تابستان اردوگاه هرج و مرج: سازمان سعی کنید برای دریافت برنامه در محل برای ژوئن 1 دهانه

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس اوایل این هفته اعلام شد که اردوهای تابستانی می تواند باز کردن در زیر برخی از دستورالعمل های ترک اردوگاه را انتخاب کنید که به میزبان کودکان فقط چند هفته به وفق دهند.

برای انجی Peluse که عمل گالیله دنور-استاپلتون انتظار در فرمانداری سفارش شده اند که بیش از حد دیر است. گالیله دانشگاهی متمرکز اردوگاه معمولا اجرا می شود در دنور مدارس عمومی دانشگاه, اما در اواخر ماه آوریل سیستم مدرسه اعلام کرد و ساختمان آن را نزدیک برای تابستان. Peluse فکر او اردوگاه لغو خواهد شد اما پس از آن یافت می شود فضا در کلیتون در اوایل یادگیری در مارتین لوتر کینگ جونیور بلوار. پس از گالیله دارای مجوز به عنوان یک کودک, مراقبت از او قادر به جعل جلوتر با یک طرح. هنوز هم از آن شده است یک تقلا.

“من 20 سال تجربه حرفه ای و, این آزمایش من توانایی به کار به عنوان یک حرفه ای” او گفت:.

پلیس اعلام کرد روز دوشنبه راهنمای چگونه اردوهای تابستانی را به کار گیرند. دولت است که اجازه می دهد تنها در اردوگاه های روز از طریق ژوئن و ارزیابی خواهد شد بعد از اینکه اردوگاه های شبانه می تواند در ماه های ژوئیه و اوت. اردوگاه های روز ممکن است باز ژوئن 1. دستورالعمل های دیگر برای اردوگاه شامل:

  • حداکثر گروه 25 در خارج از منزل
  • حداکثر گروه 10 در داخل خانه
  • 6-پا فیزیکی فاصله
  • اجباری شستن دست پس از ورود در وعده های غذایی و در فواصل منظم در طول روز
  • ماسک باید فرسوده و از اردوگاه
  • در تماس پرستاران و PPE برای کارکنان که ممکن است در تماس با بیمار کمپ
  • نمایش های بهداشتی برای کارکنان و اعضای کمپ
  • بیمار کمپ باید به خانه فرستاد و این مورد باید گزارش به مقامات بهداشت عمومی
  • اردوگاه برای کودکان نیازهای ویژه توصیه شد برای باز کردن.

Coronavirus همه گیر انداخت اردوگاه تابستانی طرح به هرج و مرج. برخی از اردوگاه ها از جمله تابستان صفری در دنور باغ وحش تصمیم به انصراف از آنجا که دستورالعمل های بهداشتی برای جلوگیری از کمپ داشتن تجربه کامل. برخی از رفت و مجازی. و بسیاری از والدین انصراف دانشجویان از ترس از گسترش این ویروس و دیگران به سادگی نمی توان این هزینه ها به خاطر حقوق از دست رفته.

فقط در چند هفته Peluse استخدام کارکنان پرداخت می شود و محرک به تنظیم مجدد کلیتون را در کلاس های درس را با توجه به نیازهای اردوگاه تغییر cirriculum برای دیدار با دستورالعمل های بهداشتی و نمیفهمد بودجه تا اردوگاه می تواند در هزینه.

“ما نمی باید صبر کنید تا سه روز پیش” او گفت: از سازماندهی مجدد برای تابستان. “اگر ما قطعا نمی خواهد باز شود. فقط هیچ راهی وجود دارد شما می توانید به بالا و در حال اجرا است.”

امی اندرسون مدیر اجرایی RESCHOOL یک دنور, غیر انتفاعی, متمرکز, منابع آموزشی گفت: بسیاری از اردوگاه ها نمی خواهد که زمان برای آماده سازی قبل از ژوئن 1 تاریخ شروع. او معتقد است گزینه های بیشتر در دسترس خواهد بود در اواخر ماه ژوئن و اوایل جولای به عنوان اردوگاه سازمان شکل از چگونه به کار در زیر دستورالعمل. و توانایی برای میزبان گروه 25 در خارج از درب باز برای بیشتر اردوهای تابستانی برای باز کردن.

“من احساس می کنم برای افرادی که یک شبه مسکونی و اردوگاه زیرا آنها باید صبر کنید چند هفته بیشتر” اندرسون گفت. “این یک سال بسیار دشوار است.”

اردوگاه های ارائه مراقبت از کودکان برای هزاران نفر از کودکان در هر تابستان و اردوهای انتخاب برای باز کردن در حال تلاش برای پر کردن جای خالی. Peluse معتقد است که او قادر خواهد بود به جای 900 کمپ بیش از تابستان است. او را استخدام کارکنان اضافی وجود دارد به اندازه کافی بزرگسالان کار با این گروه جدا و کسانی که استخدام شامل جایگزین مربیان در مورد بزرگسالان دیگر بیمار می شود.

“فقط وجود دارد گزینه های به اندازه کافی برای مراقبت از کودکان در تابستان امسال” Peluse گفت.

به این منظور RESCHOOL سازمان راهنمای آنلاین برای فعالیت های تابستانی که در دسترس و مقرون به صرفه در https://blueprint4.com/co/. این سازمان نیز ارائه می دهد کمک های مالی به خانواده ها و به اردوگاه های آموزشی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>