سهام نزول دوباره عنوان بدترین هفته از سال 2008

توسط ALEX VEIGA و دامیان J. TROISE

سهام ایالات متحده غرق دوباره در وال استریت جمعه هل دادن S&P 500 شاخص پایین یکی دیگر از 2.7 درصد و قرار دادن بازار در مسیر خود را برای بدترین هفته از اکتبر 2008.

شیوع ویروس بوده و تعطیل مراکز صنعتی در حال تخلیه مغازه ها و شدت چین دار, سفر در سراسر جهان است. بیشتر شرکت ها در حال هشدار به سرمایه گذاران است که منابع مالی خود را در آمار به دلیل اختلال در زنجیره تامین و فروش. دولت در حال گرفتن به طور فزاینده ای شدید اقدامات آنها به عنوان تقلا برای مهار ویروس.

بازار ضرر و زیان تعدیل تا حدودی پس از فدرال رزرو منتشر شد بیانیه ای گفت آن ایستاده بود و آماده برای کمک به اقتصاد در صورت نیاز. سرمایه گذاران به طور فزاینده ای انتظار می رود فدرال رزرو به کاهش نرخ بهره در بعد از آن نشست در اواسط ماه مارس.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و 855 امتیاز یا 3.3% به 24,909 تا 3 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا. آن را به پایین به عنوان بسیاری از 1,085 امتیاز در اوایل معاملات.

S&P 500 در حال حاضر 14 درصد کمتر از رکورد بالا به آن رسیده فقط 10 روز پیش. بازارهای خارج از کشور نیز کاهش یافت. چین معیار شاخص کاهش یافت و 3.7 درصد و آلمان داخ کاهش 3.9%.

تار و مار شده زدم عمده هر شاخص به آنچه ناظران بازار را “اصلاح” و یا سقوط از 10% یا بیشتر از یک قله است. آخرین بار است که رخ داده بود در اواخر سال 2018 به عنوان یک تعرفه جنگ با چین افزایش. ناظران بازار میگویند برای ماه که سهام به شدت در آسیا و طولانی سر رسیده و دیگر به عقب برگشت.

مالی و مراقبت های بهداشتی سهام در میان بزرگترین بازنده در جمعه بازار گسترده اسلاید. تنها انرژی بدترین انجام بخش در سال جاری برگزار شد به کوچک به دست آورید.

قیمت اوراق قرضه افزایش یافت و دوباره به عنوان سرمایه گذاران به دنبال ایمنی و تر شد بدبینانه در مورد اقتصاد چشم انداز. که تحت فشار قرار دادند بازده به پایین ترین سطح خود ، عملکرد 10 ساله خزانه توجه به شدت کاهش یافت و به 1.16% از 1.30% اواخر پنج شنبه. آن را لمس یک رکورد کم از 1.14% با توجه به TradeWeb. که عملکرد یک معیار برای رهن خانه و بسیاری از انواع دیگر وام.

قیمت نفت خام غرق 4.9% بیش از نگرانی های است که جهانی سفر و حمل و نقل خواهد شد به شدت ديگر و صدمه دیده است تقاضا برای انرژی است. قیمت معیار خام ایالات متحده در حال حاضر کاهش یافته است 15% این هفته است.

“این همه به ما می گوید این است که هنوز هم وجود دارد بسیاری از نگرانی ها در بازار گفت:” ژن گلدمن رئیس سرمایه گذاری افسر در دیگر گروه مالی. “ما نیاز به تغذیه به بیرون می آیند و می گویند اساسا بچه ها ما را به عقب.”

معامله گران در حال رشد بیشتر خاص است که فدرال رزرو خواهد بود مجبور به کاهش نرخ بهره برای محافظت از اقتصاد و به زودی. گلدمن گفت: تغذیه در حال حاضر عدم عمل به مقدار سفت کردن نرخ در مقایسه با دیگر ملت ها و اقدامات خود را برای جبران تاثیر coronavirus.

سرمایه گذاران در حال حاضر به طور گسترده ای انتظار می رود فدرال رزرو به کاهش نرخ بهره توسط یک نیم نقطه در آن جلسه که باد تا مارس 18. با توجه به داده ها از آموزش مداوم انتظارات برای یک نیم-نقطه برش شروع به پریدن کرد از 47 درصد فقط قبل از بیانیۀ فدرال ریزرو منتشر شد به 100% در مدت کوتاهی پس از آن.

