‘خودکشی قتل’: Sushant Singh Rajput را lookalike Sachin Tiwari به ستاره در فیلم الهام گرفته از اواخر بازیگر زندگی

به زودی پس از Sushant Singh Rajput مرگ گزارش شد ساخت دور است که یک فیلم بر اساس زندگی او ساخته خواهد شد. در حال حاضر آن را تایید کرد که فیلمساز Shamik Maulik خواهد بود کارگردانی این فیلم با عنوان خودکشی قتل. اولین نگاه از این فیلم رونمایی شد در حالی که به عقب و معرفی Sachin Tiwari به عنوان ‘خارجی’. این فیلم در درک و تولید شده توسط Vijay Shekhar گوپتا و برای uninitiated Sachin است Infinite ستاره.

اولین نگاه نوشته شده بود در Instagram صفحه جدید OTT پلت فرم VSG شراب خواری و به عنوان خوانده شده به عنوان “یک پسر از شهر های کوچک تبدیل به یک ستاره درخشان در صنعت فیلم. این است که سفر خود را. معرفی Sachin Tiwari (@officialtiwarisachin) به عنوان ‘خارجی’. @vsgbinge ارائه #SuicideOrMurder تصور و تولید شده توسط @iamvijayshekhar کارگردان @shamik_maulik موسیقی توسط @shraddhapandit موسیقی @vsgmusic #vsgmusic #vsgbinge #sachintiwari #بالیوود #sushantsinghrajput”.

آن را چک کنید زیر:

در

طبق گزارش در BollywoodLife ویجی به نقل از پورتال بیان “Sushant Singh Rajput مرگ با خودکشی آمد و به عنوان یک شوک به همه ما اما این است که جدید نیست. بسیاری از بازیگران که به این صنعت برای تحقق رویاهای خود را از ساخت آن را در اینجا به پایان رسید تا گرفتن کار. بسیاری از این مسیر و برخی را در مبارزه همه زندگی خود را. بنابراین ما می خواستیم به یک داستان بگویید چگونه بازیگران از شهرهای کوچک که اصلا godfathers در بالیوود مبارزه است. ما آشکار خواهد شد شخصیت های دیگر ، من می توانم به شما اطمینان دهم که این فیلم خواهد چیزی را اشکار کردن چهره واقعی خودی از بالیوود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de