روز یکشنبه بهترین معاملات: مرگ تابنده روشن شدن کتاب های الکترونیکی, 55″, تلویزیون, کیسه های ذخیره سازی و بیشتر


گرافیک: الیزابت Henges

بهترین معاملات از روزبهترین معاملات از روزبهترین معاملات از سراسر وب, به روز شده در روزانه.

یک فروش بزرگ در Kindle eBooks, پایان خط آنلاین فروش مرگ تابنده به صورت نیمه فعالو برجسته روز یکشنبه معاملات روز است.

نشانه Kinja معاملات و به دنبال ما در توییتر را هرگز از دست یک معامله!

تبلیغات

اگر شما شده است که مایل یک تلویزیون 4K مجموعه اما برگزاری برای یک معامله خوب خود را صبر کنید ممکن است بیش از. دل یک Visio تلویزیون های هوشمند در فروش برای $340 و کسانی که خرید آن را دریافت $125 کارت هدیه به دل فروشگاه. ارائه شده برای شما مهم نیست خرید در دل ذخیره آن را به یک معامله بسیار خوب!

این Visio 55″ تلویزیون هوشمند 4K ارائه می دهد و, HDR, 3 پورت HDMI و یک 120 هرتز سرعت رفرش. بنابراین این تلویزیون به شما مقدار زیادی از زیبا, تصاویری به اندازه کافی پورت وصل تمام مسائل خود را در و آه و 120 هرتز سرعت رفرش! من tech رفقا به من گفت: نرخ تجدید و مهم هستند. شما می توانید تمام مشخصات در دل ذخیره صفحه بیش از حد در مورد من سمت چپ چیزی برای شما مهم تر است.

تبلیغات


تبلیغات

بنابراین شما یک رکورد جمع آوری. شما یک مجموعه فوق العاده از vinyls از انواع موسیقی دوره ها و ژانرهای. آن را بزرگ! اما شما می دانید که مهم نیست که چگونه بسیاری از vinyls شما لیست پخش Spotify در همیشه آسان تر برای دسترسی به. خوشبختانه Victrola دارای سینی دوار برای حل همه مدرسه قدیمی و جدید-مدرسه صوتی نیاز دارد.

این سه سرعت پشتک می توانید هر وینیل شما می خواهم هر زمان که شما می خواهم. اما اگر شما احساس فقط قرار دادن در روزانه خود را مخلوط به جای این گردونه همچنین دارای قابلیت های بلوتوث و یک ساخته شده است در بلندگو. شما می توانید آن را هر دو روش در حال حاضر فقط برای $49 از $65 بنابراین در حال حاضر زمان به صرفه جویی در!

تبلیغات


تبلیغات

در هر حال حاضر و پس از آن قبلا بی سابقه-از نام تجاری خواهد شد به نظر می رسد از هیچ جا با یک جفت هدفون که بی حس کردن. در میان آنها Boltune شگفت خوب (هیبرید) active noise-cancelling headphones ادعا می کنند برای کاهش سر و صدا با 96 درصد و از نظر به نظر می رسد به توافق برسند.

در رابطه با منحصر به فرد ما promo code KINJAONY, کلیپ کوپن در سایت برای $50 آوردن کل هزینه پایین به متوسط 41 دلار. اگر شما بوده ام در حصار در مورد خرید یک جفت از سر و صدا لغو هدفون در امید صرفه جویی در پول نقد در میان عدم اطمینان اقتصادی چرا هر دو ؟

تبلیغات

رانده شده توسط یک جفت از 45mm سخنرانان این هدفون نه تنها جلوگیری از سر و صدا آنها را صدا نیست نیم یا بد. به علاوه آنها گرم و نرم به عنوان جهنم—منظورم این است که نگاهی به آن چرم earpads. در ترکیب با مواد آلیاژ آلومینیوم حجامت سخنرانان خود آنها با دوام و راحت است.

