دادگاه عالی نیروهای ویسکانسین رای دهندگان برای انتخاب بین سلامت خود و خود رای


Illustration for article titled Supreme Court Forces Wisconsin Voters to Choose Between Their Health and Their Ballot

عکس: کمیل KRZACZYNSKI (خبرگزاری گتی تصویر)

ویسکانسین رای دهندگان در صورت انتخاب غیر ممکن است این انتخابات روز: محافظت از سلامت خود و یا محافظت از صدای خود را در صندوق های رای. که تصمیم دشوار قرار داده شد در این هفته با تشکر از دیوان عالی کشور که در یک حزبی تصمیم حکومت به بازی شیر یا خط کردن ده ها هزار نفر از رای غیابی, بازیگران بعد از سه شنبه.

تبلیغات

به عنوان تخته سنگ گزارشعدالت, اموزش Bader Ginsburg, نوشتن از طرف دادگاه چهار لیبرال قضات گفت: 5-4 تصمیم خواهد “نتیجه در حقوق مدنی”—یک آسیب شدید به دولت در روند دموکراتیک در زمانی که 3,800 کرسی ها در انتخابات, از جمله یکی در دولت و دادگاه عالی.

محافظه کار اکثریت در یک unsigned نظر خود گفت: تصمیم گیری در مورد حفاظت از “یکپارچگی روند انتخابات” نه جزئی با قوانین روز قبل از انتخابات. البته SCOTUS تصمیم—آینده در آستانه انتخابات—است یک شکل از تداخل معکوس تصمیم گیری ساخته شده توسط ویسکانسین بالاترین دادگاه.

برای درک بهتر منطق پیچیده این SCOTUS تصمیم استوار—و به همین دلیل آن را خدشه دار نه تنها سلامت ویسکانسین رای دهندگان اما از آن مدنی فرایند—بیایید رول ساعت پشت یک زن و شوهر از هفته.

در مارس 24, فرماندار ویسکانسین تونی Evers صادر پناهگاه در محل سفارش الزامی تمام غیر ضروری کسب و کار نزدیک با قرار دادن محدودیت حجم در مجامع عمومی و محدود کردن سفر به, گزارش, ABC 7 شیکاگو. یک هفته بعد به عنوان موارد coronavirus همچنان به گسترش در سراسر کشور پرونده های حقوقی به دنبال عقب راندن مارس 7 روز انتخابات ثبت شد. دولت ملی و دموکرات ها از جمله ورمونت سناتور برنی ساندرز به نام برای انتخابات به تعویق افتاد و برای تغییرات ساخته شود تا روند رای گیری. در میان این تغییرات پیشنهادی: حرکت به پست الکترونیکی-در برگه های رای تنها.

تبلیغات

به عنوان یکی ممکن است انتظار می رود هنگامی که وجود دارد یک کشنده و بسیار مسری ویروس در گردش نظرسنجی کارگران—که کار ضروری به منظور تسهیل در روند دموکراتیک داوطلبانه است—بودند و تمایلی به خطر سلامت خود را در یک زمان هنگامی که موارد در دولت هنوز خونتان. هزار نفر کاهش یافته است که مجبور شهرستانها به ده ها تن از مکان های رای گیری گزارش تخته سنگ.

در میان کسانی که در شهرستانها است میلواکی که در آن سیاه و سفید از مردم برای حساب یک چهارم از جمعیت اما باید متشکل نیمه تمام شهرستان coronavirus موارد و بیش از 80 درصد از COVID-19 مرگ و میر. از 182 رأی این شهرستان مجبور شد برای تحکیم را به فقط پنج مکان. ریاضی ساده است—و هشدار دهنده: کمتر از حوزه های رأی گیری معنی خطوط دیگر. دیگر خطوط معنی فرصت های بیشتر برای ابتلا به این ویروس شانس بیشتری برای بیماری و در بدترین موارد مرگ.

تبلیغات

جای تعجب نیست که درخواست برای رای غیابی رسید با 150,000 درخواست پردازش پس از پنج شنبه گذشته به تنهایی. انتخابات مدیران بودند غرق تقاضا; به عنوان عدالت Ginsburg یادداشت در مخالفت 12,000 برگه های رای تا به حال نشده بود از طریق پست به رای دهندگان که از صبح روز یکشنبه. از طریق هیچ گسل از خود ده ها هزار نفر از واجدین شرایط رای دهندگان ویسکانسین نمی قادر خواهد بود تا با خیال راحت از شرکت در دولت خود را از انتخابات به دلیل رای غایب نبودند فرستاده خواهد شد در زمان.

