داستان از پایان جهان

داستان از پایان جهان – شیوه زندگی

به روز شده: Apr 05, 2020, 08:35 IST | نسرین Modak Siddiqi | بمبئی

با چاپ و نشر اعلام آخرالزمانی داستان نوشتن, مسابقات, در اینجا شانس خود را برای دریافت منتشر شده است. قبل از آن برخی از مشاوره

A ghostly CSMT junction with the BMC headquarters in the background, photographed last week free of people and traffic during the national lockdown to stall the spread of Coronavirus. Pic/Ashish Raje

یک شبح مانند CSMT اتصال با BMC ستاد در پس زمینه عکس در هفته گذشته رایگان از مردم و ترافیک در طول ملی مستند به غرفه گسترش Coronavirus. عکس/Ashish Raje

Mumbaikars با ماسک خیابان های خالی و هیچ چشم کودکان—ما زمان تحولات اجتماعی ناشی از شیوع کروناویروس به نظر می رسد مانند یک صحنه از یک dystopian کتاب. همانطور که ما تجربه فاجعه در اطراف ما چاپ و نشر در سراسر جهان دعوت نویسندگان به قلم یک داستان آخرالزمانی در داستان است. از نیروی عظیم منهدم کننده عشق در زمان قرنطینه به Roli کتاب’ زندگی در زمان تاج ناشران امیدوار هستند که بهترین داستان یک شانس ایستادن منتشر شود به عنوان کتاب های الکترونیکی و یا برنده شدن در نوشتن قرارداد.

اما قبل از شما قرار دادن قلم به کاغذ شنیدن آنچه که سه نویسنده برای به اشتراک گذاشتن در مورد آنچه باعث می شود برای خواندن خوب است.

ایجاد یک فرمول نویسنده بلال Siddiqi که نوشته شده بارد از خون یک رویکرد متفاوت به آخرالزمانی داستان. او نشان می دهد “تم خود را انتخاب کنید—عشق و انتقام بقا و غیره—و سپس reimagine همان داستان در برابر پس زمینه از آخرالزمان است. بپرسید آیا این وضعیت تاثیر می گذارد گیری از شخصیت و یا چگونه وجود دارد در حال حاضر می تواند یک حس فوریت در همه چیز شخصیت ها انجام دهید و یا رفتار کنند. یک بیماری همه گیر را تغییر دهید ضرب و شتم از داستان است.”

Ashwin Sanghi
Ashwin Sanghi

جزئیات سبک نویسنده Kiran Manral که تفننی است در این نوع از طریق یک داستان کوتاه و میکرو داستان در پست-سناریوی آخرالزمان است که به زودی منتشر می شود می گوید که داستانی آخرالزمانی شده است محبوب. “کشتی نوح و سیل که پاک زمین پاک, از ستمکاران انسان یک نمونه اولیه از آخرالزمانی کار می کنند. وجود دارد چند نمونه از آن را در اساطیر بیش از حد. از مدرن آنهایی که جاده است خوب بخوانید. آیا آن را یک نقطه به عنوان خوانده شده نوع قبل از شما آن را تلاش” او می افزاید.

نویسنده پرفروش پلیسی Ashwin Sanghi از Rozabal خط Chanakya را شعار و کریشنا کلیدی شهرت موافق است. “وجود دارد کاملا چند آنهایی که خوب نوشته شده توسط نویسنده است که کارشناسی ارشد از هنر و صنعت است. هنگامی که شما خواندن آثار خود را, شما می دانید داستان که کلیک برای شما, پس از آن بهتر است برای شروع در اینجا.”