تبلیغات


تبلیغات

متصل کردن دستگاه در دیوار است تا 2019. ما کاملا با گذشته است. اتمام این 11 دلار شارژ بی سیم, پد! آن را کاملا سازگار با اندروید و همچنین محصولات اپل و دارای سه حالت مختلف شارژ حالت که بسته به نوع دستگاه شما! نه به ذکر است شما همچنین می توانید شارژ بی سیم Airpods مورد به عنوان به خوبی! من می خواهم به پرش بر روی این معامله قبل از آن رفته!

تبلیغات

تبلیغات

آن زمان برای قرار دادن دور لباس های زمستانی! انجام این کار به راحتی با Lifewit لباس کیسه های ذخیره سازی. اگر شما با استفاده از کد YBSUXH5A در پرداخت یک کیسه است که تنها 15 دلار یک قطعه پس از آن آسان است برای گرفتن یک چند به پرتاب برخی از لباس های شما نمی خواهد با استفاده از در حالی که در. پنجره در جلو نیز می تواند کمک به کشف کردن آنچه که دقیقا شما دور بسته بندی شده است که یک نجات دهنده زندگی زمانی که شما به طور تصادفی قرار داده و دور آن یک پیراهن.

تبلیغات


تبلیغات

نگاه من بد نیست طبخ. من خوب هستم یا نه… اما من بد نیست. آن را فقط نوعی غذا من به نظر می رسد برای همیشه تا پایان نپخته و تا آنجا که من به دروغ به خودم که آن را “تنها راه من آن را دوست دارم” است که فقط آن را قطع نمی کند وقتی که می آید به گوشت نپخته. خوشبختانه Thermoworks است که با داشتن یک فروش خود به دماسنج گوشت و دیگر اقلامبنابراین من می تواند به توقف بازی رولت روسی با سینه مرغ من پخته شده.

تبلیغات

این فروش است که کمی خاص تر می خرید و خود را بالاتر تخفیف است. بنابراین اگر شما در حال ناامیدانه بد بدانند که مواد غذایی انجام شده است مثل من و شما فقط ممکن است بخواهید به کلاسیک Thermapenاست که 71 دلار با 10% تخفیف. اگر شما به دنبال چیزی بیشتر فانتزی اگر چه شما می توانید سیگنال های 4 کانال BBQ زنگ دماسنج در 20% تخفیف که به ارمغان می آورد آن را به $183. سیگنال دماسنج حتی یک برنامه گوشی های هوشمند بنابراین شما می دانید دقیقا زمانی که مواد غذایی خود را به درستی کبابی. نیازی به گفتن نیست, این یکی از fanciest.


تبلیغات

انتظار برای سرمایه گذاری در چدن? توقف. فروتن و ارزان قیمت آهن کتری یکی از بهترین سرمایه گذاری شما می توانید. و در حال حاضر خارج است حذف قیمت در الج قبل از چاشنی 10.25 اینچی آهن کتری را به فقط 15 دلار است. بهتر است هنوز هم شما می توانید انتخاب کنید تا 5 دلار کارت هدیه با خرید خود را.

اگر شما برخی از زمان در دست های خود را در حالی که شما گیر کرده در داخل خانه چرا طبخ یک دسته از وعده های غذایی خوشمزه با این سوپر ابزار مقرون به صرفه. سرعت عمل این توسعه بعید است به ماندن در سهام برای مدت طولانی.

تبلیغات

تبلیغات


تبلیغات

که کلاهبردار در گردن خود را رفتن نیست به خود زخم التیام یابد. و… از آن خواهد شد اما اگر شما می خواهید به خودتان از بین بردن برخی از ناراحتی در فرایند پد گرما و شگفتی. پرتو افتاب دارای چندین مدل در فروشاز جمله شیب دار تخفیف در 14×122″ Renue گردن و شانه مدل برای 25 دلار درپایین ترین سطح تا کنون. این 25×25″ Renue XL به 36 دلار. برای تنوع بیشتر با این XL پادشاه همه منظوره 12×24″ پد برای $18. هر مدل دارای رطوبت-مسدود کردن اسفنج, بیش از حد, بنابراین شما می توانید خود را تسکین دهنده روغن درمان رفتن در همان زمان.

