خاص; پناهنده شد و هیچ تفاوتی ندارد. یک تجربه شگفت انگیز! یک تازه وارد می تواند خواسته اند برای هر چیز دیگری. JP سحاب شد بهترین معلم است. مراقبت و پرورش است که به یک نیروی هدایت برای من. تمام بازیگران و خدمه بودند بنابراین بیمار حمایت و دلگرم کننده است. من عشق و احترام به همه آنها بی حد و حصر. با تشکر از شما!”

Abhishek بیشتر نوشت: “این یک برکت و رحمت است و یک امتیاز قادر به نگاه به عقب و بازشماری برای 20 سال گذشته است. هر بازیگر را به شما بگویم شدن به یک فیلم را یک افتخار است. بازمانده از 20 سال به نظر می رسد غیر قابل تصور است. بهترین بخش این است که من احساس می کنم فقط گرفتن آغاز شده است. من باید خیلی بیشتر به اثبات برسانند. خیلی بیشتر انجام دهد و من نمی توانم صبر کنید…”

باچان همچنین تشکر خانواده خود را با سرودن “با این حال هیچ یک از این شده اند که بدون خانواده! آنها الهام بخش من بوده است من قدرت من سکوت و حمایت من “وجودی d”être”. آنها به من اجازه آزادی به شکل هر چه من نیاز به بدون pressurising من مزاحمت من با انتظار. به آنها اجازه دهید من می دانم زمانی که آنها نمی مانند عملکرد و باران من دوست دارم زمانی که آنها انجام داد. من به خاطر آنها و من امیدوارم که روزی کشک آنها نگاه کنید و یاد آنها احساس افتخار من است.”

او به این نتیجه رسیدند با نوشتن “اما در حال حاضر این است که صدایی مانند پایان…. هیچ جا در نزدیکی آن است. همانطور که گفتم من فقط گرفتن آغاز شده است. و “مایل به رفتن من قبل از خواب”. مانند بزرگ سیناترا گفت: – “این رکورد را نشان می دهد من در زمان ضربات و او را از آن راه من!” #TakeTwo حسن نیت ارائه میدهد عکس: @fifipewz”.

چک کردن پست زیر:

در

در ضمن در مقابل کار, آبیشک آینده دیده می شود در تنفس: به سایه است که وب سایت خود اولین است. نشان می دهد خواهد بود جریان در آمازون نخست تصویری از روز 10 ژوئیه سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net