یکشنبه بود دنور rainiest روز در نزدیک به یک سال و قرار دادن قابل توجهی دندانه در شرایط خشکسالی

برای بسیاری از ما یک شنبه فقط نادر دلتنگ روز بارانی در امتداد جلو برد.

برای چمن آن معرکه بود.

تقریبا یک اینچ از بارش باران کاهش یافت و رسما در دنور در یکشنبه, ساخت این شهر rainiest روز در بیش از 10 ماه و آن را قابل توجه دندانه در شرایط خشکسالی در سراسر منطقه مترو.

در فرودگاه بین المللی دنور, 0.94 اینچ از بارش باران کاهش یافت و در مورد چه چیزی بیشتر از این منطقه مترو دیدم در طول بعد از ظهر و شب ساعت.

برای بافت 0.94 اینچ از بارش باران است که معادل حدود 7 درصد از دنور میانگین بارش سالانه.

آن را خوب خیساندن نوع ابر به شدت مورد نیاز در امتداد جبهه محدوده با توجه به رشد خشکسالی در سراسر منطقه است. روز یکشنبه بارش باران قرار داده دندانه بزرگ در سال به روز و ماه به تاریخ بارندگی کسری و آسمانی بالغ شد نسبتا به طور مساوی توزیع شده در سراسر شرق و مرکز کلرادو.

بهار و اوایل تابستان بارندگی می تواند ضربه-یا-دست در شرق کلرادو با توجه به موضعی رعد و برق است که جذب یک منطقه را ترک و به کشور همسایه لکه های باران-رایگان.

دیگر دنور منطقه بارش بالغ در محدوده زمانی معین به عنوان بالا به عنوان 1.38 اینچ در روز یکشنبه. در اینجا یک نمونه از برخی از کسانی که در منطقه بارش بالغ:

البته این فقط باران است که سقوط کرد. وجود برف در برخی از ارتفاعات بالاتر و شما لازم نیست به بیش از حد در خارج از دنور به آن را پیدا کنید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de