دیوان عالی کشور به شنیدن در مورد در نظر گرفته شده در رابطه با فرزندخواندگی


عکس: دانیل باریک (گتی ایماژ)

حمله به تجاوز فرزندخواندگی احساس مانند آنها شده است به طور پیوسته در حال افزایش است. به نظر می رسد همه چیز را به یک سر در tاو در دادگاه عالی بعد از مدت.

ایسنا گزارش که دیوان عالی کشور خواهد شنیدن یک مورد بین شهر فیلادلفیا و یک کاتولیک فاستر مراقبت آژانس. فاستر مراقبت آژانس کت و شلوار واصل و پس از شهر حذف آنها از سیستم نگهداری به دلیل امتناع از اجازه می دهد زوج به پدر و مادر رضاعی. کلیسا معتقد است که این یک تخلف از آن متمم اول قانون اساسی حقوق. شهر استدلال می کند که این حمله به کلیسا ارزش های مذهبی “but این شهرستان است که به طور قانونی مجاز شامل nondiscrimination مورد نیاز در آن شهر-بودجه قرارداد برای خدمات شهرستان و آن را در اینجا برای مشروع دلایل سکولار.”

تبلیغات

این شهر به ارمغان می آورد تا یک نقطه خوب است. به عنوان یک دولت موسسه آن را نمی تواند چشم پوشی تبعیض آمیز شیوه های. در حالی که این کلیسا پنهان شده در پشت دفاع از دین برای توجیه این تبعیض در پایان روز آن را هنوز هم به دلیل خودداری از ارائه خدمات به مردم با توجه به جنسی خود را جهت. این شهر نیز به ارمغان آورد تا جایی که کلیسا هیچ تعهد حقوقی به این کودکانکه تعهد می افتد به دولت است.

این به نظر می رسد مانند خیلی ساده است در اینجا مورد جدایی کلیسا و دولت و تمام. من می خواهم به فکر می کنم که هنوز زمان دادگاه پرهیاهو و حزبی. اگر آنها این فرصت را دارند که به جامعه تجاوز انگشت وسط من نمی شود شگفت زده اگر آنها آن را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>