رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد نیست ‘به شدت بد’ می گوید کره جنوبی در آمریکا گمانه زنی: گزارش

کره جنوبی از منابع دولتی روز سه شنبه گفت که رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد بود و نه “به شدت بیمار” مدت کوتاهی پس از ما در رسانه ها مطرح کرد گزارش ها نشان می دهد که کیم قرار گرفته بودند قلبی و عروقی, روش بود و در حال حاضر در “خطر”.

با توجه به گزارش یک سئول مبتنی بر انتشار روزانه NK با استناد به منابع ناشناس در داخل کره شمالی به نظر می رسد که کیم جونگ سازمان ملل متحد است و در حال حاضر دوره نقاهت در یک ویلا در کوه Kumgang توچال شهرستان Hyangsan در سواحل شرق پس از تحت قلبی عروقی روش در یک بیمارستان در مارس 12.

چندین کره جنوبی رسانه ها گزارش همچنین موید آن است که گمانه زنی بیش از کیم قرار است “قبر سلامت” شرایط سوخت توسط این واقعیت است که رهبر کره شمالی وجود ندارد و از یک کلید سالگرد رویداد در اوایل این ماه.

حدس و گمان بوده است زیاد در مورد آنچه اتفاق افتاده است به کیم از او ظاهرا از قلم سالانه مراجعه به Kumsusan کاخ خورشید به مناسبت 108th تولد او در اواخر پدربزرگ و دولت موسس کیم ایل سونگ در 15 آوریل.

کیم گذشته دیده می شد در آوریل 11 در رسانه های دولتی گزارش ریاست دفتر سیاسی جلسه حاکم حزب کارگران خواستار “سخت ملی اقدامات متقابل به طور کامل بررسی نفوذ ویروس”.

در اوایل این روز ما رسانه های خبری سی ان ان گزارش داد که کیم در “خطر” به نقل از مقامات آمریکایی که نامش ذکر نشده که گزارش انتشار گفت که “نگرانی در مورد کیم سلامت معتبر هستند اما شدت سخت است برای ارزیابی کنند.”

به زودی پس از این که کره جنوبی دولت وحدت وزارت و سرویس اطلاعات ملی گفته است که به دنبال به ما گزارش های رسانه ها که بعدها اظهار داشت که رهبر معظم انقلاب در شمال بود و نه “به شدت بیمار”.

معتبر ما منبع آشنا با داخلی دولت ایالات متحده گزارش در کره شمالی نیز مورد سوال سی ان ان گزارش, به گزارش ایسنا, حتی اگر او شده است از چشم های عمومی برای یک دوره طولانی.

گزارش از داخل کره شمالی به شدت دشوار است, به ویژه در مورد مسائل مربوط به رهبری این کشور داده شده تنگ کنترل بر اطلاعات است. اطلاعات معتبر در مورد کره شمالی و به خصوص رهبری آن را دشوار است برای به دست آوردن و حتی سازمان های اطلاعاتی شده اند اشتباه در مورد عملکرد داخلی خود را در گذشته است.

در ضمن برنده کره ای سقوط کرد 1.54% به تجارت در 1,239.35 هر دلار در روز سه شنبه. کره جنوبی بازار نیز شاهد کاهش قابل ملاحظه با Kospi پایین 2.62% در حالی که Kosdaq اول سقوط 3.47%. سهام دفاع شرکت Victek سر به فلک کشید 29.66% در حالی که کره شمالی در معرض سهام هانیل هیوندای سیمان و هیوندای آسانسور کاهش یافت بیش از 6 ٪ در هر.

کیم جونگ سازمان ملل متحد به عنوان رهبر کره شمالی پس از پدر خود و در اواخر رهبر کیم جونگ ایل درگذشت در اواخر سال 2011.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de