Suncor Energy پالایشگاه نفت در شمال دنور ساطع می کند پشت سر هم از “رس مانند” آلودگی هوا

یک خرابی تجهیزات در Suncor Energy نفت پالایشگاه در شمال دنور در روز سه شنبه منجر به یک پشت سر هم از مات آلودگی که باعث شده یک شرکت “انتشار بخار زنگ” باعث اپراتورها به تعطیل یک مشکل واحد و نظارت بر تولید گازهای گلخانه ای در اطراف محله.

این اتفاق حدود 5:40 بعد از ظهر با توجه به اخطار فرستاده شده به Adams County مقامات اورژانس — کمتر از دو هفته پس از مقامات بهداشتی دولت مورد ستایش قرار داد یک راه حل مذاکره با Suncor به عنوان یک فرصت برای “تنظیم مجدد” یک الگوی از مشکلات آلودگی.

Suncor متوجه گفت: روز سه شنبه ابرها از آلودگی های موجود “مانند رس” کاتالیزور مواد, اما مشخص نیست ممکن است مواد شیمیایی سمی در ترکیب است. Suncor مسدود کردن برایتون بلوار به طور موقت به عنوان خدمه تعطیل خطاب دمنده هوا.

Adams County کمیسر Steve O’Dorisio زندگی می کند که فقط بیش از 2 کیلومتر از پالایشگاه و سوار به صحنه نگرانی که Suncor را ارائه نمی دهد حقایق بسیار مهم.

“من نگران هستم که این اطلاعات نمی گویند شدت یا مردم چگونه باید پاسخ دهند. ما نمی دانیم که اگر مردم قرار داده شد در معرض خطر و یا نیاز به انجام هر چیزی به عنوان یک نتیجه از این حادثه است. ما نیاز به اطلاعات بیشتر. ما باید به مردم اطلاعات می توانید استفاده کنید برای تعیین اینکه آیا آنها باید هر گونه اقدام” O’Dorisio گفت.

“به عنوان یک عضو از جامعه و به عنوان یک رهبر من نگران هستم که من هنوز نمی دانم که چگونه به پاسخ زمانی که من به این نوع از اطلاعات است که واقعا نمی به ما بگویید هر چیزی است.”

دودی تولید گازهای گلخانه ای در حال افزایش از پشته شنبه شب مشخص شده و آخرین در یک سری از حوادث اخیر در پالایشگاه واقع در شهرستان کامرس فقط در شمال دنور. تجهیزات شکست منجر به عملیاتی مشابه عبادی در دسامبر. 11 و در Nov. 27 با توجه به اظهارات شرکت. پالايشگاه منتقل شدند به یک منطقه امن.

دولت کنترل آلودگی هوا مسئولان کلرادو وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست گفت: آنها آگاه بودند از خرابی تجهیزات و نظارت بر پالایشگاه شنبه شب. به طور معمول CDPHE هوا وی پاسخ با مرور هوایی-نظارت بر داده های جمع آوری شده در دولت اجرا و آلودگی ایستگاه های مانیتورینگ در نزدیکی پالایشگاه.

“کلرادو وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست است که از نزدیک نظارت بر کدورت رویداد در Suncor امشب و انجام پیگیری و بررسی است. Suncor تعطیل شکست واحد و مقامات دولتی را باور نمی وجود دارد, مداوم خطر ابتلا به جامعه” سخنگوی آژانس اندرو لخت و گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

“در 6:05 بعد از ظهر امشب کارکنان در Suncor پالایشگاه در تجارت شهرستان اطلاع CDPHE که یکی از Suncor دمنده هوا شکست خورده است. بلورس هوا را نگه دارید و کاتالیزور در گردش. این شکست منجر به شدت قابل مشاهده کدورت انتشار” برهنه بیانیه گفت.

“Suncor پرسنل امنیتی انجام نظارت با دستگاه های دستی برای طیف وسیعی از مواد از جمله سولفید هیدروژن و دی اکسید گوگرد و مشاهده بدون افزايش سطح. ما به نظارت بر وضعیت و بررسی داده ها از هوا مانیتور ما قرار داده شده در اطراف Suncor پالایشگاه.”

این Suncor پالایشگاه نفت در میان صفوف دولت بزرگترین آلوده ساطع بیش از 800000 تن در سال از گرما به دام انداختن گازهای گلخانه ای و دیگر آلاینده ها از جمله دی اکسید گوگرد و سولفید هیدروژن ازن-تشکیل ترکیبات آلی فرار اکسیدهای نیتروژن و ذرات با توجه به ایالتی و فدرال داده است.

دولت محدودیت برای چقدر Suncor می منتشر می کنند که ذکر شده در آلودگی هوا اجازه. کانادا بر اساس Suncor تا به حال مشکلات برای سال ها با وجود سرمایه گذاری به شدت به حفظ این پالایشگاه در حال اجرا است.

در اوایل این ماه, دولت, مقامات بهداشت عمومی اعلام کرد یک مذاکره 9 میلیون دلار حل و فصل با Suncor نیاز این شرکت به پرداخت جریمه های اداری و سوار بر پروژه — به حل و فصل امور خارجه شکایت های متعدد هوا-آلودگی حوادث پس از 2017 در پالایشگاه. Suncor باید پرداخت 1 میلیون دلار جریمه به دولت و دیگری $426,705 برای دیگر جریمه به دولت آمریکا و آژانس حفاظت از محیط زیست مقامات دولتی گفت: در اعلام آنچه که آنها به نام “تاریخی” برای حل و فصل یک واحد تاسیسات است. اضافی $2.6 میلیون باید پرداخت شود به صندوق جامعه زیست محیطی پروژه های دولت, مقامات گفت.

دنور پست در سال گذشته گزارش داد که Suncor پالایشگاه اپراتورهای شکست یک 12.8 تن محدودیتی برای هیدروژن سیانید نامرئی گاز سمی است که در غلظت های بالا می تواند کشنده باشد. نه Suncor و نه مقامات بهداشتی دولت هشدار ساکنان نزدیک یا شهرستان اضطراری مدیران پس از یک آزمون شناسایی بالا هیدروژن سیانید تولید گازهای گلخانه ای.

در روز سه شنبه شب کلرادو, لاتین, انجمن, نمایندگی شمال دنور و دیگر ساکنان در نزدیکی پالایشگاه با صدور بیانیه ای نگرانی lamenting است “و در عین حال یکی دیگر از حادثه در Suncor” و “یک ولرم پاسخ Suncor.”

اعضای جامعه “با سوال” گفت: این بیانیه توسط انجمن co-صندلی Ean Tafoya.

“تا زمانی که نمونه های جمع آوری شده و تجزیه و تحلیل توسط CDPHE ما نمی تواند مطمئن باشد که بدون مواد شیمیایی مضر منتشر شد … با COVID-19 پاسخ ما خاصی است که CDPHE کارکنان در دسترس و آماده برای پاسخ ؟ کسی صدمه دیده است ؟ … چگونه آنها آگاه جامعه اطراف? آژیر و اجرا برنامه ؟ ما تحت فشار بوده اند برای ساخت یک طرح و برای مردم با Suncor و لازم است تمام سازمان های دولتی. جامعه سزاوار یک برنامه ریزی بهتر و CLF متعهد به حصول اطمینان از ایجاد آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im