هنوز Leah قوی: سابق NFL Lineman دوون هنوز جشن 5 سال از دختر بودن سرطان-رایگان: ‘این فقط یک برکت و رحمت’


Illustration for article titled Still Leah Strong: Former NFL Lineman Devon Still Celebrates 5 Years of Daughter Being Cancer-Free: Its Just a Blessing

عکس: هنوز هم بنیاد قوی

سابق NFL lineman دوون هنوز هم تا حد زیادی به توان خدا را شکر.

او در یک خانواده بازنشسته از فوتبال حرفه ای با سلامت خود را دست نخورده و او را شکوفا در دوم خود را حرفه ای به عنوان یک اوج عملکرد مربی و سخنران انگیزشی. اما از هر برکت در زندگی اش او را سپاسگزار است که دختر خود لیه 9 در حال حاضر قادر به جشن بودن سرطان-رایگان برای مدت پنج سال.

تبلیغات

“هنگامی که فرزند شما می رسد پنج سال علامت در سرطان نبرد شانس سرطان آمدن اساسا باریک به هیچ کدام” هنوز هم گفته امروز. “این است که برای ما به دلیل هنگامی که شما یک کودک است که در مبارزه با سرطان شما در واقع نگه داشتن نفس خود را تا زمانی که شما در رسیدن به این نقطه است.”

در سال 2014 لی تشخیص داده شد با مرحله 4 neuroblastoma در بیشترین زمان نا مناسب: در حالی که پدر او مبارزه برای به دست آوردن یک نقطه فهرستی با Cincinnati Bengals. او متعاقب آن سرطان نبرد تبدیل به یک پدیده بین المللی به عنوان #LeahStrong شد rallying cry برای میلیون ها نفر در سراسر جهان که درو الهام از لی ان سرسختی است.

او قادر به جمع آوری بیش از یک میلیون دلار برای تحقیقات سرطان و اهدا جیمی V پشتکار جایزه در 2015 ESPYs در حالی که همه او را پدر قربانی خود را NFL حرفه ای به سمت او.

تبلیغات

“یک روز مثل این به نظر می رسید خیلی دور زمانی که ما برای اولین بار است که تشخیص” هنوز هم گفت. “شده است وجود دارد مقدار زیادی از یو پی اس و فراز زندگی در طول سفر و زمان شما سوال اگر شما تا کنون میخوام آن را به این نقطه پس از آن فقط یک برکت و رحمت است.”

و چه Leah آیا برای جشن گرفتن چنین سرنوشت مناسبت است ؟ خانواده او حاضر اجازه می دهد تا جریان coronavirus همه گیر برای قرار دادن یک دمپر در پنج سال سرطان-versary به طوری که آنها درمان خود را به یک جشن خوشمزه در خانه.

تبلیغات

“هنگامی که دختر خود را می خواهد برای رفتن به یک رستوران استیک به جشن می گیرند اما ما در حال قفل کردن در قرنطینه شما فقط باید شلاق که آشپز کلاه” هنوز هم گفت: در فیلم او به اشتراک گذاشته شده در توییتر آشکار دهان آبیاری که شامل استیک دم خرچنگ و مارچوبه. “این بهتر از هر steakhouse شما می توانید رفت!”

تبلیغات

اما حتی با خیلی باید خدا را شکر برای نبرد دستمزد.

“اگر چه Leah سرطان مبارزه است ما عاشق مبارزه تا زمانی که هر پدر و مادر می شود به این احساس احساس از رسیدن به پنج سال” هنوز هم گفت.

تبلیغات

بازدید هنوز هم بنیاد قوی برای یادگیری بیشتر در مورد چگونه شما می توانید پیوستن به مبارزه با سرطان کودکان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de