داستان یک مجوز Zumba Instructor محسن سید که یک بار بود یک بانکدار


Mohsin است که یک فرد تحصیل کرده که آغاز شده به عنوان یک بانک و در حال حاضر او یک مجوز Zumba Instructor هند است. تعداد بسیار کمی در هند با داشتن مجوز Zumba

Mohsin Syed loves to explore new things in life, and he is a fitness freak who has dedicated his life to it

محسن سید را دوست دارد به کشف چیزهای جدید در زندگی او است آخرش تناسب اندام است که اختصاص داده شده خود را در زندگی به آن

زندگی آسان نیست زمانی که شما در حال کار در یک زمینه است که شما را دوست ندارد و طرف دوم از زندگی متفاوت است که زیبا است که شما در حال کار در یک زمینه است که شما را دوست دارم بیشتر از زندگی می شود آسان و لذت بخش است. شما احساس نمی مانند شما در حال کار شما احساس می کنید مانند بهره گیری از هر جنبش زندگی است.

محسن سید مشهور شخصیت از بمبئی است که یک فرد الهام بخش ساخته شده است که راه خود را با یادگیری چیزهای جدید در زندگی است. او یک فرد تحصیل کرده که آغاز شده به عنوان یک بانک و در حال حاضر او یک مجوز Zumba Instructor هند است. تعداد بسیار کمی در هند با داشتن Zumba مجوز.

محسن سید را دوست دارد به کشف چیزهای جدید در زندگی او است آخرش تناسب اندام است که اختصاص داده شده خود را در زندگی به آن است. او در حال حاضر پیشرو مربی تناسب اندام بمبئی و همچنین یکی از Zumba مدرسان هند است. فیلم های خود را در Instagram نشان می دهد که چگونه انعطاف پذیر او به دلیل Zumba. او احساس می کند Zumba است زندگی خود را تغییر داده و آن را به او داده به اندازه کافی اعتماد به نفس به صورت گسترده مخاطبان در یک زمان که در آن او می تواند آموزش منحصر به فرد شکل رقص.

Mohsin داستان کشیده ما و ما مجبور به نوشتن در مورد او به خاطر زندگی که او زنده بود در شروع. به ترک کار بانک هرگز تصمیم آسانی برای او به عنوان او می آید از یک خانواده متوسط به ترک کار شد و یک زندگی در حال تغییر تصمیم گیری است. او مورد اعتماد غرایز او پیوست و تناسب اندام جهان. به زودی او می شود یک نام مشهور در جهان بدنسازی و امروز او یک مربی تناسب اندام در زیر بسیاری از آنها در حال گرفتن آموزش دیده است.

برای محسن سید تناسب اندام, هرگز, یک, انتخاب, این یک راه زندگی و امروز او درآمد نام و دیگران به عنوان Zumba Instructor و به عنوان یک متخصص تناسب اندام از Zumba.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im