نیویورک — سهام ایالات متحده تضعیف در اوایل معاملات روز شنبه پس از فن آوری های غول پیکر اپل تبدیل شد شناخته شده ترین شرکت به یک هشدار ضربه مالی از شیوع ویروس در چین است.

سازنده اپل گفت: آن را به سقوط کوتاه از آن درآمد پیش بینی در مالی سه ماهه دوم به دلیل مشکلات تولید در چین است. تقاضا برای اپل نیز در چین به دلیل فروشگاه یا بسته و یا عامل در کاهش ساعت.

سهام تکنولوژی led فروش. اپل ریختن 2.4%. Chipmakers که همچنین تکیه به شدت در چین برای فروش و منابع گسترده یابد. اینتل ریختن 1.2%.

بانک ها و سهام بخش انرژی نیز کاهش یافت و در اوایل رفتن. ولز فارگو تضعیف 1.1% و Schlumberger تضعیف 1.4%.

قیمت اوراق قرضه افزایش یافت. عملکرد 10 ساله خزانه داری کاهش یافت و به 1.56% از 1.58% اواخر جمعه. قیمت نفت خام کاهش یافت 1.3%.

آب و برق و شرکت هایی که تکیه بر مخارج مصرف کننده برگزار می شود تا بهتر از بیشتر از بازار است.

نگه داشتن نمره: S&P 500 شاخص افت 0.2 درصدی به 9:56 صبح به وقت شرق آمریکا. میانگین صنعتی داو جونز کاهش 97 امتیاز یا 0.3% به 29,295. Nasdaq 0.2% کاهش پیدا کرد. راسل 2000 شاخص کوچکتر سهام شرکت سقوط کرد 0.1%. اروپا و بازارهای آسیایی کاهش یافت.

چین شیوع بیماری: ویروسی شیوع آغاز شد که در چین در حال حاضر آلوده بیش از 73,000 مردم و همچنان به صدمه زدن به کسب و کار در سراسر جهان. اکثر موارد و مرگ و میر باقی می ماند محور در چین است.

کسب و کار در ادامه به احساس تاثیر اقتصادی از ویروس. پکن خودکار نشان می دهد این صنعت بزرگترین رویداد جهانی از سال است که به طور نامحدود به تعویق افتاد و از آن تاریخ مارس. اپل آخرین شرکت به سرمایه گذاران هشدار می دهند که این ویروس صدمه دیده خواهد شد عملکرد مالی خود را.

فن آوری و بهداشت و درمان شرکت ها شده است اکثر آوازی در مورد ذکر جدید کروناویروس در درآمد خود را در کنفرانس تلفنی با توجه به FactSet.

بسیاری از BENJAMINS: شرکت خدمات مالی فرانکلین منابع افزایش 8.5% پس از گفتن آن است خرید رقیب Legg Mason برای 4.5 میلیارد دلار. معامله خواهد شد ایجاد یک شرکت مالی با یک ترکیب 1.5 تریلیون دلار در دارایی های تحت مدیریت. Legg Mason سهام افزایش یافت 23.6%.

هفته پیش رو: سرمایه گذاران در صورت کوتاه هفته به دلیل روز دوشنبه رئیس جمهور بعد از تعطیلات, اما هنوز هم وجود دارد چند کلید درآمد و گزارش های اقتصادی در ضربه بزنید.

بیش از سه چهارم از S&P 500 در حال حاضر گزارش نتایج مالی و 51 شرکت در حال برنامه ریزی برای انتشار نتایج این هفته است. دوون انرژی و کنچو منابع را گزارش نتایج خود را بعد شنبه. مترقی خواهد شد گزارش نتایج در روز چهارشنبه و ViacomCBS گزارش روز پنج شنبه.

دولت خواهد شد انتشار شاخص قیمت تولید کننده در ماه ژانویه در روز چهارشنبه همراه با شروع ساخت مسکن داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de