این یک هفته ای فروش در بازار به شرح زیر ماه از عدم اطمینان در مورد گسترش ویروس که آمار چین در ماه دسامبر و تعطیل زیادی عصری که ملت در ماه ژانویه. چین هنوز سخت ترین آمار کشور است و بسیاری از 83,000 موارد در سراسر جهان و مرگ و میر مرتبط.

عدم قطعیت تبدیل به ترس به عنوان ویروس شروع به پریدن به مکان های خارج از کانون و نقش برآب امید برای مهار.

شرکت های هواپیمایی و تفریحی رنج می برد برخی از بدترین ضربات را به عنوان پرواز در مسیرهای لغو همراه با برنامه سفر. نام های بزرگ مانند اپل و بادویزر آبجو AB InBev بخشی از یک لیست در حال رشد از شرکت های انتظار درد مالی از ویروس. دل و ورزشی-شرکت پوشیدن Columbia Sportswear آخرین شرکت های انتظار تاثیر به خط پایین خود را.

کروز اپراتورها نیز ضربه سخت با سهام غرق شدن 30 درصد و یا بیشتر به عنوان کشتی عفونت افزایش یافت. اما شرکت ها را دارا بودند به مراتب بهتر از روز جمعه با برخی از وال استریت معتقد است که فروش شد, بیش از حد.

سهام Royal Caribbean Cruises Ltd. افزایش 2.3% در حالی که نروژی کروز خط دارایی به دست آورد 4.5%. کارناوال Corp. سهام صعود 2.7%.

یک نگرانی بزرگ سرمایه گذاران این است که بازار سهام تار و مار می تواند اثر روانی بر مصرف کنندگان ساخت آنها تمایلی به صرف پول و رفتن به مکان های شلوغ مانند فروشگاه ها, رستوران ها و سینما.

اواخر سال 2018 بازار سهام غوطه مثلا از خط خارج فروش تعطیلات که در آن سال. در حال حاضر تحلیلگران نگران هستند که سهام آخرین و غش کردن می تواند هزینه های مصرف کننده — که باعث می شود تا برخی از 70 درصد از اقتصاد است و نقش زیادی در حفظ متحده گسترش رفتن به قرارداد دوباره.

کریگ جانسون رئيس جمهور از مشتری رشد همکاران و مصرف کننده مشاوره می گوید که او تا به حال انتظار می رود سالانه خرده فروشی به 4.1% اما او در حال حاضر می گوید: آن را افزایش می دهد فقط 2.2% اگر تاثیر این ویروس جدید در چین فراتر از مارس.

“این است که یک هدف در حال حرکت در حال حاضر,” او گفت:. “وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت است.’

Nitin جین مدیر عامل خرده فروشی تمرین در AlixPartners گفت که در حالی که خرید و فروش اقلام روزمره مانند کنسرو شده و تجهیزات پزشکی افزایش می دهد در کوتاه مدت خرید و فروش کالاهای لوکس می دم به عنوان high-end خریداران عصبی تبدیل شده.

بسیاری از شرکت ها به چشم انداز صورت ديگر نتایج مالی با سهام خود را در حال حاضر تجارت در سطوح بالا نسبت به درآمد خود را. قبل از این ویروس نگرانی منفجر شد سرمایه گذاران شده است هل دادن سهام بالاتر از انتظارات که قوی رشد سود راه اندازی شد به رزومه کاری برای شرکت ها پس از کاهش بیشتر 2019. اگر رشد سود نمی کند تا سطح شیب دار در این سال, که باعث می شود بسیار قیمت بازار سهام و حتی بیشتر آسیب پذیر است.

نزدیک به 60 سازمان ملل به نمایندگی از همه قاره ها به جز قطب جنوب را تایید کرده اند موارد است. شیوع ویروس باعث شده است تا طیف گسترده ای از واکنش های از سازمان ملل و امید برای مهار گسترش آن و تاثیر اقتصادی.

ژنو نشان می دهد خودکار لغو شد به عنوان مقامات سوئیس ممنوع رویداد بزرگ از بیش از 1 ، 000 مردم است. بخش هایی از شمال ایتالیا روز سه شنبه صنعتی و مالی مرکز باقی می ماند تحت قرنطینه. ژاپن در حال آماده سازی برای بستن مدارس در سراسر کشور. ایالات متحده در حال آماده سازی برای این ویروس پس از یک مورد ربطی به سفر تایید شد در کالیفرنیا است.

___

AP خرده فروشی نویسنده آن د’Innocenzio کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>