تبلیغات

تبلیغات


تبلیغات

به دنبال چیزی برای انجام ؟ در اینجا چیزی است: اندازه گیری فشار باد تایر در تمام وسایل نقلیه خود را فقط برای $7 با این Tacklife فشار سنج. این که آیا شما صاحب یک دوچرخه motorcyle ماشین یا قایق با سرعت این می تواند فوق العاده مفید باشد.

باید منصفانه این است که خسته کننده خرید. اما آن خواهید بود یک محصول شما خواهد بود خوشحال به خود را هنگامی که شما قادر به سرمایه گذاری در خارج از منزل. فقط مطمئن شوید که به استفاده از کد های تبلیغاتی SD94VIFR برای دریافت تخفیف.

تبلیغات

فروش بهار | 25% سفارشات آنلاین + حمل و نقل رایگان | خط پایان | استفاده از کد SAVE25
گرافیک: الیزابت Henges

تبلیغات

آه بهار. آب و هوا در حال حاضر قرمز گرده نوبت همه از اتومبیل های زرد و می تواند به طور ناگهانی باران در قطره از کلاه! و یا اگر شما زندگی نمی کنند در فلوریدا مثل من آن را در واقع می تواند لذت بخش زمان از سال است. تازه فصل جدید به معنی آن است که زمان به روز کردن کمد لباس و خط پایان به شما کمک خواهد کرد ما با زمان فروش.

با استفاده از کد SAVE25شما می توانید صرفه جویی 25 ٪ تخفیف برای هر سفارش آنلاین و همچنین حمل و نقل رایگان. این شامل اقلام در حال حاضر مشخص شده به طوری واقعی وجود دارد بالقوه برای پس انداز در اینجا!

تبلیغات

نگاهی به این, دوچرخه, کوتاه,برای مثال. قیمت 25 $است اما آنها در فروش برای $20. استفاده از SAVE25 و در حال حاضر آنها در حال $15. قیمت مانند است که آن را به راه آسان تر برای انبار کردن.


تبلیغات

خوب آره, آن ممکن است به نظر می رسد کمی احمقانه به نظر کمپینگ در یک زمان مثل این اما فکر می کنم در مورد آن—که در خارج از منزل بزرگ تمام شده توسط خودتان را با هیچ کس در اطراف… برای تلفن های موبایل امن تر از braving نزدیکی سوپر مارکت صادقانه میگویم. بنابراین اگر شما تصمیم گرفته اید شما می خواهید به ترک خانه و ضربه کمپینگ زمین در حالی که شما در شانس هستید چون Backcountry در حال اجرا است فروش در کمپینگ دنده و لباس برای ماجراجویی های بعدی خود را. انتخاب زیادی از آیتم های در حال 25% بنابراین در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای انبار کردن آنچه شما نیاز دارید برای وقتی که آب و هوا به اندازه کافی گرم به بیرون بروید.

من به عنوان یک فرد است که قطعا نمی اردوگاه اغلب به اندازه کافی به واقعا آگاهانه در نظر است این Marmot تنگستن 3 نفر چادراست که بررسی بزرگ در Backcountry سایت و به نظر می رسد واقعا بزرگ است. چادر بودن 25% به ارمغان می آورد آن را در زیر $200 (به خوبی $195) بیش از حد.

تبلیغات

اگر یک آیتم شما می خواهید که پر-قیمت شما نه از شانس یا نه! شما می توانید با استفاده از کد 20FULLPRICE در اتمام به منظور دست کشیدن از 20 ٪ خاموش. آن را کاملا 25% تخفیف Backcountry داشتن با موارد دیگر اما با-خرید بلیط که هنوز هم یک معامله بزرگ است.

