جراح عمومی جروم آدامز می گوید سیاه مردم را به غیر روحانی کردن الکل و مواد مخدر برای جلوگیری از COVID-19 مرگ و میر: “آیا آن را برای خود بزرگ Mama’


Illustration for article titled Surgeon General Jerome Adams Tells Black People to Lay Off Alcohol, Tobacco, and Drugs to Prevent COVID-19 Deaths: Do It for Your Big Mama

عکس: الکس ونگ (گتی ایماژ)

آن را نمیگیرد طولانی برای ایالات متحده جراح عمومی جروم آدامز به شیب به مسئولیت شخصی صحبت امتیاز—و برخی دیگر از سوال بلاغت در سخنان داده شده به مطبوعات امروز در مورد نامتناسب تاثیر رمان coronavirus تا به حال در جوامع و جوامع دیگر از رنگ.

تبلیغات

آدامز نظرات به اشتراک گذاشته شد توسط PBS کاخ سفید خبرنگار Yamiche Alcindor در حساب توییتر خود را بعد از ظهر جمعه. آدامز به خبرنگاران گفت: جزئیات بیشتر خواهد بود “آینده” در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه ای برای جلوگیری از مرگ و میر ناشی از سیاه و Latinx آمریکایی ها; گزارش نشان داده است که آنها در حال مرگ در نرخ های بالاتر از COVID-19بیماری ناشی از کوروناویروس.

با وجود صحبت کردن در مورد این آمار برای چند روز گذشته و کارشناسان هشدار در مورد پتانسیل دقیقا این سناریو برای هفته—دولت هنوز هیچ برنامه ریزی برای پرداختن به نامتناسب تاثیر این ویروس تا به حال در جامعه است. در واقع آدامز به نظر می رسد به درخواست تجدید نظر به مردمی به “گام به گام” با توجه به Alcindor.

“ما جراح عمومی جروم آدامز می گوید, سیاه, لاتین و سایر مردم از رنگ باید اجتناب از الکل و مواد مخدر.’ “ما نیاز شما را به گام تا” او می گوید:” Alcindor گزارش در توییتر اشاره کرد که برخی را پیدا خواهد کرد Adams’ زبان توهین آمیز است.

او همچنین اشاره کرد که آدامز قبلا تاکید کرد که رفتار نمی شد به همین دلیل بیشتر مردم سیاه در حال مرگ هستند از COVID-19. این معلوم نیست که آیا Adams کردم سیگنال عبور رفت-اسکریپت و یا به سادگی خود را از دست داد لعنت ذهن است.

تبلیغات

در پیگیری جیر Alcindor اشاره کرد که آدامز “می گوید سیاه, مردم, Latinos و دیگر مردم از رنگ برای اجتناب از الکل و مواد مخدر و می افزاید:” آیا آن را برای خود abuela انجام آن را برای خود grandaddy انجام آن را برای خود بزرگ مادر, آیا آن را برای شما پاپ.'”

تبلیغات

من فقط چی ؟ ؟

این نظرات تعجب آور برای تعدادی از دلایل از جمله این واقعیت است که آدامز قابل توجه بود بسیار متفاوت تن در اوایل این هفته. صحبت کردن به شرط در اوایل این هفته, Adams اذعان کرد که مسائل بهداشتی را ساخته اند که مردم سیاه و سفید بسیار آسیب پذیر به COVID-19 سیستمیک. او گفت: کانال “ما در حال پرداختن به نابرابری اجتماعی که رخ داده است و این می تواند باعث سلامت فقیر در جامعه ما است.” در میان دلایل او اشاره کرد: کمتر توانایی به فاصله اجتماعی به دلیل کار آنها و محله آنها زندگی می کنند و همچنین میزان بالاتری از بیماری های مزمن مانند آسم و دیابت و بیماری های ریوی—است که می تواند COVID-19 بیشتر شدید.

تبلیغات

اخیر گزارش نشان می دهد که آمریکایی های بومی جوامع نیز ضربه سخت شده با این بیماری و در شهر نیویورک کانون شیوع کروناویروس در آمریکا Latinx ساکنان چهره بالاترین coronavirus نرخ مرگ و میر (لازم به ذکر است که این تعداد به احتمال زیاد شامل تعداد قابل توجهی از مردم از این شهر است خانه را به بسیاری از آفریقایی-Latinx).

مشکلات سیستمیک نیاز به مجموعه ای از راه حل های کوچک و بزرگ مقیاس. کارشناسان که صحبت به ریشه در مارس پیشنهاد اختصاص داده شده coronavirus خطوط تماس ویژه مستقیم توسعه و مراقبت های فرستاده شده به محله ای که در نظر گرفته “پزشکی بیابان” و کاهش آلودگی هوا در این جوامع است که در حال حاضر در صورت بالا سرطان و آسم نرخ (آلودگی هوا نشان داده شده را COVID-19 بسیار کشنده تر—مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است ادامه داد: آرامش آن صنعت آلودگی دستورالعمل در طول همه گیر).

تبلیغات

این نوع از راه حل های مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیاز به صحبت کردن در مورد آنهایی که هدف این مشکلات سیستمیک است که در واقع این ویروس پس مرگبار در جامعه است. نه این قرار دادن پایین است که می توانید از آبجو برای “مامان بزرگ” بی معنی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im