تبلیغات

در حالی که همه این اتفاق می افتد رژیم صهیونیستی است. Evers ادامه داد: برای قفل کردن سر با دولت جمهوری خواه کنترل مجلس قانونگذاری. در آوریل 4, Evers به نام برای یک جلسه ویژه برای تغییر در انتخابات به تمام ایمیل های رای, با رای گیری غایب تمدید به اواخر ماه مه. واکنش نمایندگان خودداری کرد و پرسید: دیوان عالی کشور به مداخله و جلوگیری از تمدید رای گیری غایب اندازه گیری تایید شده توسط ویسکانسین بالاترین دادگاه. روز بعد محافظه کار اکثریت در برابر حکومت به تعویق افتادن و در برابر شمارش رای غیابی شهریور پس از روز انتخابات.

همانطور که نیویورک تایمز گزارش در توضیح تصمیم خود را محافظه کار اکثریت گفته بودند بحث در مورد “باریک سوال فنی”: می تواند به دادگاه تغییر یک دولت غایب-قوانین رای گیری روز قبل از انتخابات ؟ آنها به پایان رسید تا با این استدلال که انجام این کار خواهد بود “اساسا [تغییر] طبیعت انتخابات است.”

تبلیغات

Ginsburg حق متمرکز سوال—و به نام نفاق از تصمیم دادگاه است.

“سوال اینجا است که آیا ده ها هزار نفر از شهروندان ویسکانسین می توانید با خیال راحت در میان یک بیماری همه گیر” Ginsburg نوشت.

تبلیغات

“اگر نزدیکی به انتخابات توصیه تردید زمانی که دادگاه منطقه عمل کرده و چند روز پیش این مداخله دادگاه امروز—حتی نزدیک به انتخابات است و از همه بیشتر نامناسب است.”

Ginsburg نیز تا به حال از خود سوال را مطرح کرد:

“اگر رای دهندگان در حال حاضر در خط توسط این نظرسنجی بسته شدن زمان هنوز هم می توانید رای” او پرسید: “چرا باید ویسکانسین غایب رای دهندگان در حال حاضر در خط به دریافت برگه های رای بود محروم از حق رای دادن?”

تبلیغات

پاسخ بسیار روشن است چرا که قانونگذاران جمهوریخواه کنگره در سراسر کشور انجام داده اند یک کار فوق العاده از گفتن آرام بخش با صدای بلند در هفته های اخیر: ساخت رای گیری آسان تر و عادلانه تر لطمه می زند و ایران. رای دهندگان سرکوب شده است یکی از ویژگی های یک اشکال کشور ما روند انتخابات. این بیماری همه گیر کوروناویروس—به عنوان تایید شد توسط SCOTUS این هفته تنظیم شده است به تشدید این.

تبلیغات

به سهم خود ویسکانسین رای دهندگان به نظر می رسد افزایش یافته است به چالش. تصاویری از روز انتخابات نشان می دهد صف های طولانی رای دهندگان پوشیدن ماسک و دستکش و همه در انتظار به بازیگران خود را رای. و آنها این کار را به دانستن خطرات خود را دولت عمدا قرار داده شده بر آنها.

میلواکی ساکن جودی گاردنر گفت: Politico “من در زمان خطر به دلیل آن است که حق من و من می خواهم به سعی کنید به چیزی بهتر برای نسل های آینده است.” گاردنر مک دونالد کارگر که بخشی از مبارزه برای $15 حرکت برای افزایش حداقل دستمزد. او همچنین گفت: خبر آنلاین خروجی که خواهر زاده او خواسته بود برای یک رای گیری غایب بود اما در عین حال به آن را دریافت خواهید کرد; او مطمئن بود اگر او قادر خواهد بود برای رای دادن.

تبلیغات

آن است که این دقیق خطر که Ginsburg و دادگاه عالی قضات لیبرال به دنبال جلوگیری از:

“هر دو آنها را به شجاع سنجی به خطر انداختن خود و دیگران ایمنی و یا آنها را از دست دادن حق خود برای رای دادن از طریق هیچ گسل از خود را,” او نوشت. “است که یک ماده از اهمیت به حقوق اساسی ویسکانسین شهروندان یکپارچگی دولت در روند انتخابات و در این فوق العاده ترین زمان سلامت کشور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im