تبلیغات


فروش بهار | 30% کردن صفحات ویژه | آدیداس | استفاده از کد MARCH30
گرافیک: الیزابت Henges

تبلیغات

با جهان ذوب کردن آن را به زودی خواهید بود به خارج و برای اجرا! و یا یک پیاده روی سریع است که آسان تر در زانو. در هر صورت مهم است که خوب کفش در هنگام کار کردن و Adida بهار فروش خواهد مطمئن شوید که شما یک جفت جدید از کفش در تخفیف.

تبلیغات

با استفاده از کد MARCH30شما با 30 درصد تخفیف عملا هر چیزی در فروشگاه. این شامل کفش مانند NMD_R1 کفش و لباس های دیگر اقلام مانند این فوق العاده راحت به دنبال شلوار ساتن. اگر شما صرف $49 یا بیشتر (که شما به راحتی می توانید با یک جفت کفش) شما حمل و نقل رایگان به عنوان به خوبی. فقط می دانم که این چه فروش آنلاین است-تنها به عنوان آدیداس فروشگاه ها بسته حداقل تا مارس 29. خوشبختانه اگر شما گرفتن اندازه اشتباه می گرداند رایگان بیش از حد!


تبلیغات

تبریک! شما از آن ساخته شده ایم برای بهار. آب و هوا را دریافت کنید گرمتر پرندگان را بخوان و آلرژی را شعله ور خواهد کرد. اما قبل از فراموش کردن سرمای زمستان تلخ روز پنج شنبه آن ممکن است یک زمان خوب به سهام تا در مسائل آینده برای زمستان! کلمبیا خود را بلند عایق ژاکت های زمستانی در ترخیص کالا از گمرک, و آن را کامل چیزی برای نگه داشتن شما گرم حدود شش یا هفت سال از هم اکنون. آن را تنها در ترخیص کالا از گمرک تا پایان روز شنبه پس از عمل سریع!


تبلیغات

تعجب, تعجب, Anthropologie است که با داشتن کمی فروش برای مجموعه بهار و همه چیز است که 25%به علاوه حمل و نقل رایگان! شما می توانید بین را انتخاب کنید شلوار جین, لباس, کفش, تاپ و لوازم جانبی! اساسا هر چیزی تمایلات قلبی خود را. فروش فقط طول می کشد در طول تعطیلات آخر هفته, بنابراین من می خواهم کاملا هاپ در برخی از سبک های قبل از آنها *poof* رفته است.

تبلیغات

گاهی اوقات بهترین کاری که به انجام است فقط انتخاب کنید تا یک کتاب خوب و مانند تمام انواع دیگر رسانه ها امروزه آن را بسیار آسان تر به انتخاب کنید تا کتاب های جدید دیجیتالی. در حال حاضر بیش از هر زمان است و زمان زیادی را از دست داد در یک کتاب جدید یا سری و آمازون است که با داشتن یک فروش بزرگ در یک دسته از کتاب روشن شدن. این یک زمان مناسب برای ساخت یک کتاب جمع شدن برای ماه های آینده.

بنابراین وجود دارد فروش رفتن امروز برای این کتابها:

تبلیغات

صفحه اصلی بیش از یک هزار جلد کتاب در فروش آن دیوانه است, اما آن را نیز بدان معنی است که شما پیدا کردن چیزی جدید به عنوان خوانده شده برای اطمینان حاصل کنید.

اگر شما روشن شدن, شما هنوز هم می توانید با خواندن این کتابها از طریق Kindle app, اما شما واقعا باید در نظر سرمایه گذاری در یک! آنها واقعا آن را که بسیار ساده تر برای متقاعد کردن شما را به خواندن و صفحه نمایش است که کمتر احتمال دارد به علت فشار چشم.

