قوی انتخاب: سیاه و سفید دموکرات مجلس در گرجستان تایید تهمت


Illustration for article titled Strong Choice: Black Democratic Lawmaker in Georgia Endorses Trump

عکس: داگ میلز-استخر (گتی ایماژ)

بحران کنونی رو به کشور ما همواره نشان داده است که رئیس جمهور تهمت مستقیمتا نیست ساخته شده برای این کار. از به طور مداوم در حال دو قدم پشت به چرخش روزانه کنفرانس های مطبوعاتی به منظور اطلاع رسانی در مورد ویروس به تجمعات انتخاباتی شخص باقی می ماند انجام کاری اشتباه. یکی گرجستان دموکرات نیست اجازه دهید که توقف او را از نشان دادن که چقدر او از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات

The Atlanta Journal-Constitution گزارش که دولت دموکراتیک تشکر. ورنون جونز تایید رئیس جمهور تهمت پیشنهاد برای انتخاب مجدد. جونز شده است پلاریزه رقم در سیاست گرجستان و حمایت او کمک کنید بهبود درک.

“این بسیار ساده است برای من” جونز توضیح داده شده AJC یادداشت “رئیس جمهور تهمت را از دست داده و اقتصاد خود را برای حمایت از تاریخی سیاه و سفید کالجs و عدالت کیفری طرح مرا جلب کرد به حمایت از مبارزات انتخاباتی خود را.”

تبلیغات

او به سرعت برای انتقاد از این حرکت توسط همکار دموکرات خود در دولت است. “هرگز تا که واضح تر از این لحظه زمانی که او تصمیم به ایستادن با نژادپرستانه رئیس جمهور ساخته شده است که یک حمله همه جانبه در آمریکایی های سیاه و سفید که در تلاش است به پاره کردن و دور آمریکایی مراقبت های بهداشتی و چه کسی شکست خورده است و کشور ما در آن بیشترین زمان نیاز” گفت: دولت تشکر. Nikema ویلیامز. جونز’ حمایت از تهمت نیست دقیقا تعجب هر دو.

از AJC:

پس از او به دست آورد دفتر جونز به طور معمول متفقین خود را با قانونگذاران جمهوری خواه در مجلس از جمله حمایت شرکت از یک اندازه گیری در این سال خواهد بود که سرکوب مهاجران غیر مجاز. و رسانه های اجتماعی پست های صدای ترق و تروق با پیام های مثبت در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن.

دموکرات ها در گرجستان باید به سرعت در اطراف بسیج Rhonda تیلور محلی فعال است که در حال اجرا یک چالش اصلی برای جونز’ صندلی. جونز هیچ غریبه ای به جنجال و در حال حاضر تحت یک اخلاق شکایت به اتهام نیست زندگی در منطقه او نشان دهنده. او به اتهام “بی اساس جعلی, اخبار.”

درجه یک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im