ASHBURN, Va. — واشنگتن ردسکینز اعمال آدریان پترسون 2020 گزینه چهار شنبه, نگه داشتن جانباز در حال اجرا در برابر برای یک فصل دیگر.

پترسون بازگشت به واشنگتن برای فصل سوم و اول تحت مربی جدید Ron ریورا. آن خواهید بود 14 فصل NFL.

“آدریان پترسون مظهر آنچه در آن به معنی یک حرفه ای در این لیگ” ریورا گفت. “آدریان رهبری و شور و شوق نسبت به بازی فوتبال در تنظیم خواهد شد یک مثال از آنچه که انتظار می رود از بازیکنان در این برنامه در حال حرکت رو به جلو است.”

پترسون که تبدیل به 35 در ماه مارس ردسکینز’ حمله کننده پیشرو در فصل گذشته با 898 متری و پنج touchdowns در 211 حمل. او در حال حاضر در رتبه پنجم در NFL حرفه ای عجله لیست با 14,216 متری و کمتر از 1100 از ابتلا بری سندرز برای چهارم.

“هنوز” پترسون توییتی. “بیایید به کار می کنند.”

پترسون در اصل امضا شده با Redskins در ماه اوت سال 2018 پس از پایان فصل مصدومیت زانو به در حال اجرا پشت Derrius Guice. او 1,042-حیاط فصل آنها منجر به امضای او را برای 2019 با یک گزینه اضافی سال ممکن است پس از آن.

آن را یک واقعیت در حال حاضر و حل یک سوال در واشنگتن backfield. سوم-پایین بازگشت کریس Thompson رایگان عامل است که انتظار نمی رود به بازگشت اما ردسکینز باید Guice و 2019 پیش نویس انتخاب برایس عشق, که از دست رفته در فصل گذشته با مصدومیت به عنوان انتظار می رود.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de