تبلیغات


تبلیغات

این خون فیلم درست از آب در آمد, اما شما ممکن است گیر کرده در داخل و نه قادر به رفتن به تئاتر به آن را ببینید. چرا که نه فراموش بهترین چیز بعدی (و یا صاف کردن بهتر چیز بسته به کسی که شما را به صحبت) و خواندن برخی از خون کمیک ؟ Comixology در حال حاضر در حال اجرا یک فروش خود به خون مجموعه!

تبلیغات

فروش اجرا می شود که تا مارس 30, اجازه می دهد تا شما انتخاب کنید تا خون بسته های نرم افزاری گرافیک, رمان مجموعه و یا مسائل فردی است. این بسته نرم افزاری به مراتب بهترین معامله بنابراین اگر شما جدید به خون جهان در اینجا شانس خود را برای گرفتن تا برای ارزان.


تبلیغات

یکی PUUUUUUUUUUUNCH! اگر شما می خواهید برای اضافه کردن یک پانچ مرد به شما, رسانه های فیزیکی مجموعه در حال حاضر زمان برای انجام آن است. اگر چه شما هنوز هم می تواند دیده بان سایتاما nonchalantly بهره برداری خود را بیش از حد بالا قدرت بر خدمات مانند Netflixو آمازون است که به شما اجازه خود را در فصل اول به طور دائم در پخش Blu-Ray برای $16. معمولا مشت زدن و بالاتر از $40 ، این است که مطمئن سرقت. این انیمه در آن واقعی بهترین, بنابراین اگر شما در حال حاضر نیست آن را بررسی چرا شما هنوز اینجا هستید ؟

تبلیغات

تبلیغات

اگر شما به دنبال چیزی برای انجام در حالی که اجتماعی فاصله, اما لازم نیست که مقدار زیادی از پول, سپس آن را ممکن است یک ایده خوب را به نگاه را از طریق خارش است.io فعلی فروش. در تلاش برای کمک به مردم در امان ماندن اما سرگرم بسیاری از توسعه دهندگان خبرگزاری مستقل ارائه بازی های خود را به صورت رایگان و یا در تخفیف عمیق وجود دارد مقدار زیادی به سعی کنید به جای تلاش برای شجاع جوانه آلوده جمعیت برای یک بازی فیزیکی.

وجود دارد یک تن از بازی های رایگان در این فروش اما برخی از محبوب قابل توجه عناوین indie نیز در یک تخفیف خوب. اگر شما در میانهی شب برداشت indie عزیزم شب در جنگل و در عین حال آن را تنها 12 دلار است که یکی از عمیق تر تخفیف برای بازی. در ضمن دلتنگ روایت عنوان راز کوچک هیون فقط 3 دلار و 40% off درخواست قیمت.

تبلیغات

این فروش مقدار زیادی از جدید بازی های indie در از را انتخاب کنید تا فهرست این سایت و بقیه سایت, در حالی که شما در آن هستید!


مرگ تابنده | $30 | آمازون و خارج
گرافیک: الیزابت Henges

تبلیغات

یکی از تعطیلات بزرگترین منتشر شده در سال گذشته مرگ تابندهاست نیمی در هر دو سایت آمازون و خارج! اگر شما نمی خواهید به پرداخت قیمت کامل برای هیدئو کوجیما آخرین عنوان 30 دلار است که احتمالا رفتن به یکی از قیمت های بهتر ما برای پلی استیشن 4 بازی در حالی که برای. اگر بازی خود را پرونده در حال اجرا است کمی خشک, چرا درمان خود را ؟

تبلیغات


تبلیغات

درست است. بزرگ بعدی تیرانداز از سال است که در دو روز و آن را در حال حاضر با تخفیف در آمازون و در خارج به صرف $50. اگر شما مردد بودند قبل از گرفتن یک نگاه در این داغ به عنوانجهنم تخفیف.