دریافت حقایق را درست مطمئن شوید که برای انجام تحقیقات به اندازه کافی قبل از اینکه شما آن را در داستان است. “داستان خود را—هر چند داستان باید معتبر پس از دریافت حقایق خود را راست. برای مثال شما باید بدانید که آنتی بادی ها را درمان ویروس ها. حقایق اشتباه می تواند خارج از قرار دادن برای خواننده می گوید:” Manral. Sanghi می افزاید: “خود داستان باید صدای واقعی. یک ضرب المثل قدیمی, ‘هنگامی که شما دروغ بگویید و آن را خیلی نزدیک به حقیقت است که شما آن را به صدا واقعی است.’ به دنبال این هنگام نوشتن داستان خود را—آن را کاملا قابل باور است.”

Kiran Manral
Kiran Manral

ورودی منجر به خروجی Sanghi نشان می دهد پس از دو نقطه قاعده است. “می دانم علم – چرا چیزی رخ می دهد چه علم در پشت آن است. گسترش آن را به خوبی در سراسر داستان. برای مثال اگر یک سیل بزرگ [که کاملا امکان پذیر است با توجه به گرم شدن کره زمین] آنچه در اماکن تحت تاثیر قرار خواهد اولین داستان خود را باید تنظیم شود و یا باید مرجع به آن محل. تمرکز بر روی نتیجه. آنچه اتفاق افتاده با توجه به آخرالزمان است ؟ برای مثال شما نمی توانید می گویند که شخصیت خود را—یک به طور منظم و مرد رفت خانه اش و شروع به شلیک با AK-47. سوال این است که چرا او آن را حمل در وهله اول ؟ مردم عادی نمی حمل مهمات آنها انجام دهید ؟ همچنین, مطمئن شوید که شما باید یک چشم انداز مناسب پست-دوره آخرالزمان و آن را در داستان خود” او می افزاید.

ایجاد شخصیت های ملموس خواننده باید قادر به مربوط به شخصیت های داستان است. “تمرکز بر فرد داستان است. به یاد داشته باشید که شخصیت است و نه فقط یک آمار; خود داستان است که از زنده ماندن است. مهم است که برای شناسایی و با شخصیت می گوید:” Manral. در خطوط مشابه Sanghi می گوید: “در حالی که تحقیقات این است که مهم نیست در آن. مطمئن شوید که به بررسی طبیعت انسان—که تنها ثابت در زمان های خوب و بد. از تمام افرادی که جان سالم به در آخرالزمان داستان خود را باید از پنج شکست و از غرایز اولیه. این که چگونه یک داستان بقا را کلیک کنید.”

را در بقا و رستگاری یک داستان خوب باید یکی از امید. “اجازه دهید وجود داشته باشد یک عنصر شانس و که احساس رستگاری است که ما در این وضعیت به دلیل حرص و طمع انسان است و همان اشتباهات نباید تکرار شود. داستان شما باید یک سفر—بقای چند که آن را, اما آن را نیز باید یک داستان از آگاهی جمعی از کسانی که جان سالم به در برده و فرار کرده می گوید:” Manral.

Bilal Siddiqui
بلال صدیقی

اقامت اصلی در حالی که آن را آسان به گرفتن بر روی یکی دیگر از نویسنده های Sanghi هشدار برای جلوگیری از تکرار داستان خود را. “به عنوان مثال اجتناب از صحبت کردن در همان ‘ghisa-پیتا’ فرمول توتالیتر همنوع خواری, انسان غارنشین ،

صحبت از چیزهای جدیدتر این صدا آشنا است.”

صدیقی می گوید: “هر داستانی که باید گفته شود گفته شده است در حال حاضر آن است که چگونه به شما بگویم آن است که باعث می شود تفاوت. مطمئن شوید که شما لازم نیست کپی و خوراک اصالت به داستان. شخصا, من یک فن از خارق العاده زامبی و تک شاخ, و من می خواهم هدایت و روشنی از خواندن چنین چیزهای مگر آن نوشته شده است توسط کسانی که متخصص هستند.”

نیروی عظیم منهدم کننده مسابقه بسته در مارس 13. ارسال مطالب به www.juggernaut.in
Roli کتاب مسابقه بسته در آوریل 25. ارسال مطالب به [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net