در حال حاضر شما لازم نیست که به فکر می کنم دو بار در مورد اینکه آیا شما باید چلپ چلوپ بر روی Animal Crossing: New Horizons یا عذاب ابدی … چرا که شما می توانید هر دو! سر بریدن شیاطین و پرنیان از ماهیگیری در دریاچه توسط. دندانه دار کردن headshots و پرداخت کردن وام. همه از این بازی سرگرم کننده بازی های ویدئویی فعالیت ها ممکن است در حال حاضر — حداقل بر روی PS4, Xbox One و PC.

تبلیغات

(متاسفانه نینتندو سوئیچ نسخه باقی مانده است از این معامله است.)

بنابراین آماده برای کشتن a whole lotta شیاطین تیراندازی پاره و پاره شدن راه خود را از طریق یک dystopian آخرالزمان. و یا شما فقط می تواند خیره از پنجره خود را. همان اثر ،

تبلیغات

تبلیغات

این یک روز خیلی خوب به یک REI Co-Op عضو. در حال حاضر کاربران می توانند صرفه جویی 20 ٪ در یک قیمت مورد و اضافی 20% بر روی یکی از اری خروجی مورد با promo code MEMPERKS2020. برای آنچه در آن ارزش اری خروجی معامله بهتر در اینجا از کسانی که این محصولات در حال حاضر با تخفیف و این 20% ارائه پشته در بالای آن است.

اری عضویت مورد نیاز است برای استفاده از این معامله است. عضو نیستید ؟ یک عمر عضویت در دسترس است فقط برای $20. که یک معامله بزرگ هنگامی که شما در نظر بگیرید که چگونه اغلب اری فروش رخ می دهد و تمام قدرت پردازش آن است.

تبلیغات

این فروش طول می کشد تا هفته اول ماه مارس بنابراین شما باید زمان به اطراف مغازه. اما به یاد داشته باشید که بهترین ها همیشه زود از بین می رود. بنابراین شما می توانید قبل از برخی از ruggedly خوش تیپ rando طول می کشد تا مسائل خود را.


تبلیغات

اگر وجود دارد هر چیزی در این زمان گیر در خانه آموخته است من آن است که من نیاز به بهینه سازی همه چیز را برای راحتی. و که شامل لباس. خوشبختانه JACHS نیویورک است و تنزیل یک تن از ضروری لباسهای بافتنی با شروع در پایین $17.

را انتخاب کنید از نزدیک بسیار تکرار هنلی که آیا آن آستین کوتاه, پیراهن آستین آستین روپوش دار به علاوه كم تری pullovers polos, و خیلی بیشتر. اساسا همه راحت مبانی شما می خواهم می خواهم به سهام تا در فروش تا 65 ٪ خاموش.

تبلیغات

فقط مطمئن شوید که به استفاده از کد های تبلیغاتی هسته ای در پرداخت.


تبلیغات

اگر شما چیزی مانند من شما احتمالا perused Huckberry مجموعه ای از مرد سرد چیزهای اما نمی تواند ماشه. البته بهترین چیز این است که همیشه گران تر از شما می خواهم می خواهم اما خوشبختانه برای ما Huckberry را ترخیص فروش را کاهش داده است که مانع بسیار کمی.

در حال حاضر شما می توانید صرفه جویی تا 70 ٪ Huckberry کالا. من برای یک, کنم این است که زمان بسیار خوبی برای انجام یک کمد لباس بهار تازه کردن و یا سرمایه گذاری در یک زن و شوهر از چیزهایی که شما می خواهم شده است قرار دادن کردن مانند یک برگه جدید, مجموعه یا یک جفت کفش جدید.

تبلیغات

این فروش به پایان می رسد در روز یکشنبه که به شما می دهد برخی از زمان به فهرست. اما مثل همیشه بهترین چیز همیشه به فروش می رساند زود است.


تبلیغات

با تابستان به سرعت نزدیک آدیداس می خواهد به آن را ارزان تر به پاهای شما نفس بکشم. از هم اکنون تا جمعه را 50% off را انتخاب کنید کفش slip-ons با استفاده از کد SLIDEDEALبا صندل, تقسیم پاو سنتی فلیپ فلاپ سبک در سود اعم از $20 تا $45 قبل از تخفیف. تن از گزینه ها و هر یک دارای یک تنوع از انواع رنگ را انتخاب کنید تا به وحشی.


تبلیغات

نگاه کنید آن را یک بار در حال حاضر وجود دارد هیچ انکار که. اما از آنجا که شما در خانه گیر کرده به هر حال چرا این زمان را برای رسیدن به “خودتان” کمی بیشتر ؟ در حال حاضر Bellesa بوتیک ارائه شده است 20% کل سایت رایگان با اولویت حمل و نقل به اسباب بازی جدید خود را حمل به شما ASAP.

تبلیغات

برای کسانی که ناآشنا Bellesa بوتیک فمینیست, اسباب بازی های جنسی شرکت اجرا شده توسط زنان است. و آنها را به یک تن از چیزهای بنابراین هر آنچه که شما پیچ خوردگی یا کنجکاوی آنها به احتمال زیاد خواهید به چیزی برای شما. بنابراین بررسی ’em و بهترین از وقت خود را cooped در داخل خانه.


تبلیغات

من آن را دریافت کنید. هیچ یک از ما باید از بیرون رفتن در حال حاضر اما این هرگز یک ایده بد به سهام فعلی خود را در شلوار وضعیت و ببینید که اگر هر گونه نیاز به جایگزینی. اگر شما اتفاق می افتد به نیاز به یک بهار تازه کردن در حال حاضر شما می توانید یک جفت از مردان چین شلوار فقط برای $35 با استفاده از کد های تبلیغاتی بویی.

این انتقالی کشش شلوار چینو فوق العاده راحت و در انواع پایه و مد به جلو رنگ بهار. پس برو آجیل و restock کمد لباس خود را با عنوان بسیاری از خنثی و/یا رنگ به عنوان شما می توانید.

تبلیغات


تبلیغات

در حال حاضر شما می توانید انتخاب کنید تا این Aukey USB-C 18W PD شارژر برای کم 10 دلار است. از آنچه که من می توانید آن را ببینید وجود دارد که دو دلیل برای در نظر گرفتن حرکت خود را از استاندارد دیوار آداپتور به این یکی:

  • USB-C: با استفاده از این پورت خاص-نوع اجازه می دهد تا دستگاه خود را به شارژ خیلی سریع تر از ممکن است با یک USB استاندارد.
  • Foldable شاخک: این باعث می شود آن را بی نهایت قابل حمل تر و بهتر برای سفر با.

تبلیغات

فقط مطمئن شوید که به کلیپ کوپن و استفاده از کد های تبلیغاتی QVME5V9B در پرداخت برای دریافت 10 دلار قیمت دارد.

تبلیغات


تبلیغات

Anker PowerPort مکعب | $17 | آمازون | کلیپ کوپن در صفحه

تا آنجا که نوار قدرت نگران هستند Anker PowerPort مکعب است niftiest تا کنون. و در حال حاضر شما می توانید آن را انتخاب کنید تا برای کم $17. این مدل خاص ارائه می دهد 3 AC رسانه و 3 پورت USB و آن را می توان نصب شده به دیوار و یا زیر یک میز با شامل چسب و پد.

تبلیغات

این پایین ترین قیمت ما تا کنون دیده ام در این محصول خاص است. و شاید بهترین بخش ؟ آن را همراه با 18 ماه گارانتی. فقط مطمئن شوید که به کلیپ کوپن بر روی صفحه برای دریافت بهترین قیمت.

تبلیغات


تبلیغات

همه چیز وحشتناک است. اما آن را ندارد به. نه با حق جفت active noise-cancelling (ANC) هدفون آن را نمی کند. در سال گذشته TaoTronics ثابت خود را یک مدعی شایسته به بودجه ANC تاج و تخت با $110 جفت از ارقاماست که هزینه کمتر از نصف قیمت سونی شگفت انگیز WH-1000XM3 است.

در حال حاضر آن را تا 55 دلار در جفت است که 32 درصد با محل کد کوپن همراه با منحصر به فرد ما promo code KINJAD85آوردن قیمت نهایی به $37 قبل از مالیات. با توجه به این هدفون فقط بیرون آمد دو ماه پیش این معامله به ضرب و شتم در سال 2020 نسخه TaoTronic فعال سر و صدا لغو هدفون.

تبلیغات

با 40 ساعت عمر باتری, USB-C شارژ, بلوتوث 5.0 و CVC 8.0 mic آن زمان برای خاموش کردن همه چیزهای بد و روی آن تمرکز جدید Donald Glover x Ariana Grande collab که کاملا سیلی هنگامی که شما چشم پوشی از همه چیز است که رفتن در حال حاضر.

این هدفون به شما کمک خواهد کرد انجام درست آن اگر فقط برای یک لحظه زودگذر:

تبلیغات


تبلیغات

Woot.com دارای یک طیف گسترده ای از کیفیت سامسونگ کهکشان قرص در فروش. اگر شما لازم نیست به صرف یک $75 Galaxy Tab E Lite 7″ را انجام خواهد داد شما را به خوبی. نیاز 4G اتصال به قیمت ارزان ؟ شما می توانید یک 8 اینچی Galaxy Tab با پشتیبانی LTE در دو Verizon ($155) و یا AT&T (130 دلار). طراحان doodle و multitaskers ممکن است لذت بردن از 10.1″ Galaxy Tab A با یک S Pen فقط برای $210. بزرگتر بودجه ؟ پاک کردن تمام شک و تردید در قابلیت عملکرد با سامسونگ کهکشان S4یک 10.5″ AMOLED تخته سنگ با S Pen 64GB ذخیره سازی و Verizon 4G اتصال برای $440.

وجود دارد بسیاری از گزینه های بیشتر—از جمله چند مدل رنگ—زمانی که مرور در Woot وب سایت و همه آنها را با 90 روز سامسونگ, گارانتی, پس, سر بیش از وجود دارد و نگاهی به قبل از بسته شدن پنجره بعد از امروز.

تبلیغات


تبلیغات

بند-برش می تواند مکمل اشتراک خود را با رایگان زنده تلویزیون (نگاه کنید: ورزش) با تشکر از این 7 دلار Aukey داخلی دیجیتال آنتن تلویزیون. این خاص تقویت آنتن می توانید انتخاب کنید تا سیگنال های HD از 80 مایل دور.

بهتر است هنوز هم این طراحی شده است به عنوان ساده به عنوان امکان پذیر است. آن را هنوز هم می تواند به یک دیوار یا افقی بر روی تلویزیون خود کنسول. فقط به یاد داشته باشید برای استفاده از کد 96MIIJH2 به 7 دلار قیمت.

تبلیغات


تبلیغات

از بین بردن تمام این حدس و گمان که در آن شما میلیارد دلار یا بیشتر آداپتور را سریع شارژ دستگاه های خود را با گرفتن Anker را 30W PowerIQ 3.0 شارژراست که به طور معمول $35 اما پایین می آید فقط $21 که با استفاده از کد کوپن KINJA2614. که پایین ترین قیمت ما تا کنون دیده ام برای یکی از این.

تبلیغات

آن را سبک و جمع و جور به طوری می توانید در جیب جلو خود را با کمی سر و صدا. این پشتیبانی از Qualcomm Quick Charge 3.0 اپل رعد و برق سریع شارژ و USB-C قدرت تحویل دادن به شما انعطاف پذیری را به سرعت شارژ آی فون و ipad, گوشی های آندروید و قرص مدلهای macbook و بیشتر. تنها مشکل این است که شما نیاز به عرضه خود کابلکه ندارد به اضافه کردن که خیلی بیشتر به قیمت کل شما اگر شما توجه نزدیک به Kinja می پردازد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de